Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

Pisałyście, że szczeniaki w klinice dostały surowicę dwa dni temu. Więc potrzebujecie tylko dla tych ze schroniska?

[quote name='Rudzia-Bianca']Kochani ma ktoś dostęp do surowicy , 4 szczeniaki w klinice z potwierdzonym parwo 2 w schronie jeszcze nie wyciągnięte też pewnie mają :(
Gdyby ktoś mógł pomóc proszę kontaktować się z Klaudus_ namiary w pierwszym poście wątku szczeniaków - z mojego linku czerwonego ...[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Domek z ogródkiem, i kotem, szuka pieska, lub lepiej suczki w typie LABKA, wiek ok. 1-2 lat, Kraków, lub okolice.
Najlepiej z dt/hoteliku.
Może ktoś coś wie ?[/QUOTE]

W krakowskim schronisku jest urocza czarna sunia w typie labladora, młodziutka i kochana. Ostatnio widzialam ja na boksie c6, nie jestem w stanie powiedzieć czy dalej jest w schr bo nie bylam już dwa tyg, ale ona troszke siedziala i nikt na nią uwagi nie zwracał kiedy miałyśmy ją z koleżanką na boksie, więc bardzo prawdopodobne że dalej bidulka siedzi.
[IMG]http://img31.imageshack.us/img31/5990/p1080041l.jpg[/IMG]

[IMG]http://img7.imageshack.us/img7/1940/p1080035a.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wegielkowa']Piszę w imieniu erki :Kto może pojechać do Bochni na wizytę przed adopcyjną ?
Jest chętna Pani na nasze dwa szczeniaki kieleckie.[/QUOTE]
W okolicy mieszka Evelka na pewno. Może się ktoś do niej wybiera albo oni by mogli ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='skrzeli']Taki cudak:
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-xqO1OFGmqiM/T1yk41tIY7I/AAAAAAAAARI/JtI1hw543ic/s640/IMG_3845.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-AU2yeASaOR8/T1yk70V6I-I/AAAAAAAAARQ/4wQYKpSmPU4/s640/IMG_3843.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-LeAjfPlcHUA/T1ylwiL0kyI/AAAAAAAAATI/23sk7gY4QCk/s640/IMG_3841.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-88QPsdY79iQ/T1ylyFbDZsI/AAAAAAAAATQ/hcXvkeTlXyI/s640/IMG_3842.JPG[/IMG][/QUOTE]
Czy byłaby szansa na ogłoszenie Małego w jakiejś gazecie?
Czas mamy ograniczony - może to dałoby mu szansę na nowe życie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wegielkowa']Piszę w imieniu erki :Kto może pojechać do Bochni na wizytę przed adopcyjną ?
Jest chętna Pani na nasze dwa szczeniaki kieleckie.[/QUOTE]
[quote name='Soema']W okolicy mieszka Evelka na pewno. Może się ktoś do niej wybiera albo oni by mogli ;)[/QUOTE]
Dzieki Karino :) Evelka pójdzie na wizytę p/a - już dałem znać Rudzi i Erce :)

Link to comment
Share on other sites

może jest tu ktoś kto by pożyczył na karmę dla truśa i zapłacenie jego operacji? (500zł),może jest ktoś kto chciałby sobie odłożyć kasę a nie umie(tak jak ja),pożyczył by na spłacenie długu mi (ja oddam w ciągu 2m.c.),oddam na pewno,wiem że karusiap się będzie cieszyć, a ten kto pożyczy też bo pomoże psu a dać pieniędzy nie może bo ma mało,(ktoś wyśle na konto karusiap),co wy na to?(napisze zobowiązanie do zwrotu 500zł plus karma 3kg= 65 zł chyba tyle kosztuje dla wątrobowców z trovet diet.

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/222915-Le%C5%BCa%C5%82-przy-drodze-czekajac-na-smierc.Staruszek-przez-nowotwor-nie-moze-chodzic-%28"]http://www.dogomania.pl/threads/222915-Le%C5%BCa%C5%82-przy-drodze-czekajac-na-smierc.Staruszek-przez-nowotwor-nie-moze-chodzic-([/URL]

w Takim bądz razie COFAM PROŚBĘ.dziękuje

Edited by majku33krakow
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga-ta'][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/709/3d67e06ae19470f9f02c978.jpg[/IMG][/QUOTE]
Widziałam to zdjęcie na podhale24, ale nie mogę znaleźć drugiego.. nic o nich nigdzie nie jest napisane. A info u opiekunów takie jak zawsze..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']Absolutnie prosze na moje konto nie wysylac zadnych pozyczek i nie laczyc mnie z tym co zostalo powyzej napisane. Niestety na pewne rzeczy nie mam wplywu, ale chyba kazdy wie ze nie mam nic wspolnego z tymi dziwnymi postami i pomyslami.[/QUOTE]

Dziekuję karusiap za miły i sympatyczny wpis.przepraszam chciałem pomóc

Link to comment
Share on other sites

[B]Pilnie potrzebna pomoc - interwencja -dla kieleckiej kotki z DS Kraków os.Kolorowe!!![/B]
Proszę o pomoc dla kotki,która w minioną sobotę pojechała do DS do Krakowa os.Kolorowe.
Pan przeszedł pozytywnie wizytę PA,przez telefon bardzo sensowny,dzwonił,dopytywał o samopoczucie kotki po sterylizacji,czekał na nią.
Na drugi dzień od adopcji na pytanie jak się miewa kotka,czy już nie jest zestresowana,odpowiedział: "Zestresowana to złe słowo-pozbawiona swojej kociej kobiecości-to jest odpowiednie określenie".Zaprzestał odbierać telefony.Dziś miał nalot na dom,wyrzucił wolontariuszy,nie oddał kota.Kotka była przerażona i skulona u niego w domu.On opowiadał,że kotkę bierze do łóżka,że wypatroszyliśmy kotkę,a my nazywamy to sterylizacją.Człowiek pobudzony do granic psychozy (wg opisu).Wezwano policję-policja odmówiła interwencji.Kot został w piekle i w rękach najprawdopodobniej szaleńca.
[B]Czy ktoś ma jakiś pomysł???Jak wpłynąć na policję?[/B]Przecież tam istnieje podejrzenie znęcania nad kotem,czyli przestępstwa!
tel.[U]DT[/U] kota (osoba z ŚTOZ): [U]698 681 714[/U]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Widziałam to zdjęcie na podhale24, ale nie mogę znaleźć drugiego.. nic o nich nigdzie nie jest napisane. A info u opiekunów takie jak zawsze..[/QUOTE]

2 tyg temu widzialam tam boksera (ale tylko jednego), mial dlugi ogon i wyrazna szrame na glowie, rowniez byl rudy. Z tego zdjecia trudno stwierdzic, czy to jest ten sam pies...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzka2'][B]Pilnie potrzebna pomoc - interwencja -dla kieleckiej kotki z DS Kraków os.Kolorowe!!![/B]
Proszę o pomoc dla kotki,która w minioną sobotę pojechała do DS do Krakowa os.Kolorowe.
Pan przeszedł pozytywnie wizytę PA,przez telefon bardzo sensowny,dzwonił,dopytywał o samopoczucie kotki po sterylizacji,czekał na nią.
Na drugi dzień od adopcji na pytanie jak się miewa kotka,czy już nie jest zestresowana,odpowiedział: "Zestresowana to złe słowo-pozbawiona swojej kociej kobiecości-to jest odpowiednie określenie".Zaprzestał odbierać telefony.Dziś miał nalot na dom,wyrzucił wolontariuszy,nie oddał kota.Kotka była przerażona i skulona u niego w domu.On opowiadał,że kotkę bierze do łóżka,że wypatroszyliśmy kotkę,a my nazywamy to sterylizacją.Człowiek pobudzony do granic psychozy (wg opisu).Wezwano policję-policja odmówiła interwencji.Kot został w piekle i w rękach najprawdopodobniej szaleńca.
[B]Czy ktoś ma jakiś pomysł???Jak wpłynąć na policję?[/B]Przecież tam istnieje podejrzenie znęcania nad kotem,czyli przestępstwa!
tel.[U]DT[/U] kota (osoba z ŚTOZ): [U]698 681 714[/U][/QUOTE]

Sprawę trzeba zgłosić do TOZ-u w Krakowie, wysłany zostanie inspektor i kotka może być temu człowiekowi zabrana z interwencji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isabel']Sprawę trzeba zgłosić do TOZ-u w Krakowie, wysłany zostanie inspektor i kotka może być temu człowiekowi zabrana z interwencji.[/QUOTE]

[quote name='Zuzka2'][B]Pilnie potrzebna pomoc - interwencja -dla kieleckiej kotki z DS Kraków os.Kolorowe!!![/B]
Proszę o pomoc dla kotki,która w minioną sobotę pojechała do DS do Krakowa os.Kolorowe.
Pan przeszedł pozytywnie wizytę PA,przez telefon bardzo sensowny,dzwonił,dopytywał o samopoczucie kotki po sterylizacji,czekał na nią.
Na drugi dzień od adopcji na pytanie jak się miewa kotka,czy już nie jest zestresowana,odpowiedział: "Zestresowana to złe słowo-pozbawiona swojej kociej kobiecości-to jest odpowiednie określenie".Zaprzestał odbierać telefony.Dziś miał nalot na dom,wyrzucił wolontariuszy,nie oddał kota.Kotka była przerażona i skulona u niego w domu.On opowiadał,że kotkę bierze do łóżka,że wypatroszyliśmy kotkę,a my nazywamy to sterylizacją.Człowiek pobudzony do granic psychozy (wg opisu).Wezwano policję-policja odmówiła interwencji.Kot został w piekle i w rękach najprawdopodobniej szaleńca.
[B]Czy ktoś ma jakiś pomysł???Jak wpłynąć na policję?[/B]Przecież tam istnieje podejrzenie znęcania nad kotem,czyli przestępstwa!
tel.[U]DT[/U] kota (osoba z ŚTOZ): [U]698 681 714[/U][/QUOTE]

Ku sprecyzowaniu faktów.... Ponieważ to ja wraz z Beatą (BeataDz) byliśmy na tej "wizycie", więc tak...
Wszystko co napisała Zuzka2 jest prawdą, tylko jedno sprostowanie. Policja wcale nie odmówiła nam pomocy i sprawa została przyjęta. W dniu dzisiejszym ma się odbyć wizyta inspektora TOZ-u w asyście Policjanta (dzielnicowego).
W dniu wczorajszym nie było takiej możliwości, gdyż ani ja, ani Beata nei jesteśmy inspektorami TOZ-u.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romi']Ku sprecyzowaniu faktów.... Ponieważ to ja wraz z Beatą (BeataDz) byliśmy na tej "wizycie", więc tak...
Wszystko co napisała Zuzka2 jest prawdą, tylko jedno sprostowanie. Policja wcale nie odmówiła nam pomocy i sprawa została przyjęta. W dniu dzisiejszym ma się odbyć wizyta inspektora TOZ-u w asyście Policjanta (dzielnicowego).
W dniu wczorajszym nie było takiej możliwości, gdyż ani ja, ani Beata nei jesteśmy inspektorami TOZ-u.[/QUOTE]
Ja byłem na wizycie tydzień temu we wtorek, kotek przyjechał w sobotę, młody chłopak, pracuje w Krakowie, na przyjęcie kotka wszystko przygotowane- kuweta, miski, dopytywał DT i mnie jaką karmę zakupić, tłumaczył też, że kotek jest mniej absorbujący od pieska. Normalny szok dla mnie, że można się tak "przejechać" na wizycie p/a.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diana79']Pilna sprawa !!!!!!!!!!! Czy ktoś z krakowa może mi pomóc i przetrzymać w godz. Popołudniowych dwa psy przez 2 godz??? Od tego zależy transport tych psów. Błagam o pomoc
tel. 695695062[/QUOTE]
już nieaktualne ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romi']Ku sprecyzowaniu faktów.... Ponieważ to ja wraz z Beatą (BeataDz) byliśmy na tej "wizycie", więc tak...
Wszystko co napisała Zuzka2 jest prawdą, tylko jedno sprostowanie. Policja wcale nie odmówiła nam pomocy i sprawa została przyjęta. W dniu dzisiejszym ma się odbyć wizyta inspektora TOZ-u w asyście Policjanta (dzielnicowego).
W dniu wczorajszym nie było takiej możliwości, gdyż ani ja, ani Beata nei jesteśmy inspektorami TOZ-u.[/QUOTE]

Dajcie znać, proszę, jak sprawa się zakończyła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romi']Ku sprecyzowaniu faktów.... Ponieważ to ja wraz z Beatą (BeataDz) byliśmy na tej "wizycie", więc tak...
Wszystko co napisała Zuzka2 jest prawdą, tylko jedno sprostowanie. Policja wcale nie odmówiła nam pomocy i sprawa została przyjęta. W dniu dzisiejszym ma się odbyć wizyta inspektora TOZ-u w asyście Policjanta (dzielnicowego).
W dniu wczorajszym nie było takiej możliwości, gdyż ani ja, ani Beata nei jesteśmy inspektorami TOZ-u.[/QUOTE]
Romi,napisałam,że policja odmówiła interwencji "tu i teraz"(nie pomocy w ogóle),czyli takiej jaka była potrzebna w obecnym stanie rzeczy.Osoba w takim stanie psychicznym może stanowić zagrożenie dla siebie,kota czy sąsiadów.Mam nadzieję,że dziś sprawa potoczy się pomyślnie dla kota.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzka2']Romi,napisałam,że policja odmówiła interwencji "tu i teraz"(nie pomocy w ogóle),czyli takiej jaka była potrzebna w obecnym stanie rzeczy.Osoba w takim stanie psychicznym może stanowić zagrożenie dla siebie,kota czy sąsiadów.Mam nadzieję,że dziś sprawa potoczy się pomyślnie dla kota.[/QUOTE]

A tak, tak, tak :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diana79']Pilna sprawa !!!!!!!!!!! Czy ktoś z krakowa może mi pomóc i przetrzymać w godz. Popołudniowych dwa psy przez 2 godz??? Od tego zależy transport tych psów. Błagam o pomoc
tel. 695695062[/QUOTE]


PILNE - podobno psy nie mają się gdzie podziać !!!
Czy ktoś może pomóc ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...