Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

[quote name='olly']Kochani, Marlon już w DT w Warszawie :) Straszny z niego przytulak, miziak, jest wspaniały, wyleczymy go i zabieramy się za szukanie domku najlepszego z najlepszych :)[/QUOTE]
Super! Zgadzam sie z Paoii, Marlonek nam też od razu pokazał swoją wspaniałą stronę, na pewno będziemy o nim pamiętać ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam , przepraszam ze ja nie na temat ale dośc intensywnie poszukuję transportu na trasie Kielce - Kraków. Muszę oddać do hoteliku klatkę pułapkę która została mi pożyczona aby złapać na świętokrzyskiej wsi dziką sunię z maluchami. Do Kielc udało mi się ją ściągnąc natomiast za skarby nie mogę znależć transportu zeby ją oddać. Problem w tym ze klatka nie wchodzi do osobowego auta. Może ktoś jedzie w okolice Kielc lub będzie wracał przez Kielce do Krakowa i ma duże auto i mógłby mi przewiezc tą klatkę...? Byłabym dozgonnie wdzięczna...Martwię się bo klatka może być w każdej chwili potrzebna w Krakowie a ja nie mam jak jej oddac. Zaznaczam że Klatka bardzo sie sprawdziła i sunia z maluchem jest juz bezpieczna w hoteliku ( drugi maluch znalazł juz dom )

Link to comment
Share on other sites

Kopiuję z fb:

1.01.2012 OK. GODZ 13.00 ZAGINĘŁA W OKOLICY KOZŁÓWKA , PROKOCIMIA SUCZKA 7 LETNIA, BIAŁO-CZARNA, BEZ OGONA. WABI SIĘ „SUNIA”.
OSOBĘ KTÓRA WIDZIAŁA PSA, BARDZO PROSIMY O KONTAKT POD TEL 508255054 LUB NA FACEBOOKA, LUB MAILA [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
DZIECI SĄ ZROZPACZONE.
DZIĘKUJE ZA POMOC.

[IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/378767_315495238484169_100000710861511_1012653_24036374_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

bardzo prosze o rozprzestrzenienie fotki na inne watki
do Olkusza trafila 15kg suczka, mozliwe ze potracona, lekko utyka na tylne lapy
jest mloda 1,5roku-2 lata
ma na brzuchu blizne, ktora wyglada jak po STRYLIZACJI

moze ktos kojarzy suczke? do Olkusza mogla trafic z malopolski, ze slaska
moze ktos taka suczke WYADOPTOWAL?
moze rozpozna swoja dawna podopieczna??
moze ktos widzial ogloszenia o zaginieciu takiej suczki?

[IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/inne/sugar1[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

W czwartek Marlon ma operację przepukliny krokowej oraz kastrację z usunięciem moszny (niestety ma zmiany nowotworowe na jądrach):-(:-( Co do zachowania, to istny szczeniak, skacze na wysokość głowy, gania za piłką, strasznie radosny boksiołek ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']to nie ta przypadkiem???????[URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-zgubiono-znaleziono-Zaginela-suczka-kundelek-biala-Wola-Filipowska-W0QQAdIdZ342495649[/URL][/QUOTE]

DZIEKI CI!! zadzwonilam, wlasciciel na wsiasc w samochod i przyjechac, uciekla przez petarde!! ile jeszcze takich stracilo dom przez petardy
gdyby moja mama nie zabrala jej z olkusza to pewnie juz nigdy nie wrocilaby do domu, pojechalaby dalej i sluch by po niej zaginal...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olly']W czwartek Marlon ma operację przepukliny krokowej oraz kastrację z usunięciem moszny (niestety ma zmiany nowotworowe na jądrach):-(:-( Co do zachowania, to istny szczeniak, skacze na wysokość głowy, gania za piłką, strasznie radosny boksiołek ;)[/QUOTE]

olly trzymam kciuki za Marlonka!!! :loveu:

Mam pytanie jeszcze jak się ma sprawa z domem dla Maxa wiesz cos?

Link to comment
Share on other sites

[B]Bardzo proszę o pomoc , dowiedziałam się o tym psie zupełnie przypadkiem , próbując ustalić losy innego[/B]

Został znaleziony w centrum Krzeszowic zaraz po nowym roku. Wczoraj dał się złapać , czipa ani adresówki oczywiście brak . Został już zgłoszony do urzędu , ma czas tylko do poniedziałku - jeśli nie znajdzie się właściciel lub choćby dom tymczasowy - pojedzie do schroniska. Nie muszę nikomu tłumaczyć czym to się dla psa skończy :-(
Tel. kontaktowy 721 367 240

[IMG]http://i42.tinypic.com/anlykk.jpg[/IMG]

[IMG]http://i41.tinypic.com/24lvhwn.jpg[/IMG]

[B][SIZE="4"]Jeśli ktoś jest na fb to bardzo proszę o rozsyłanie znajomym z okolicy Krzeszowic[/SIZE][/B] [url]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=229343050476475&set=a.101789229898525.2437.100002023443913&type=1&theater[/url]

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich Forumowiczów.
Od kilku miesięcy mieszkam w górach na południu Polski. Zeszłej zimy sąsiadowi zaatakował maleńkiego pieska Pyrtka wilk (piesek nie przeżył). Sąsiad był bardzo do niego przywiązany i rozpaczał za nim. Jego syn postanowił przynieść ojcu kolejnego Pyrtka, który oczywiście Pyrtkiem nie jest... Sąsiad nie chce tego pieska:-( Przeszkadza mu, że piesek chce się bawić z kurami i wyje (sądzę, że ciężko mu na łańcuchu..) Proszę o pomoc w znalezieniu domu dla tego pieska, bo nie jestem przekonana, czy sąsiad w końcu sam się go nie pozbędzie.. Piesek ma około roku, jest mały i kudłaty. Jest pieskiem łańcuchowym, bardzo spragnionym człowieka, miłości i uwagi. Jest mało wymagający w kwestii jedzenia - sąsiad daje mu głównie mleko z chlebem. Jest śliczny i bardzo wdzięczny. Gdybyście Państwo mogli pomóc byłabym bardzo wdzięczna. Niestety nie mam możliwości wzięcia psiaka do siebie z uwagi na dużego psa w domu i 4 koty. Piszę na forum po raz pierwszy i nie potrafię wstawić zdjęć - mogę je wysłać na email.[IMG]file:///C:/Users/Ela/Desktop/foto/pyrtek/DSC04473.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aneta Grymek']Witam wszystkich Forumowiczów.
Od kilku miesięcy mieszkam w górach na południu Polski. Zeszłej zimy sąsiadowi zaatakował maleńkiego pieska Pyrtka wilk (piesek nie przeżył). Sąsiad był bardzo do niego przywiązany i rozpaczał za nim. Jego syn postanowił przynieść ojcu kolejnego Pyrtka, który oczywiście Pyrtkiem nie jest... Sąsiad nie chce tego pieska:-( Przeszkadza mu, że piesek chce się bawić z kurami i wyje (sądzę, że ciężko mu na łańcuchu..) Proszę o pomoc w znalezieniu domu dla tego pieska, bo nie jestem przekonana, czy sąsiad w końcu sam się go nie pozbędzie.. Piesek ma około roku, jest mały i kudłaty. Jest pieskiem łańcuchowym, bardzo spragnionym człowieka, miłości i uwagi. Jest mało wymagający w kwestii jedzenia - sąsiad daje mu głównie mleko z chlebem. Jest śliczny i bardzo wdzięczny. Gdybyście Państwo mogli pomóc byłabym bardzo wdzięczna. Niestety nie mam możliwości wzięcia psiaka do siebie z uwagi na dużego psa w domu i 4 koty. Piszę na forum po raz pierwszy i nie potrafię wstawić zdjęć - mogę je wysłać na email.[IMG]file:///C:/Users/Ela/Desktop/foto/pyrtek/DSC04473.JPG[/IMG][/QUOTE]

podeslij na [email][email protected][/email] to wstawie

Link to comment
Share on other sites

A ja tylko trochę odbiegając od tematu mam pytanie, czy są osoby chętne do przejęcia opieki administracyjnej nad stroną [url]http://krakow.eadopcje.org[/url] ? Strona ma duży potencjał, ale jest niewykorzystany bo mało kto z niej korzysta, mało kto ją aktualizuje i wkleja newsy, żeby pokazać, że strona żyje. Niestety poprzednie osoby, które były tam adminami nie wykazują większego zainteresowania, a zależy mi, żeby strona spełniała swoje zadanie. Zarządzanie stroną jest bardzo proste, więc każdy kto umie napisać posta na dogo bez problemu poradzi sobie ze stroną ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anashar']A ja tylko trochę odbiegając od tematu mam pytanie, czy są osoby chętne do przejęcia opieki administracyjnej nad stroną [url]http://krakow.eadopcje.org[/url] ? Strona ma duży potencjał, ale jest niewykorzystany bo mało kto z niej korzysta, mało kto ją aktualizuje i wkleja newsy, żeby pokazać, że strona żyje. Niestety poprzednie osoby, które były tam adminami nie wykazują większego zainteresowania, a zależy mi, żeby strona spełniała swoje zadanie. Zarządzanie stroną jest bardzo proste, więc każdy kto umie napisać posta na dogo bez problemu poradzi sobie ze stroną ;)[/QUOTE]

Ja mogę :)

Link to comment
Share on other sites

Super! Włączyłem Ci już uprawnienia admina :) Możesz dodawać newsy, ogłoszenia, edytować ogłoszenia innych, promować adopcje i ogólnie duuużo różnych rzeczy ale to sama już zobaczysz co i jak w panelu :) Może w końcu strona ożyje. Jako druga zgłosiła się Natalek, tylko czekam na informację z jej nickiem. W każdym razie macie wolną rękę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']Pilnie domu szuka malenka 8 letnia sunia. Bardzo grzeczna i kanapowa. Za dwa dni trafi do schroniska:(:(
Czy ktos moglby przyjac malenstwo??
Bezowa, duzouszasta sunieczka, stracila juz 2 razy dom , zmarla jej pani:([/QUOTE]
Przypominam malizne. Jutro trafi do schronu:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aneta Grymek']Witam wszystkich Forumowiczów.
Od kilku miesięcy mieszkam w górach na południu Polski. Zeszłej zimy sąsiadowi zaatakował maleńkiego pieska Pyrtka wilk (piesek nie przeżył). Sąsiad był bardzo do niego przywiązany i rozpaczał za nim. Jego syn postanowił przynieść ojcu kolejnego Pyrtka, który oczywiście Pyrtkiem nie jest... Sąsiad nie chce tego pieska:-( Przeszkadza mu, że piesek chce się bawić z kurami i wyje (sądzę, że ciężko mu na łańcuchu..) Proszę o pomoc w znalezieniu domu dla tego pieska, bo nie jestem przekonana, czy sąsiad w końcu sam się go nie pozbędzie.. Piesek ma około roku, jest mały i kudłaty. Jest pieskiem łańcuchowym, bardzo spragnionym człowieka, miłości i uwagi. Jest mało wymagający w kwestii jedzenia - sąsiad daje mu głównie mleko z chlebem. Jest śliczny i bardzo wdzięczny. Gdybyście Państwo mogli pomóc byłabym bardzo wdzięczna. Niestety nie mam możliwości wzięcia psiaka do siebie z uwagi na dużego psa w domu i 4 koty. Piszę na forum po raz pierwszy i nie potrafię wstawić zdjęć - mogę je wysłać na email.[IMG]file:///C:/Users/Ela/Desktop/foto/pyrtek/DSC04473.JPG[/IMG][/QUOTE]


[IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/inne/pyrtek1[/IMG]

[IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/inne/pyrtek2[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...