Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

[quote name='olly']Tak cichaczem napiszę, że szykuje się dla niego DT i świetna opieka weterynaryjna. Czekam na szybkie wieści, dziękuję bardzo bardzo ślicznie :)[/QUOTE]

Dzis tzn w sobotę bede w schronisku prawdopodobnie na chwile więc postaram się zapytać wetów jak się ma sprawa Marlona.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missieek']2 porzucone szczeniaki w typie jużaków

piesek
[IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/misza/misza4[/IMG]

suczka
[IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/masza/masza3[/IMG]

czy jest ktos pomagajacy tej rasie?[/QUOTE]
Jużaki już od dłuższego czasu mają dt , są bezpieczne , ogłaszane , czekamy na wizytę PA dla suni . Robocze imiona to Masza ( sunia) i Misza (piesek) :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paoiii']Dzis tzn w sobotę bede w schronisku prawdopodobnie na chwile więc postaram się zapytać wetów jak się ma sprawa Marlona.[/QUOTE]

Kochani, wszystko załatwione, zabieramy Marlona pod opiekę Fundacji. Potrzebujemy transport z Krakowa do Kielc na jutro, czy ktoś może pomóc?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja']Jużaki już od dłuższego czasu mają dt , są bezpieczne , ogłaszane , czekamy na wizytę PA dla suni . Robocze imiona to Masza ( sunia) i Misza (piesek) :lol:[/QUOTE]

tak wiem ze maja dt, sa tez wrzucone na moja strone, jakby ktorys mial juz dom daj prosze znac, sciagne z mojej strony

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missieek']tak wiem ze maja dt, sa tez wrzucone na moja strone, jakby ktorys mial juz dom daj prosze znac, sciagne z mojej strony[/QUOTE]
Oczywiście , mam nadzieję ,że już niedługo pójdą do domów stałych. Jeśli nawet musiały by zmienić dt ( co raczej im nie grozi ) to poszukam im nowego miejsca .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olly']Kochani, wszystko załatwione, zabieramy Marlona pod opiekę Fundacji. Potrzebujemy transport z Krakowa do Kielc na jutro, czy ktoś może pomóc?[/QUOTE]
Ale świetnie! :multi: Będę trzymać kciuki żeby się wszystko udało, teraz my będziemy oczekiwać relacji od Marlonka :D
Niestety w transporcie nie mam jak pomóc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_sheep']Czy ktoś nie potrzebuje na dziś sedalinu? Kupiłam mojej Majce, ale boję się jej podać... Tylko dla tych, którzy już mieli z tym do czynienia. Ok 17 będę na dworcu głównym, czy tam galerii. Piszcie smsa jak coś ...... mam trzy tabletki.[/QUOTE]
Owieczko , sedalin dla psa w Sylwestra to po prostu proba wykonczenia go.....wyrzuc ten syf do kosza.....

Edited by karusiap
Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_sheep']Czy ktoś nie potrzebuje na dziś sedalinu? Kupiłam mojej Majce, ale boję się jej podać... Tylko dla tych, którzy już mieli z tym do czynienia. Ok 17 będę na dworcu głównym, czy tam galerii. Piszcie smsa jak coś 668497357 - mam trzy tabletki.[/QUOTE]

boziu kochana, NIE PODAWAJ SEDALINU.. Wszedzie w necie piszą że sedalin tylko unieruchamia psa a pies cały czas jest przytomny i tylko ruszyć sie nie może


wpisz sobie w google: " uwaga na sedalin - po raz kolejny " to poczytasz o sedalinie[U][/U][URL="http://www.goldenretriever**********/zdrowie,78/uwaga-na-sedalin-po-raz-kolejny,8710.html"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olly']Kochani, wszystko załatwione, zabieramy Marlona pod opiekę Fundacji. Potrzebujemy transport z Krakowa do Kielc na jutro, czy ktoś może pomóc?[/QUOTE]

Jutro ??? W Nowy Rok ??? Cholerka, nie dam rady :(... będą promile we krwi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']Ale świetnie! :multi: Będę trzymać kciuki żeby się wszystko udało, teraz my będziemy oczekiwać relacji od Marlonka :D
Niestety w transporcie nie mam jak pomóc.[/QUOTE]

Transport załatwiony, Marlon jutro jedzie do Warszawy :)

I jeszcze jedno pytanie, pojawił się domek, który w najbliższych dniach będzie sprawdzany, bez dzieci i innych zwierząt dla...... Maxa!!! Domek z tradycjami boksiowymi:) Potrzebuję informacji, czy Max jest wykastrowany?? Wiecie może??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olly']Transport załatwiony, Marlon jutro jedzie do Warszawy :)

I jeszcze jedno pytanie, pojawił się domek, który w najbliższych dniach będzie sprawdzany, bez dzieci i innych zwierząt dla...... Maxa!!! Domek z tradycjami boksiowymi:) Potrzebuję informacji, czy Max jest wykastrowany?? Wiecie może??[/QUOTE]

w schronisku powiedzieli, że Max jest wykastrowany, Państwo starający się o Maxa odesłali ankietę, jest super, teraz tylko sprawdzenie domku i jak będzie wszystko ok (a raczej będzie) to 13.01 Max jedzie do Warszawy, Pani już wzięła 2 tygodnie urlopu :)

Link to comment
Share on other sites

Do oddania jest 2-letni, rasowy beagle, ułożony, domowy, samiec. Gdyby ktos był zainteresowany proszę o sms: 604 933 031. Oddzwonię. Pies w czwartek traci dotychczasowy dom. Szukamy nowego domu - stałego lub tymczasowego.

Buldozka Honorata znalazła dom. Dziekuje wszystkim a zwłaszcza [B]Patii :Rose:[/B] za ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam do mojego kochanego Maxa, który po 8 latach pobytu w schronisku znalazł wreszcie dom. Wydawać by się mogło, że trafił do raju...
Lecz cieszył się tym domem tylko kilka miesięcy, po czym został znaleziony na ulicy i przewieziony do schroniska. Nikt już go nie odebrał. Max znów został porzucony jak zużyta zabawka... :(
Nie pozwólmy mu spędzić resztę życia w schronisku!! On trafił tutaj jak miał zaledwie 2 latka... obecnie ma już 10. To taki wspaniały pies, nie dajmy mu odejść w schronie... :(

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/212033-Cudowny-Max-od-2003r.-za-kratami-WRÓCIŁ-DO-SCHRONISKA[/URL]-((


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/545/maxweteran.jpg/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/787/maxweteran.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olly']Kochani, Marlon już w DT w Warszawie :) Straszny z niego przytulak, miziak, jest wspaniały, wyleczymy go i zabieramy się za szukanie domku najlepszego z najlepszych :)[/QUOTE]

Trzymam kciuki :) No i czekamy na wieści też bo Marlon zapadł mi w serce, cudny jest :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...