Jump to content
Dogomania

Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)


danavas

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Pusiakowa']W górę! :)
Ile jeszcze brakuje?[/QUOTE]
Jak cioteczka danavas tu zawita- przeliczy Foxikowa skarpetke:eviltong: .Ale na moje oko to brakuje jeszcze sporo:roll:Nie wiem ,czy nie trzeba bedzie kupic Foxikowi kolnierza ,zeby nam sie do konca nie obgryzl .:roll:

Link to comment
Share on other sites

wpłynęły wpłaty na Foxa:
Emma53 30zł i to jest nasza kolejna deklaracja miesięczna, dziękujemy kochana:)
Maruda666 50zł
Black_dorian 50zł
Gonia13 30 zł
Natalia R. z fb 6 zł
bico 50 zł
dziękujemy bardzo za kasiorkę

stałych deklaracji mamy w sumie ok 200zł nadal brakuje nam 150 zł

Ale dzięki wpłatom jednorazowym Fox ma zapłacony pobyt w dt do 27 maja

Link to comment
Share on other sites

[INDENT]Cioteczki błagam zajrzyjcie !!! Chcą uśpić psiaka !!!
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/207058-Atos-eutanazja-%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28-%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2070...28%28%28%28%28[/COLOR][/URL]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzinkowo']Troszeczkę Was zmartwię. Filmów i zdjęć nie będzie - Fox ma weekend majowy i na wczasach z Heniem się opala. Jak wrócą to zrobię zdjęcia ich opalenizny.
Fox jest bardzo wpatrzony w swojego opiekuna. Bardzo wziął sobie do serca funkcję opiekuna - tak bardzo potrzeba mu stałego domku, szczeka za trzech, lubi być przywódcą. Fox od czasu do czasu zapomina się że nie ma ogonka i zaczyna za nim biegać w kółeczko. Potrzebny jest kołnierz, szkoda żeby się wygryzał. Rany dobrze się goją a chyba strupy bardzo go swędzą. Apetyt mu dopisuje i widać że jest SZCZĘŚLIWY.[/QUOTE]
na szczęście ciotka danavas ma dłuższy weekend niż Henio:), zakopali się panowie w jakiejś głuszy bez zasięgu ale dziś udało mi się złapać opiekuna Foxa telefonicznie i jest duża szansa że zdążą wrócić niż ja wyjadę:)

Trzeba szybko szukać Foxowi domku stałego bo z tego co wiem już się bardzo przywiązał do Henia i jak tak dalej potrwa to będzie to bardzo trudna rozłąka dla pieska...a dramatów to on już miał za dużo....

Rodzinkowo jaki jest koszt tego kołnierza i czy to jakieś rozmiary są??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikola']Jestem na zaproszenie Danavas,przepraszam ze dopiero teraz ale nie bylo mnie na Dogo ponad tydzien.Wspaniala akcja.To ja dorzuce 40 zl miesiecznie dla Foxia.[/QUOTE]
dziękujemy baaardzo Kochaniutka cioteczko:) brakuje nam więc jeszcze 110zł stałych...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kava']pytam cichutko, czy pan Henio nie chcialby zatrzymac Foxa?
byc moze i jemu bedzie ciezko sie z nim rozstac....[/QUOTE]
już tez miałam takie myśli...ale niestety...Heniowi na Foxie zależy bardzo lecz trzymamy się początkowych ustaleń..:(

Link to comment
Share on other sites

Mieszkam sobie w hoteliku
Nowych wrazen mam bez liku ;)
Z pana Henia -chlop morowy
ze mnie -strzelec wyborowy :evil_lol:
Miedzy nami jest wiez wielka :cool3:
Opalanie na spacerkach
Slonko swieci ,ptaszek spiewa
Lekki wietrzyk pysk owiewa
Stanowimy duet zgrany
Ja i Henio moj kochany
On mnie uczy ,wychowuje
A mnie pyszczek sie raduje:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...