Jump to content
Dogomania

Misia już w ds. Trzymajcie kciuki za małąi!!!


martka1982

Recommended Posts

Potrzebują koniecznie nr konta podać na FB, a nie wiem czy mogę podać ten co mi Martka napisała. A Ty Martka masz zapchaną skrzynkę i nie idzie nic napisać :mad:
Nr konta musi być podany oficjalnie, nie tylko na priv, bo czasem ludzie nie chcą się afiszować z tym, że wpłacają a czasem to zwyczajnie to o jeden krok za dużo, żeby pisać o numer konta ... "nie ma to trudno, nie wpłacam "... Po udostępnieniu drugi raz do wydarzenia rzadko kto wraca :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 641
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='annavera']Potrzebują koniecznie nr konta podać na FB, a nie wiem czy mogę podać ten co mi Martka napisała. A Ty Martka masz zapchaną skrzynkę i nie idzie nic napisać :mad:
Nr konta musi być podany oficjalnie, nie tylko na priv, bo czasem ludzie nie chcą się afiszować z tym, że wpłacają a czasem to zwyczajnie to o jeden krok za dużo, żeby pisać o numer konta ... "nie ma to trudno, nie wpłacam "... Po udostępnieniu drugi raz do wydarzenia rzadko kto wraca :([/QUOTE]

tak, ono jest juz na fb odnosnie innego psiaka, wiec i u Misi może być

to prawda co zostało tu napisane,że Misia najlepiej czułaby się w domu zapsionym. nagram filmik(jeśli nie zwieje) jak zachowuje sie wśród psów w schronisku i zobaczycie zupełnie inną Misię.....

dzięki za wydarzenie na FB! kopiuję link do pierwszego posta:)

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry, jestm nową użytkowniczka na dogomanii a wydarzenie Misi znam z fb. Napisałam dzisiaj do autorki wydarzenia z prośba o dane do przelewu, ale skoro trafiłam tutaj to napisze od razu - chciałaby pomóc Misi stałą deklaracją w wysokości 50zł miesięcznie. Bardzo proszę o informację od kiedy i na jakie konto zbiórka. Pozdrawiam serdecznie :) [quote name='martka1982']tak, ono jest juz na fb odnosnie innego psiaka, wiec i u Misi może być

to prawda co zostało tu napisane,że Misia najlepiej czułaby się w domu zapsionym. nagram filmik(jeśli nie zwieje) jak zachowuje sie wśród psów w schronisku i zobaczycie zupełnie inną Misię.....

dzięki za wydarzenie na FB! kopiuję link do pierwszego posta:)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

ja cialgle nie zrozumiem dlaczego nie dajecie numeru konta na ktore mozna wplaca pieniadze na pomoc tej suczce , moze ktos spoza dogmani by chcial pomoc i jak ma to zrobic? zawsze kiedy chcecie uzyskac pomoc finansowa podajcie numer konta a moze ktos by pomogl tej suczce

Link to comment
Share on other sites

rozumiem Zosia ze chcesz podac kont na priwa , ja mysalalam zeby podac je na 1 stronie wielkimi cyframi... jezeli mozesz to konto podawac publicznie oczywiscie.... ja ja oglosze u siebie moze ktos pomoze , dzis tez ja juz oglosilam zobaczymy jaki skutek tego bedzie,,,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aldira']ja cialgle nie zrozumiem dlaczego nie dajecie numeru konta na ktore mozna wplaca pieniadze na pomoc tej suczce , moze ktos spoza dogmani by chcial pomoc i jak ma to zrobic? zawsze kiedy chcecie uzyskac pomoc finansowa podajcie numer konta a moze ktos by pomogl tej suczce[/QUOTE]


Na FB konto jest podane

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie martki1982 . Już dziś nie przeczytam wątku , ale zobaczyłam zdjęcie
[B][FONT=Verdana][SIZE=3][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/5223/1009585k.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT][/B]

zupełnie jak moja Bianeczka 4 lata temu :(

Nie obiecuję ale postaram się coś wymyślić .
Czy sunia już u Furciaczkowej ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martka1982']dziękujemy winter7! zaraz prześlę nr konta

Rudzia, Misia nie jest u Furciaczek póki co, bo nadal nie mamy kompletu deklaracji niestety[/QUOTE]


Nie mogę zadeklarować stałej kwoty, ale mam już 2 psy na takiej zasadzie że deklaruję bazarek co miesiąc przez co najmniej pół roku z ręcznie robionymi przeze mnie kartkami - po 2 kartki na psa - powinno być ok. 30 zł .
A Misia leży mi na sercu bardzo odkąd zobaczyłam jej oczyska jak u mojej Biany więc co za różnica 4 kartki czy 6 ;)
Do końca 2011r. będą co miesiąc co najmniej 2 kartki dla Misi jak mi się uda to więcej .

W weekend powinnam się wyrobić z pierwszym . Inaczej nie mogę pomóc .

Ile deklaracji brakuje ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martka1982']dzięki Rudzia! brakuje dokładnie połowa, czyli mamy 150zł a 150zł nadal brakuje

doszły wpłaty od asiapyziak,annavera,basiek8,rita60.ranias oraz asencja
dziękujemy![/QUOTE]


Kurcze dużo :(
Spróbuję porozsyłać wątek .

Martka a może ktoś mógłby z takimi zdjęciami Misi zrobić bazarek i allegro cegiełkowe ?

Link to comment
Share on other sites

mamy cioteczkę, która specjalizuje się w bazarkach ale fantów brak, bo obecnie zbieramy na dwa inne psy a pewnie dojdzie jeszcze 3 to Misia bylaby 4, a skąd tu tyle fantów...ja już po prostu nie mam:( zapytam się ją również o allegro cegiełkowe, bo chyba kiedyś coś takiego robiła

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...