Jump to content
Dogomania

Misia już w ds. Trzymajcie kciuki za małąi!!!


martka1982

Recommended Posts

  • Replies 641
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Rudzia-Bianca'][CENTER][B]bazarek dla Misi zakończył się w tempie ekspresowym
[/B]:multi::multi::multi:
[/CENTER]
[/QUOTE]
[B]No chyba żartujesz!!!![/B] Idę zajrzeć, nawet sobie człowiek nie popodrzucał.:evil_lol:
Widzisz Rudzia a Ty miałaś już chwile zwątpienia.:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie...dziewczyny mogę wspomóc tylko jednorazowo...same mamy w hotelikach 8 psiaków...wszędzie mam deklaracje...podajcie nr konta po pensji coś wrzucę...trzymam kciuki za małą,ostatnio udało nam się wyciągnąć po 7 latach w schronisku Ninkę...jest teraz szczęśliwa w hoteliku u Sylwiaso...małej życzę tego samego...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='savahna'][B]No chyba żartujesz!!!![/B] Idę zajrzeć, nawet sobie człowiek nie popodrzucał.:evil_lol:
Widzisz Rudzia a Ty miałaś już chwile zwątpienia.:lol::lol::lol:[/QUOTE]


No i nadal mam - kartek dla taty cała masa została :( Ale zakładki mnie z nóg zbiły tempem rozchodu ;)

Mój osobisty Tatuś mocno się zdziwi w Dzień Ojca :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Ode mnie będzie wpłata 100 zł z bazarku jak tylko spłynie kasa, poproszę nr konta na który mam wpłacić .
Za miesiąc zrobię kolejny bazarek dla Misi ale pewnie nie uda się już tyle zebrać :( ale na pewno będzie 20 zł .[/QUOTE]

bardzo dziękujemy! zaraz prześlę

dziewczyny, czekam na odpowiedź Furciaczek w sprawie kk, jeśli uzna,że sytuacja opanowana i Misia może przyjechać, to nasza prezeska ją zawiezie do Furciaczek...kwotami jednorazowymi, które wpłynęły do tej pory załatam brakujące 65zł, na trochę starczy, a potem będę płakać, błagać was o bazarki itp

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martka1982']bardzo dziękujemy! zaraz prześlę

dziewczyny, czekam na odpowiedź Furciaczek w sprawie kk, jeśli uzna,że sytuacja opanowana i Misia może przyjechać, to nasza prezeska ją zawiezie do Furciaczek...kwotami jednorazowymi, które wpłynęły do tej pory załatam brakujące 65zł, na trochę starczy, a potem będę płakać, błagać was o bazarki itp[/QUOTE]


Oby się udało zabrać Misię .

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=#ffc000][FONT=Tahoma]SERDECZNIE ZAPRASZAM NA BAZAREK dla przerażonej suni Misiuni ![/FONT][/COLOR][/B]

[B][COLOR=red][FONT=Tahoma]Saszetki do czyszczenia łapek,bokserki, biustonosz TRIUMPH, pasta do butów w saszetkach, książka PSY RASOWE,Komplet naczyń jednorazowych, KURTKA SKÓRZANA[/FONT][/COLOR][/B]



[FONT=Verdana][B][I][URL]http://www.dogomania.pl/threads/209382-Do-czyszczenia-łapek-bokserki-biustonosz-TRIUMPH-pasta-do-butów-dla-MISI-do-22.06?p=17065590#post17065590[/URL][/I][/B][/FONT]
[B][/B]
[B][/B]
[B][I]CIOTECZKI - PROSZĘ O REKLAMOWANIE BAZARKU DLA Misi . Może coś się uzbiera [/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...