Jump to content
Dogomania

SONIA po roku znów wraca z adopcji :(((. Pomocy !


toyota

Recommended Posts

LUNA jest to śliczne imię,ale może faktycznie zróbmy bazarek,nawet 5 zł troszkę pomoże....Cioteczko kaja69 Ty to masz głowę:-)
Ja nie potrafię robić bazarków,ale może ktoś by się tego podjął,w końcu mamy kilka dni na nadanie jej imienia:-)
Co myslicie,kto zrobi bazarek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lolalola']BOGINI KSIEZYCA-LUNA:)bardzo ladnie:)[/QUOTE]

Lolalola a Ty cała radosna bo księzyc w kosmosie,nie......:-) Mój brzuch ze smiechu przy Tobie za długo nie wytrzyma:-) Ja nie wiem,wchodzę na dogo tutaj tyle bied i jedna oprócz mnie kosmitka:-) Dosłownie uśmiech na Twój widok mam od ucha do ucha:-)

Link to comment
Share on other sites

Daśka to jeszcze nic na wątku Ulci to się dopiero rzeczy dzieją. To jest tak, że przy jednej takiej osobie jest wesoło, ale jak pojawi się druga to dopiero jest wesoło. A u Ulci jest Lolalola i Aimez to są dopiero teksty.
Jest jeszcze jeden wątek gdzie też jest przyjemnie i wesoło, chociaż zmartwień nie brakuje nigdzie.

Link to comment
Share on other sites

Ja nie umiem robić bazarków. Raz mi się udało, ale to był fantowy i robiłam go 2 dni. Nie przesadzam :roll:.

Można by zrobić bazarek dla maluchów, one nie mają imion, może coś by się uzbierało na szczepienia.
Pierwsze szczepienia już w wieku 6 tygodni, niestety trzeba je powtórzyć w wieku 9 i 11 tygodni. Na pewno jakieś maluchy dłużej zostaną, bo nie oddam ich byle komu.
Jedno szczepienie kosztuje 35 zł.
[B]Czy ktoś się podejmie zrobienia tego bazarku ?[/B]

Na razie są tylko 3 zainteresowane domki :
Grudziądz , Łódź i Aleksandrów Kujawski.
Najbardziej podoba mi się ten ostatni.

Jest jeszcze jedna osoba, która chciała psa do kojca i budy, do towarzystwa dla labradora, ale bez wizyty PA, czyli odpada.

A oto szczeniaczki, które " upatrzyły" sobie potencjalne domy:

Grudziądz:
[URL]http://img16.imageshack.us/img16/4298/36729310.jpg[/URL]


Łódź:
[URL]http://img684.imageshack.us/img684/2513/66663099.jpg[/URL]


Aleksandrów Kuj.:
[URL]http://img193.imageshack.us/img193/4706/66190031.jpg[/URL]


Nie wiem co się dzieje, ale wszyscy chcą czarne ;). Uprzedzam ludzi, że to na pewno nie są labradory, tylko kundelki ;).

Link to comment
Share on other sites

Toyota szanuję zdanie Pana, że do ŻULI he he , nie chce. Masz tam ciekawie...;) Luna-Laluna ma szczęście, gałganki też, idzie jak po maśle:) Walę po świętach na wizytę do Łodzi, przelookam Państwa do 5 pokolenia, rtg zrobię i PET jak trzeba będzie. Nie oddamy glusiów małych w niesprawdzone ręce:)

Link to comment
Share on other sites

Witaj Joasiu troche póżno jestem ale byłam zalatana.Moge pomóc w taki sposób.Mam karme z Josera 10 kg Optimess Adult- karma dla dorosłych psów to mysle że moglaby być dla pieknej suni i moge sie dołorzyc na sterylke dla niej.Mam tez sporo rożnych rzeczy i drobiazgow więc na bazarek mogłabym dać bo sama jeszcze nie umiem bo nie robilam a kaska by się przydala dla maluchow na szczepienia.A masz transport dla suni do gdańska?Jak cos to zadzwon prosze do mnie ok?Jak nie masz do mnie numeru to daj znać na dogo.

Link to comment
Share on other sites

maluchy mają już 2 obserwatorów oby jacyś sensowni:lol:

już chyba mają plakat ale jeżeli się przyda mogę wysłać na maila w oryginalnym rozmiarze

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/810/efd40f395db088d2med.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Potrzebuję kogoś na wizytę przedadopcyjną w Bydgoszczy. Jest to pilne, bo Pani chciałaby sama przyjechać po szczeniaczka już 3 maja.

Pani jest przesympatyczna i zgadza się na wizytę.
Myślę, że to tylko formalność, ale jednak trzeba by zobaczyć i spojrzeć chociaż na ogrodzenie, ponieważ piesek należałby do niepełnosprawnego syna, więc pewnie wychodziłby tylko do ogrodu.

Kaja69 - dziękuję bardzo, ta Pani została przekierowana przez osobę od tych szczeniaków, które już mają domki.

Link to comment
Share on other sites

No widzisz ja niestety będę w Bydgoszczy ale 3 maja właśnie, a i tak szczerze nie wiem czy miałabym chwilę,żeby zajrzeć do babeczki
Toyota ja mogę zrobić bazar imienny na szczyle. Tylko nie wiem czy wiem, który jest pies a która sunia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Potrzebuję kogoś na wizytę przedadopcyjną w Bydgoszczy. Jest to pilne, bo Pani chciałaby sama przyjechać po szczeniaczka już 3 maja.

Pani jest przesympatyczna i zgadza się na wizytę.
Myślę, że to tylko formalność, ale jednak trzeba by zobaczyć i spojrzeć chociaż na ogrodzenie, ponieważ piesek należałby do niepełnosprawnego syna, więc pewnie wychodziłby tylko do ogrodu.

Kaja69 - dziękuję bardzo, ta Pani została przekierowana przez osobę od tych szczeniaków, które już mają domki.[/QUOTE]

*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*
A wiesz w jakiej dzielnicy ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...