Jump to content
Dogomania

SONIA po roku znów wraca z adopcji :(((. Pomocy !


toyota

Recommended Posts

Tak, to już u znajomej.


W dzień przebywają w takim kojcu, a właściwie to klatce, którą widać na zdjęciu. Oczywiście są wypuszczane na karmienie, potem jakiś czas bawią się na trawie i są zamykane dla swojego bezpieczeństwa. W nocy przebywają w domu, bo po pierwsze jest zimno, a poza tym pani mieszka blisko lasu i obawia się, żeby jakiś leśny zwierz (np. kuna ) nie dostał się do klatki...

Pani karmi je 3 razy dziennie. Czy to nie za rzadko ?
Trwa to dosyć długo, bo potem bawią się na trawie i trzeba je wyłapać, żeby je zamknąć ;).



Moje najnowsze zmartwienie z dzisiejszego spaceru :( :
[url]http://www.dogomania.pl/threads/207058-Atos-eutanazja-%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28-%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28?p=16800747#post16800747[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Tak, to już u znajomej.


W dzień przebywają w takim kojcu, a właściwie to klatce, którą widać na zdjęciu. Oczywiście są wypuszczane na karmienie, potem jakiś czas bawią się na trawie i są zamykane dla swojego bezpieczeństwa. W nocy przebywają w domu, bo po pierwsze jest zimno, a poza tym pani mieszka blisko lasu i obawia się, żeby jakiś leśny zwierz (np. kuna ) nie dostał się do klatki...

Pani karmi je 3 razy dziennie. Czy to nie za rzadko ?
Trwa to dosyć długo, bo potem bawią się na trawie i trzeba je wyłapać, żeby je zamknąć ;).



Moje najnowsze zmartwienie z dzisiejszego spaceru :( :
[url]http://www.dogomania.pl/threads/207058-Atos-eutanazja-%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28-%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28%28?p=16800747#post16800747[/url][/QUOTE]

Toyota wczesniej wogóle nie dostawały jedzenia..tak myślę.....powinny być karmione do 5 razy dziennie,ale trzy nie jest źle,a napewno nie najgorzej:-)

Link to comment
Share on other sites

Niestety w gabinetach w których pytałam jest odpłatne chipowanie psów i kosztuje 71 zł. Prawdopodobnie nie ma bezpłatnego chipowania, ale podobno tak,a informację może podać UM, tylko dzisiaj nie dam rady żeby jechać tym bardziej, że niewiem czy jest otwarte

Link to comment
Share on other sites

my w bydzi czipowalismy za 65zl na fordonie gdzies ale w med-wet w grudziadzu czipowanie bylo kiedys na koszt miasta o ile dobrze kojarze...


edit: juz o tym pisalyscie;)
***
toyota u mnie karmy juz nie ma..czytalam ze masz Josere to daj znac jaks ie skonczy to bedziemy myslec...

Link to comment
Share on other sites

Tak, tylko za jakiś czas trzeba przerejestrować czip na osobę adoptującą, bo ja nie mogę mieć na siebie kilkunastu psów zarejestrowanych, bo jak zaczną podatki ściągać, albo piesek jak dorośnie kogoś pogryzie i przyjedzie mi za to odpowiadać, to nie będzie wesoło :razz:.

Dlatego pytałam o koszty w Bydgoszczy, żeby zaczipować od razu na osobę adoptującą.

W Grudziądzu jest za darmo, ale trzeba mieć meldunek, czyli mogę jedynie na siebie.

Link to comment
Share on other sites

Nie szkodzi, czasami też trzeba odpocząć, w końcu jest długi weekend ;).


Dziewczyny potrzebuję pilnie jakąś fajna umowę, bo 2 szczeniaczki jutro idą do domu. Podeślijcie mi proszę coś na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]


Dostałam fajną od Anity_happy, ale jest wypełniona z danymi obu stron i nie można jej edytować, a nie chce mi się tyle tekstu przepisywać ...

Link to comment
Share on other sites

Jest nowy bazar, teraz jest wszystko ok więc nie będzie problemu
Proszę o rozsyłanie
[url]http://www.dogomania.pl/threads/207073-Chcesz-by%C4%87-chrzestnym-W-ko%C5%84cu-masz-szans%C4%99!Bazar-imienny-na-8-szczyli.Do-14.05-do-22?p=16802799#post16802799[/url]

Link to comment
Share on other sites

Hi, hi, bez podtekstów proszę;)
A Finlandię też lubisz płynną....;)
Toyotko czekam na info od osoby, która powinna mieć wzór umowy dla szczeniaków:) Jak coś dam znać:) Jutro Glusie się rozdzielą, kochane kluchy:) Mam nadzieję, że suni nic nie jest...Dziad mnie wkurza! Narobił bigosu jak ta lalunia!

Link to comment
Share on other sites

Daśka, podaj mi proszę swojego maila i nr tel też od razu.

Wyślę Ci wypełnioną ankietę przedadopcyjną przez tą dziewczynę z Gdyni. Brzmi całkiem dobrze. Myślę, że trzeba by ją prześwietlić. Powiedziała, że po remoncie jak najbardziej, bo nie mają nic do ukrycia...

Oprócz tego dzwonią dosłownie same oszołomy.

Jeden facet chce psa żeby biegał po działce, bo do domu to - wiadomo nie wpuści. Na pytanie gdzie pies będzie przebywał w mrozy myślał długo, i w końcu wymyślił że zrobi mu miejsce w piwnicy.
Dzisiaj wysłał maila czy może przyjechać po szczeniaka.


Następny mądry zapytał czy pies nie będzie agresywny dla dzieci ( jedno dziecko ma roczek ). Pies ma siedzieć w kojcu i być wypuszczany na noc. Mają już jednego psa, ale już stary niedołęga. Odpowiedziałam, że pies raczej będzie agresywny i może pogryźć mu dzieciaka, bo będzie miał za mały kontakt z człowiekiem. Zapytałam czy nie czyta prasy i czy nie wie do jakich przypadków pogryzień dochodzi z tego powodu, że się psa izoluje od ludzi.

I dużo takich chętnych. Wydałabym już dawno te maluchy do kojców. Biedne te zwierzaki ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Hi, hi, bez podtekstów proszę;)
A Finlandię też lubisz płynną....;)
Toyotko czekam na info od osoby, która powinna mieć wzór umowy dla szczeniaków:) Jak coś dam znać:)[/QUOTE]

***
To akurat nie bo wogóle takich płynów nie używam.
**
Mam nadzieję że znajdą się dobre i odpowiedzielne domki dla nich. Trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...