Jump to content
Dogomania

Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków


kaja69

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Narazie Asia,jestem przerażona i strasznie zmęczona,więc lepiej o takie sprawy nie pytaj,bo będe marudzic na wszystko i wszystkich:evil_lol:najgorsze to ,to że najbliższy tydzień wcale lepiej sie nie zapowiada :shake: no i właśnie zaczęłam narzekać:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja69']dzisiaj zgarnęłam [B]spod figurki matki boskiej [/B]potraconego przez samochód psa.Lezał tam podobno od kilku dni,bo ludzie podlewajacy kwiatki i tuje wokół figury widzieli go juz kilka dni temu.
A jeszcze Wam napiszę ,ze po drugiej stronie ulicy gdzie psiak leżał mieszka nasz wiejski [B]weterynarz[/B].[/QUOTE]
No niestety...taki kraj....:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tłamsik']Kochana.. jak chcesz.. to ja mam już przygotowany stosik spódniczek.. :) możemy zrobić powtórkę z rozrywki :D[/QUOTE]

Kochana bardzo chetnie :) ja też mam masę rzeczy na bazarek,ale czasu nie ma ,może Ci podeślę ??:( wakacje mi sie kończą :(

Psiakowi podkładam podkłady,ale on sie kręci i wszystko było rano zwiniete a on leżał na mokrej kołderce :( masakra po prostu...kuzynka ,która u mnie jest ciągle ma łzy w oczach jak go widzi,nie przyzwyczajona do takich widoków...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja69']Kochana bardzo chetnie :) ja też mam masę rzeczy na bazarek,ale czasu nie ma ,może Ci podeślę ??:( wakacje mi sie kończą :([/QUOTE]

No pewnie, jak masz rzeczy, a nie masz czasu robić, to pewnie, że przysyłaj.. tylko traci się przy tym na koszcie przesyłki- trochę szkoda, że tak daleko od siebie mieszkamy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']O matulu, dasz radę Aniu finansowo z tym psiakiem ?[/QUOTE]

Z całą pewnością Ania nie poradzi sobie z kolejnym psem i kolejnymi wydatkami:shake:
Aneczko, bardzo Cię proszę o przypomnienie nr konta.
Od Marylki:loveu: leci do Ciebie 160,00 na to maleństwo.

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na bazarek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212421-SAM-decydujesz-ZA-ILE-kupujesz-do-13.08.2011"]SAM DECYDUJESZ ZA ILE KUPUJESZ[/URL] na leczenie bezdomnej suni, po wypadku.
Na bazarku znajdziecie ubrania, buty, torebkę i inne fajne rzeczy :)

oraz na [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212417-Wygraj-pakiet-og%C5%82osze%C5%84-i-nazwij-bezimienn%C4%85-suni%C4%99%21-Bazarek-cegie%C5%82kowy-do-12.08"]bazarek CEGIEŁKOWY[/URL], na którym można wygrać pakiety ogłoszeń i wybór imienia dla bezimiennej suni

Link to comment
Share on other sites

Dzięki dziewczyny,ze jesteście :loveu: Krecik,takie imię dostał od p.wetki:lol:,ma złamany kregosłup i uszkodzony rdzeń kręgowy:placz::placz::placz:.Na zdjęciu wyglada to na tyle fatalnie,ze dwóch niezależnych weterynarzy orzekło,że pies nadaje sie do eutanazji,czego ja nie przyjęłam do wiadomości:cool3:.Taka diagnoza była postawiona na podstawie zdjęcia,jednak po sprawdzeniu czucia i odruchów okazało sie ,ze jakaś szansa jest :lol:.Ma czucie,odróchy są zachowane,narazie dostał serie zastrzyków i leków,w środe jade na kontrole i mozliwe,ze wprowadzony będzie Nivalin,zobaczymy...jestem dobrej mysli:lol:ale póki co potrzebny jest wózeczek i pampersy,a ja nie wiem w ogóle gdzie tego szukać.Dzisiaj troche pampersów dostane od koleżanki,ale to wystarczy na kilka dni a Krecik cały czas robi pod siebie...a poza tym to bardzo sympatyczny psiak,ma ok 1,5-2 latka,wazy niecałe 9 kg.
Irenko,dziekuje za umieszczenie w podpisie prośby o wózeczek,zaraz sobie tez tak wpiszę :) Krecik dzisiaj nawet szczeknął sobie na podwórku:lol: Zdjęcia wstawie później jak już mi sie uspokoi w domu chociaż troszeczkę,Monia dzięki za te z Twojego telefonu:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tłamsik']No pewnie, jak masz rzeczy, a nie masz czasu robić, to pewnie, że przysyłaj.. tylko traci się przy tym na koszcie przesyłki- trochę szkoda, że tak daleko od siebie mieszkamy...[/QUOTE]

Szkoda,pewnie :) Moi goście będa odjeżdżać w tamtym kierunku,ale jada przez Augustów :(
Twój adres mam ,trudno wole zaplacic za przesyłke,bo czasu ani odrobiny póki co...a juz dzisiaj wydałam na małego ponad 100zł,chociaz to i tak nieważne...najważniejsze żeby mu pomóc,tym bardziej ,że jakas nadzieja jest,malutka bo malutka ale jest :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Napisałam maila i poprosiłam o rady osobę, która miała podobny przypadek i suni udało się pomóc. Sunia o ile pamiętam, została adoptowana do Niemiec i jeździ na wózku.[/QUOTE]

Chyba tez o tym przypadku słyszałam...moja kolezanka z Niemiec ,wczoraj z nia rozmawiałam,powiedziała,że absolutnie,żeby w razie czego nie usypiać,ze ona go weźmie,nawet nie koniecznie do adopcji,zostałby u niej,ale póki co Krecik będzie u mnie aż do momentu kiedy sie wyjaśni na jakim etapie zatrzyma sie efekt tego urazu...wózeczek jest koniecznie potrzebny

[quote name='tłamsik']Jadą przez Augustów? Czy tam mieszkają? Jakby zostawili to gdzieś w Augustowie to bym po to pojechała. Nie trzeba byłoby wydawać na przesyłkę..[/QUOTE]

Niestety jada do Wilna,przez augustów tylko przejeżdżaja a ja nikogo nie znam z tamtych stron,zeby mogli zostawić :(

Link to comment
Share on other sites

A kiedy jadą? W tyg nie dam rady tam zajechać, ale w sobotę po południu czy w niedzielę mogłabym tam być albo kogoś wysłać :diabloti:


Wiem wiem wiem.. wpadłam na pomysł! W Augustowie chyba pracuje moja koleżanka.. W aptece. Jeśli dobrze kojarzę.. Mogliby tam zostawić fanty :D postaram się "dogrzebać" się do inf o tej koleżance i spróbuję się skontaktować... Tylko kiedy by tam byli Twoi kuzyni?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tłamsik']A kiedy jadą? W tyg nie dam rady tam zajechać, ale w sobotę po południu czy w niedzielę mogłabym tam być albo kogoś wysłać :diabloti:[/QUOTE]

Chyba jutro rano wyjadą...a nie znasz kogos z tamtych stron,mogliby zostawic u kogoś..

Link to comment
Share on other sites

Chyba się uda.. Są takie opcje: albo u koleżanki w aptece, albo u siostry innej koleżanki w domu albo w sądzie (tylko jak tego jest dużo to lepiej byłoby w domu, bo to chudziutka kobitka ;) ). Wieczorem będę miała potwierdzenie więc Aniu pakuj fanty :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monis88'][URL="http://img832.imageshack.us/i/zdjcie0087s.jpg/"][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/3460/zdjcie0087s.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://img405.imageshack.us/i/zdjcie0088l.jpg/"][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/5993/zdjcie0088l.jpg[/IMG][/URL]

jakosc tel ;/[/QUOTE]

Biudulek w całym tym swoim psim cierpieniu miał szczęscie że trafił na Kaję teraz będzie już tylko lepiej. Przesyłam mnóstwo ciepłych myśli w Waszą stronę i popytam u nas o wózeczek.

Link to comment
Share on other sites

Guest Ryniu123

wózeczek warto załatwić tu: [URL]http://www.wozekdlapsa.pl/[/URL]
telefon 602 476155
Jerzy Firlej
Pasjonat psów, zawsze opuszcza na cenie. Gwarancja dożywotnia!
Ja załatwiłem wózek dla dużo większej labradorki i OK.

Aniu a Julita oglądała? Co powiedziała?
Masz event dla swojego tematu na FB ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ryniu123']wózeczek warto załatwić tu: [URL]http://www.wozekdlapsa.pl/[/URL]
telefon 602 476155
Jerzy Firlej
Pasjonat psów, zawsze opuszcza na cenie. Gwarancja dożywotnia!
Ja załatwiłem wózek dla dużo większej labradorki i OK.

Aniu a Julita oglądała? Co powiedziała?
Masz event dla swojego tematu na FB ?[/QUOTE]

Juz dzwoniłam i niestety pan Jerzy juz nie robi wózeczków:-(,ale podał mi adres konkurencji:cool3:.

Julita ogladała i pierwsze jak zobaczyła zdjęcie była załamana,ale potem jak zaczęła go badać stwierdziła,że jest szansa,że rdzeń nie jest całkowicie uszkodzony.W srodę jade na kontrolę i będzie decyzja jakie dalej leczenie.Odruchy i czucie ma.
Ma tez wodobrzusze i śrut ,jeden nabój w brzuchu,ale to jest stary postrzał.Zapomniałam jak on sie nazywa...bo Wilczus ma śrut kuleczki a Krecik taki inny:-(.Dostał też leki na wypróznienie,bo całe jelita byly zawalone kałem i rezultat przed chwilą już był:lol:.
A Krecik nie spuszcza mnie z oczu i stara się podczołgiwać do mnie jak najbliżej,jest taki kochaniutki taki cierpliwy...w lecznicach bez najmniejszego warknięcia znosił wszystko...jest niesamowity...ehhh

Rysiu a co to jest event??:oops::oops::oops: Fb mam ,ale dawno tam nic nie robiłam,jedynie wydarzenia rozsyłam ,jakos nie potrafie się tam odnaleźć:oops::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tłamsik']Chyba się uda.. Są takie opcje: albo u koleżanki w aptece, albo u siostry innej koleżanki w domu albo w sądzie (tylko jak tego jest dużo to lepiej byłoby w domu, bo to chudziutka kobitka ;) ). Wieczorem będę miała potwierdzenie więc Aniu pakuj fanty :)[/QUOTE]

Super:) Żeby tylko wszystko zgrać...

Link to comment
Share on other sites

Właśnie dostałam wiadomość od basi0607, że tamta sunia w Niemczech wróciła do zdrowia i sama chodzi.

Basia0607 proponuje zebrać fundusze i zdiagnozować Krecika w Grudziądzu.

Uważam, że na taki ciężki przypadek dobrze by było zrobić allegro cegiełkowe. Przecież Ania nie może tego finansować sama.

Link to comment
Share on other sites

Nie uda się raczej :( siostra koleżanki na wyjeździe, jej współlokatorka też więc ona odpada. Koleżanka z apteki- nie można się do niej dodzwonić :( Chyba nieaktualny numer.. A jakby Twoi kuzyni troszkę zboczyli z drogi i przejechali przez Białystok... albo jakoś bliżej Białegostoku niż Augustów..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...