Jump to content
Dogomania

Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków


kaja69

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='tłamsik']Doszły cudeńka od Alaa.. perfumy, cienie, bluzeczka, biżuteria.. na kogo przeznaczamy ten bazarek?[/QUOTE]

Jesli mozna to na Krecika...z nim beda spore wydatki,dzisiaj dostał juz recepte na Nivalin,a jedno opakowanie ,jak dobrze pamietam ,kosztuje ok.100 zł,a na jednym pewnie sie nie skończy.Ja już na niego wydałam grubo ponad 100zł.
Dzisiaj ma pierwszy raz założonego pampersa na noc:cool3:.Kończa mi sie podkłady...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja69']Jesli mozna to na Krecika...z nim beda spore wydatki,dzisiaj dostał juz recepte na Nivalin,a jedno opakowanie ,jak dobrze pamietam ,kosztuje ok.100 zł,a na jednym pewnie sie nie skończy.Ja już na niego wydałam grubo ponad 100zł.
Dzisiaj ma pierwszy raz założonego pampersa na noc:cool3:.Kończa mi sie podkłady...[/QUOTE]


zamiast normalnych podkładów weź papierowe ręczniki :) sprawdzają się przy szczeniakach :) ew. najpierw gruba warstwa gazet i na to warstwy ręczników papierowych :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasumi']zamiast normalnych podkładów weź papierowe ręczniki :) sprawdzają się przy szczeniakach :) ew. najpierw gruba warstwa gazet i na to warstwy ręczników papierowych :)[/QUOTE]

Wypróbuję,chociaz on sie tak kręci,że wszystko zwija...
rano leży w siuśkach,bo jak pęcherz sie przepełni to wtedy sie ulewa a podkłady pozwijane,zobaczę jak dzisiaj będzie w pampersie...
Martwi mnie ten pęcherz,ze sie nie chce sam oprózniać:shake: dziewczyny z doświadczeniami w tej kwestii podpowiedzcie coś,plizzzz bardzo

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Krecik podbiegł pod drzewko z zamiarem...no wiecie...i niestety nie udało sie...z dnia na dzień robi się coraz bardziej ruchliwy,rano witał mnie prawie w podskokach az się boje żeby sobie czegos bardziej nie uszkodził...jest przesłodki :)

Link to comment
Share on other sites

:shake:Jejku.....kolejny poszkodowany.
Niestety w przypadku urazów kręgosłupa to trzeba reagować wyjątkowo szybko (to potwierdził nam wet ,gdy byłyśmy z Teresą Borcz z Dropsem).
Natychmiastowo właściwie powinno się podać silne sterydy a jesli nie ma poprawy to wet powinien rozpatrzyć operację (cała diagnostyka w sumie zależy od finansów).
Sparalizowany Dropsik ,który jest u Teresy Borcz niestety zbyt długo miał ucisk rdzenia i to doprowadziło do jego degeneracji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja69']Dzisiaj Krecik podbiegł pod drzewko z zamiarem...no wiecie...i niestety nie udało sie...z dnia na dzień robi się coraz bardziej ruchliwy,rano witał mnie prawie w podskokach az się boje żeby sobie czegos bardziej nie uszkodził...jest przesłodki :)[/QUOTE]


Ale jak to podbiegł :crazyeye: ?

Link to comment
Share on other sites

Aaa- zapomniałabym, może Tersa Borcz już mówiła, jesli ona jeszcze ma obrzęk rdzenia, albo inne gojące się rzeczy p urazie, to warto wprowadzić Aescin- wyciąg z kasztanowca. A ja dodaję też dodatki żywieniowe które mogą wspomagać tkankę nerwową- olej lniany, wyciąg z drożdży....

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam,ze ostatnio mało mnie jest na wątku,ale brak czasu po prostu...
Dzięki za wszystkie rady,to bardzo przydatne dla mnie.Krecik robi sie coraz bardziej ruchliwy,przedni napęd z dnia na dzień silniejszy.Młody psiak chciałby biegac a tu niestety..Czekam z niecierliwościa na wózeczek,bo zaczyna sie obcierać...

Monia przyjdz po tablete na robale i odpchlimy go...no i potrzebne ogłoszenia :)

Link to comment
Share on other sites

Dzieki savahna :) a gdyby jednak ten domek nie chciał szczylka,porobisz ogłoszonka???:)

Wróciłam z Krecikiem od p.wetki...to,że głowny problem to kręgosłup to wiadomo,ale drugi to pęcherz...może po Nivalinie będzie jakas poprawa,ale póki co czekam na wypłatę :(

Doszło na wózeczek 30 zł od Rynia123:loveu: i od Kava 20zł :loveu: .W sumie na wózeczek jest już 210zł :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='savahna']Śliczny jest. Podesłałam Elizie. Jest ponoć domek dobry. Może akurat dla szczylka.


[URL="http://img198.imageshack.us/i/image201108130001.jpg/"][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/9486/image201108130001.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]

a do tego bardzo mięciutki :D

Link to comment
Share on other sites

Monia podaj wszystkie dane odnośnie szczeniorka :) Trzeba go szybko ogłosić,moze szybko znajdzie domek i Twoi rodzice nie zdąrza się przyzwyczaić;)

Odrobaczony i odpchlony będzie,na szczepienia niestety nie mam kasy...spłukana jestem ponad stan...

Link to comment
Share on other sites

Z tamtego domku o który pisałam nici niestety.Jedyna pociecha,ze Państwo zdecydowali sie na innego biedaka (ze Starachowic) i przyjada po niego.
To poprosze o mozliwie duzo info i jutro go ogłosze.
Piekniuni jest.:loveu:
On taki jamnisiowasty czy normalny?:roll:

Link to comment
Share on other sites

Upsss, chciałam ogłosic. Zastanawiam sie nawet czy nie zrobić z tym jednym zdjęciem i wymyslec info. Ale poczekam może i jutro zrobie, bo ja z rańca muszę ogłoszać potem mam ograniczona ilość bajtów do wykorzystanie i oszczędzam niestety, bo jak mi się skończą to marnie....:roll:
Jeśli można jeszcze kilka zdjeć i podstawowe informacje. Wcześniej pytałam o kilka rzeczy. Namiary wzięłam z pierwszej...;)
To do jutra, mam nadzieję.:p

Link to comment
Share on other sites

O psiaku musi wypowiedzieć sie Monia,ja go widziałam przez chwilke jak go odchlałam,ciągle mnie właściwie nie ma w domu i nie moge z Monia sie zgrać,zeby porobic mu zdjęcia i obejrzeć:(


Coraz lepiej idzie mi "wyciskanie"pęcherza Krecikowi,chyba nie trzeba będzie przyszywać cewnika:lol:...Przez Krecika inne tymczaski poszły w cień,ale tylko na watku,w realu nie dadza o sobie zapomnieć:) zwłaszcza Żabka,która juz nawet wita mnie z całym stadem pod brama jak wracam do domu:)Gdyby jeszcze nie była taka zrzędliwą jędzą...ale w sumie przez to jest taka słodka i urocza:)

Link to comment
Share on other sites

[URL=http://img717.imageshack.us/i/zdjcie0089u.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/7175/zdjcie0089u.jpg[/IMG][/URL]

spadające gwiazdy :D uroczyyy nie?? ;p


no to tak: imie tymczasowe Jamal, piesek,powoli uczy sie czystości w domu, bardzo kontaktowy, lubi gryźć uszy,ale może to pomińmy ;p lubi inne psy,do dzieci też podbiega,szybko sie uczy,ma bardzo milutkie futerko :)przylepa taka z niego ,bo tylko przy mnie sie trzyma. Nie wiem co by jeszcze napisac ;/ ok 3 msc ma i to max

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...