Jump to content
Dogomania

Szkielet MAKSIU POJECHAŁ DO DS. Dziękuejmy.


Temida

Recommended Posts

  • Replies 777
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='motyleqq']tylko, że na fb mogą być osoby, których nie ma tutaj. np ja nim tu przylazłam korzystałam z fb i koniec końców znalazła się u mnie Etna. dopiero potem pojawiłam się na dogo... a uważam, że jeśli na fb wszystkie informacje, dane pieska, nowości co się u niego dzieje, są w jednym miejscu, to jest to bardziej czytelne :)[/QUOTE]
motylqq, nie piszemy pracy doktorskiej (generalnie masz racje, ze masz zamilowanie do porzadku...), ale cel jest inny, chcemy zwiekszyc szanse znalezienia psu/psom domku), wiadomo, ze na fb sa inne osoby, po to robimy wydarzenie. A jak 2 osoby zrobia wydarzenia, to sama teoria prawdopodobienstwa powinna ci podpowiedziec, ze moga miec roznych znajomych. to naprawde nie zaszkodzi, ze sa 2 wydarzenia, jesli zwiekszam tym szanse psiaka. taki straszny balagan sie z tego nie robi, nie przesadzaj.
a nota bene, nie ma tu nadal informacji (linku) do tego pierwszego wydarzenia. zanim zrobilam swoje zapytalam czy juz jest. zatem nie dzielmy wlosa na czworo.
brak tez konta, a trzeba zbierac deklaracje... no to gdzie tu konsekwencja motylqq? :)
temida co kontem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']no to jeszcze jedno pytanie: czy jedzie do ds, czy dt, czy hotelu?[/QUOTE]

na poprzedniej stronie jest wsio napisane;)

[quote name='Cleo2008']motylqq, nie piszemy pracy doktorskiej (generalnie masz racje, ze masz zamilowanie do porzadku...), ale cel jest inny, chcemy zwiekszyc szanse znalezienia psu/psom domku), wiadomo, ze na fb sa inne osoby, po to robimy wydarzenie. A jak 2 osoby zrobia wydarzenia, to sama teoria prawdopodobienstwa powinna ci podpowiedziec, ze moga miec roznych znajomych. to naprawde nie zaszkodzi, ze sa 2 wydarzenia, jesli zwiekszam tym szanse psiaka. taki straszny balagan sie z tego nie robi, nie przesadzaj.
a nota bene, nie ma tu nadal informacji (linku) do tego pierwszego wydarzenia. zanim zrobilam swoje zapytalam czy juz jest. zatem nie dzielmy wlosa na czworo.
brak tez konta, a trzeba zbierac deklaracje... no to gdzie tu konsekwencja motylqq? :)
temida co kontem?[/QUOTE]

Temida nie wyrabia niestety a maja za duzo psow pod sswoja opieka zeby brac na siebie hotel Maksa skoro inne psy nie maja co jesc, dlatego ustalilysmy ze ja bede zbierac na konto i bede rozliczac sie z Ania;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cleo2008']motylqq, nie piszemy pracy doktorskiej (generalnie masz racje, ze masz zamilowanie do porzadku...), ale cel jest inny, chcemy zwiekszyc szanse znalezienia psu/psom domku), wiadomo, ze na fb sa inne osoby, po to robimy wydarzenie. A jak 2 osoby zrobia wydarzenia, to sama teoria prawdopodobienstwa powinna ci podpowiedziec, ze moga miec roznych znajomych. to naprawde nie zaszkodzi, ze sa 2 wydarzenia, jesli zwiekszam tym szanse psiaka. taki straszny balagan sie z tego nie robi, nie przesadzaj.
a nota bene, nie ma tu nadal informacji (linku) do tego pierwszego wydarzenia. zanim zrobilam swoje zapytalam czy juz jest. zatem nie dzielmy wlosa na czworo.
brak tez konta, a trzeba zbierac deklaracje... no to gdzie tu konsekwencja motylqq? :)
temida co kontem?[/QUOTE]

nie chcę się kłócić o taką bzdurę jak ilość potrzebnych wydarzeń ;)
najważniejsze, żeby wszystkie te działania przyniosły oczekiwany skutek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chita']na poprzedniej stronie jest wsio napisane;)



Temida nie wyrabia niestety a maja za duzo psow pod sswoja opieka zeby brac na siebie hotel Maksa skoro inne psy nie maja co jesc, dlatego ustalilysmy ze ja bede zbierac na konto i bede rozliczac sie z Ania;)[/QUOTE]
chita, ja rozumiem, ale co mam podac na fb? bo potzebujemy deklaracji a nie podalysmy konta.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie.
Ostatnie foty Maksa , to jakaś masakra:(
Ale doprowadzimy go do ładu. Jest u mnie benia , która była szkieletem tak jak Maks-niunia w ciągu 2,5 miesiąca przytyła 10 kilo.
Mam specjalną odżywkę witaminową dla psów wygłodzonych-teraz będzie dla rudasa.
Z transportem bedzie problem, bo w moje strony nikt nie jeździ- ja niestety przez najbliższe dwa tyg nie mam możliwości wyjechać po psa. Miejsce zwalnia się w weekend. Dam jeszcze dokładnie znać.
Na pewno Maks będzie musiał iść do weta, nie wiem czy miał robione badania krwi? czy jest szczepiony? i jak z kastracją?

Link to comment
Share on other sites

Ladny pieseeczek,fajne ma uszka ,tylko chudy biedaczek i taki smutny.Mogę dorzucić 20 zł dekl.stałej co m-c.Niestety na więcej mnie nie stać,choć bardzo bym chciała,deklaracji mam dużo,a pracy niestety nie mam.Już nie powinnam,ale to moje wrażliwe serce...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='azalia']Ladny pieseeczek,fajne ma uszka ,tylko chudy biedaczek i taki smutny.Mogę dorzucić 20 zł dekl.stałej co m-c.Niestety na więcej mnie nie stać,choć bardzo bym chciała,deklaracji mam dużo,a pracy niestety nie mam.Już nie powinnam,ale to moje wrażliwe serce...[/QUOTE]

nie wiem jak mam dziekowac:multi::loveu:kazda stała deklaracja nawet po 5zl jest na wage złota, dziekuje:Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Bardzo podobny do bawiącej już u Furciaczkowej zamojskiej Iwy!v Niestety ja już nie mogę składać żadnych stałych deklaracji. Więc jednorazowo 20 zł, sorki, że tak mało, ale niestety, nie wyrabiam:([/QUOTE]

zapisuje i dzieekuje:loveu: wiem ile jest psiakow w potrzebie:-( dlatego tym bardziej dziekuje za kazde deklaracje!

Link to comment
Share on other sites

Biedak chudnie w oczach . Mogę dać 10zł stałej, więcej nie dam rady mam wyznaczony budżet na pomaganie psiakom na dogo , a jeszcze jest własne stadko do wykarmienia. Proszę o numer konta i błagam o dopisanie Maksiu, żebym nie pomyliła się w tych przelewach :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chita']edek dziekuje!!!!! mysle ze konto podesle jak bedzie blizej wyjazdu, zostaje tez kwestia transportu, to kawal drogi:-([/QUOTE]

To będę czekała na konto. Trzymam bardzo mocno kciuki za biedaka oby szybko udało się go wyciągnąć z tego schroniska.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...