Jump to content
Dogomania

Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)


Amber

Recommended Posts

[quote name='Okamia']A ja mam obróżkę od gops - z kolcami :loveu: Wezmę by Prosiunia pasowała do Jareczka :diabloti:[/QUOTE]

Ja z Gops też kiedyś handlowałem tak jej wysłałem Manmata ,że szedł dwa tygodnie i wrócił ,a za drugim razem doszedł w 2dni:lol:poczta polska rlz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Ja z Gops też kiedyś handlowałem tak jej wysłałem Manmata ,że szedł dwa tygodnie i wrócił ,a za drugim razem doszedł w 2dni:lol:poczta polska rlz.[/QUOTE]

He he he ja tylko obróżkę kupiłam raz :eviltong:
Teraz już mnie nie stać na taką burżuazje :shake::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Cortina jest rozkoszna :D a Jari jak zawsze szalony. Chciałam zapytać przy okazji, gdzie mogę poczytać o moim Vatusiu na dogo? Mignęło mi gdzieś w postach, że mój piesek jest tu obgadywany :diabloti: A ja to nie ogarniam tego forum ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FredziaFredzia']Olek nie chcesz białej obroży w zielone paski od taks? ;)
Kurczę nie mam ani kolczatki, ani kagańca... Ani nawet dławika! Tylko półzaciski. :([/QUOTE]
Twój pies jest lamerski i takich rzeczy nie potrzebuje :eviltong:

[quote name='Tyna21']Cortina jest rozkoszna :D a Jari jak zawsze szalony. Chciałam zapytać przy okazji, gdzie mogę poczytać o moim Vatusiu na dogo? Mignęło mi gdzieś w postach, że mój piesek jest tu obgadywany :diabloti: A ja to nie ogarniam tego forum ;)[/QUOTE]
A to pewnie na wątku o szczeniakach? Jak podałam przykład Vato startującego w coursingu jako wszechstronność rasy doberman. Ale to był kiepski przykład. Bo Jari nie startuje, tak więc jak śmiem się wypowiadać na ten temat? :evil_lol: Dogo wścieklizna ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']

A to pewnie na wątku o szczeniakach? Jak podałam przykład Vato startującego w coursingu jako wszechstronność rasy doberman. Ale to był kiepski przykład. Bo Jari nie startuje, tak więc jak śmiem się wypowiadać na ten temat? :evil_lol: Dogo wścieklizna ;)[/QUOTE]

A to nie chce mi się jednak czytać :D Ale zgodzę się z tym, że nasz Vato jest wszechstronnym psem ;) W razie co ciągnie sanki jeszcze i opony przypięte do szelek :) I ogólnie chcieliśmy go zabrać na pit bull show, ale chyba pojedziemy jednak sami, bo stwierdziliśmy, że nie chcemy narażać go bez sensu na kontuzje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...