Jump to content
Dogomania

Spaniel Browarek za Tęczowym Mostem /pogryzienie przez psa i w konsekwencji śmierc


Uru

Recommended Posts

  • Replies 430
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i co??odezwal sie Pan ,ktory szukal spaniela???wie ktos cos????ja wrzucialam dzis Jacksonowi nowe ogloszenie na opolskiej stronie ogloszeniowej na NK NIESTETY NIE MA ODZEWU...buuuuuuuuuuuu,porossylalam tez wiesci po znajomych zeby porozsylali swoim znajomym ale narazie tez cisza.rozmawialam tez z mama kolezanki,ona pracuje w zwiazku kynologicznym ,i obiecala ze rozpowie po ludziach......nic wiecej narazie nie moge zrobic ,nic tez wiecej mi do glowy nie przychodzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karmelcia']no jasne,zawsze to lepiej jak sie poznaja u mnie,bede mogla zobaczyc ich wzajemne PODEJSCIE do siebie,a wizyte robilyscie czy to PEWNIAK JAKO DOMEK????[/QUOTE]
nie robiłyśmy wizyty, Pana kolega był na targach kiedy chodziłyśmy z psami ze schronu i zapytał czy są w schronie spaniele, bo ma znajomego, który by takiego chciał (bo miał chyba wcześniej) Jeśli to miałby być Browar, to niech najpierw go pozna, jak się zdecyduje, to zrobimy wizytę.

Link to comment
Share on other sites

w związku z tym,ze sprawa Browarka dotyczy kilku juz osób a nie tylko mnie i karmelci czuje sie w obowiazku wspomniec o istotnym incydencie,który mial miejsce na dniach. spaniel złapał dwukrotnie za reke córke karmelci. Dotychczas zyl z nia w poprawnych warunkach. przed wczoraj natalka zapomniala sie ,ze do spaniela trzeba ostroznie i chciala go wymiziac,nie spodobalo mu sie to i schwycil ja za raczke. wczoraj kiedy natalka wrocila ze szkoly spaniel od razu podbiegl do niej i zrobil to samo, bez ostrzezenia. ugryzl ja. nie mocno,na szczescie. Karmelciu prosze Cie bys opisala to zdarzenie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...