Jump to content
Dogomania

Spaniel Browarek za Tęczowym Mostem /pogryzienie przez psa i w konsekwencji śmierc


Uru

Recommended Posts

kurcze to lipa...ech,ja juz niestety nie mam pomyslow jak to ogarnac,jeszcze troszke to mozg mi wybuchnie od myslenia....oczywiscie korzystajac z okazji ze chodze do szkolki i troszke mam tych ludzie w grupie plus wykladowcow wypytalam wszystkich czy moze by sie nie skusili,albo czy moze znaja kogos kto chcialby przygarnac wariata ale nikt nie chce!!!!!co do transportu do wrocka,koles sie jeszcze ZASTANAWIA **** jakby bylo nad czym .....albo ,albo.....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 430
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

karmelciu, ten kolega moze go przywiezc dzien wczesniej wieczorem,irek sie zgodzil by spaniel u niego zanocowal .czyli 28 pazdziernika wieczorkiem spaniel moze byc juz u irka. wieczorem albo jakby mu tam pasowalo...tyle z dobrych wiesci

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Uru']nie specjalnie. kombinujemy coś z irkiem na terenie wrocka ale moze byc ciezko i okaze sie ze ci zaklinacze tak czy siak beda jedyna opcja. natomiast bede pertraktowac z nimi kase[/QUOTE]
Uru skontaktuj się z marta0731, Zaklinacze podobno mówili, że jak znów będzie potrzebować pomocy, to może na nich liczyć. W tym poście Marta o tym pisała:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/200595-Spaniel-Brego-zostaje-na-DS-u-Zalkinaczy.-Dziekujemy!!!-)?p=17672703&viewfull=1#post17672703[/URL]
Może niech ona do nich napisze albo zadzwoni i powie, że to ona poleciła Tobie Zaklinaczy?

Link to comment
Share on other sites

Asiu,napisalam do Marty,Zobaczymy.Wczoraj z kolei napisalłam do samych Zaklinaczy, czy mogliby obnizyc koszty. nie stac mnie teraz bedzie na oplacenie spaniela u nich. moja fionka miała wczoraj powazny wypadek,dzisiaj jest po zabiegu TPLO.mnostwo pieniedzy itd. mozliwe,ze sie zgodza ale nie wiem. nie mam jeszcze odpowiedzi:( Moze faktycznie jesli Marta wstawi sie za nami szanse na powodzenie sa wieksze

Link to comment
Share on other sites

a ja z kolei mam takiego newsa!! Napisalam do Furciaczek ona tez umie pracowac z psami takimi jak Jackson i dziewcze sie zainteresowalo....wyslalam jeje namiary na jego watek.....i przy okazji zapytalam o zaklinaczy.....zobnaczymy co odp.....moze akurat....ona bedzie umiala pomoc i koszty beda mniejsze!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

oki. na dzien dzisiejszy mam wplaty na 65 zl ze zbiorki na wystawie.
jak tylko przyjdzie cos jeszcze dam znac. mamy rowniez zamrozone na koncie u Bros 120 zl z bazarku co da nam laczna sume: 243 zl,czyli na dojazd do wawy juz niemal mamy:) wydaje mi sie z obliczen ze paliwo w dwie strony to bedzie jakies 280zł.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie odebrałam wiadomość od Zaklinaczy, od Pana Janka. napisał, że przyjmie spanielka pomimo,ze nie jestem w stanie zaplacic 1000zl. stanelo zatem na 400-500zl.
tyle zabiore ze sobą jadąc tam.
ok,to chyba dobre wiesci...

Link to comment
Share on other sites

mozliwe ,ze spanielka odbiora serferzy już 19,20.X i zabiora do siebie do dnia 29.X (jakod na dniach potwierdze) w tym czasie Irek Cz. i właśnie serferzy troszke sobie z nim popracują itp. itd. co myslicie o takiej ilosci zmian dla spaniela?

Link to comment
Share on other sites

wczorajsze ustalenia byly takie,ze 19,20.X zabieraja spanielka od karmelci na te kilka dni do siebie jednak dzisiaj ze wzgledu na sprawy rodzinne kilka terminów sie przesuneło i szczerze mowiac nie wiem jak bedzie. mozliwe,ze go wezma mozliwe,ze nie. jesli nie to Karmelciu postaraj sie asekuracyjnie ugadac z tym kolegą opcje przywózki spanielka do wro. np 28 lub 29 X. do warszawy wyjazd przesuwamy z 29 na 30 poniewaz 29.X mamy koncert charytatywny w obornikach slaskich,na ktorym musimy jako fundacja byc.

Link to comment
Share on other sites

Karmelciu wpłacam własnie 400 zł na Twoje konto.
zostaje 300 długu hotelowego jesli spaniel zostanie do 29, jesli wezmiemy go szybciej to jakos tam cos odliczymy;)

i zawiadamiam,ze doszlo 58 zl od Marty 0731 na naszego spanielka , w tytule mam napisane, ze pieniądze zostały po Brego. dziekuje!! te pieniążki dołączam do kwoty 185 zł( 120 bros,65 asia ginger), które juz mam odlożone na paliwo.łączna kwota 243zł

Link to comment
Share on other sites

no ok,dzieki bardzo,wkoncu oddam sasiadowi,bo juz mi chce glowe urywac!znajomy nadal nie chce sie okreslic BURAK JEDEN a ja rozwazam przewiezienie Jjacksona pociagiem....to 22 zl nie wiem ile kosztuje bilet dla psa,tylko obawiam sie jak chlopak zareaguje na pociagi.....ludzi itp....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...