Jump to content
Dogomania

Spaniel Browarek za Tęczowym Mostem /pogryzienie przez psa i w konsekwencji śmierc


Uru

Recommended Posts

no wlasnie mam bez znizek w jedna strone 22 zl plus psiak...fu...k faktycznie wcale taniej nie wyjdzie a kolega Buraczan stwierdzil ze nie bedzie mial czasu,bo.....NIC JA MU W ZAMIAN NIE DAM....ale dalam opis na gg i nk ,moze ktos sie trafi do tego czasu,popytam tez w weekend ,jak bede na zajeciach.ryzyk -fizyk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 430
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

w sumie jest taniej tym pociagiem. bo to bedzie 44+15=59zł a dojazd moim autem pali ok 8/100 km wyjdzie jakies 80-90 zł.

na dojazd do Warszawy mam na styk kaski. mozliwe ze jakies 30zl swoich bede jeszcze dokladac. byloby super gdyby ktos nam dojazd spaniela do wro. zasponsorowal. ja juz nie moge do niego dokladac:(

a i mam potwierdzenie, ze spanielcio musi zostac u Ciebie do dnia wyjazdu do wawki,tzn.dzien wczesniej spokojnie moze tu byc jednak opcja,ze serferzy go wezma juz wiem ,ze nieaktualna. na prawde to nie ich wybór.

Link to comment
Share on other sites

no spoko,jak musi,to musi,przezyjemy ale i tak musi chlopak przyjechac do wrocka 28paz,bo 29,30 mam zajecia od bladego switu a w tym 2 zaliczenia,wiec musze byc.kurcze caly czas mysle na tym pociagiem,z jednej strony to byloby najlepsze wyjscie ale boje sie jak on zareaguje na taka wycieczke,duzo ludzi,zapachow.....kurcze bede o tym myslec i jeszcze rozpytywac o transport autem!!!

Link to comment
Share on other sites

Własnie odebrałam maila od zaklinaczy.nie mozemy przywiezc spanielka w niedziele. nie pasuje im ten termin, Moga go przyjąć dopiero 2 listopada a z kolei w tym dniu nie moge jechac. zatem wszystko przekladamy na przyszłą sobote na 5listopada. ech, zycie
Karmelciu, zmiłuj się jeszcze nad tym psiakiem przez kolejny tydzien

Link to comment
Share on other sites

nie wiem czy ktos tu jeszcze zaglada? czy kogos losy tego Browarka w ogole zajmuja?:( dostalam maila od zaklinaczy,kolejnego... jest im bardzo przykro ale ze wzgledow na problemy osobiste moga go zabrac doiero za ok miesiac ,dwa, choc nie wiedza dokladnie bo nie jest to zalezne od nich:( nie stac nas na hotel u karmelci.
z pieniedzy przeznaczonych na dojazd do wawy, splace dlug w hoteliku.
Marmosia podarowala nam 100 zl wiec lacznie z tej puli jest 343zł. 300 idzie na hotelik zostaje 43zl i zero pomyslów jak na ta chwile co mozemy zrobic dalej...
przez dwa miesiace spaniel musi gdzies życ.
jutro zrobie przelew na konto Karmelci i tyle dobrego,ze wzgledem niej będziemy finansowo uregulowani.

Link to comment
Share on other sites

uff, Browarek awaryjnie ląduje u Ulv.:mdleje:

Wiedząc, że Ulv ma chore psy na utrzymaniu, a teraz jeszcze jej Kraksa zachorowała, zaproponowałyśmy za przetrzymanie Browarka 300zł.

w przeciwnym razie spanielek trafiłby na beton schroniska, a na to nie można było pozwolić.

Uru, już nie płacz ...

Link to comment
Share on other sites

Uru pozerała złość z niemocy, szczesliwie jednak mądre głowy i serca pełne dobroci po raz kolejny nie pozwolily wyladowac psu na betonie.
Dziekuje ci Ulv bardzo!! bedziemy pomagac przy tym psie jak tylko sie da by odciązyć Ciebie tym samym od opieki nad kolejnym psem.
Diunko Ty wiesz, ze ja bez Ciebie to bym juz miała nerwy w rowie a głowe w ciemnej... wiadomo;)

Marmosiu,Twoja pomoc finansowa jest dla nas znakiem dobrych czasów:) zastrzeliłas nas z procy wpłacając na Browarka 400 zł:)
Obecnie suma pieniędzy na koncie Browarka to:
[B]65zł[/B]- Asia&Ginger ze zbiórki na wysatwie psów
[B]58zł[/B]- Marta0731 z pozostałości po Brego
[B]120z[/B]ł-Bros z bazarku
[B]400z[/B]ł-Marmosia
______________________________________
[COLOR=red][B]643zł !!!![/B][/COLOR]

Zatem plan jest taki:
[B]300zł [/B]idzie na spłate długu u Karmelci i tym samym hotelik ma czyste konto!:D
[B]300zł[/B] na opłate DT u Ulv
[B]30zł [/B]na paliwo do Oławy skąd w sobote odbiore Spaniela (Karmelcia ma szanse go tam podrzucić)
_______________________
[COLOR=red][B]suma wydatków 630zł[/B][/COLOR]

[B]Na koncie Browarka zostaje:[/B]
[B][COLOR=red]13zł[/COLOR][/B]- mam nadzieje na dobry początek

Musimy jeszcze kupić dla Spaniela Wór Karmy na okres 2 miesięcy u Ulv a także opłacić ewntualny kolejny miesiąc u Ulv gdyby spaniel musiał pozostać tam dłużej oraz pamiętać ,ze docelowo mały ma trafić do Zaklinaczy(za 1 lub2 miesiące) co oznacza,ze zbiórka na Paliwo do Warszawy i z powrotem oraz na pobyt u Zaklinaczy czas start!

Dobre wieści w sprawie Zaklinaczy są takie , że opłacenie pobytu Browarka u nich możemy rozłozyć na raty i wpłacać miesięcznie kwoty,które uda nam sie uzbierać.

Diuna_Wro i rutta- czy Wasze deklaracje zostają aktualne? oraz od kiedy i na jakis okres czasu deklarujecie moje miłe?:)

Jeszcze raz dziękuje i zapraszam do współpracy- samodzielnie nigdy nie damy rady ! wspólnymi siłami zrobimy wszystko:)
Liczy się 5zł raz w miesiącu. Kazda złotówka!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bros']Browar dostanie część pieniążków z kolejnego mojego bazarku[/QUOTE]

Bros, czy w takim razie można na Twoim bazarku wystawić też klatkę dla papużki (już kiedyś wspominałam, żeby dochód z jej sprzedaży przeznaczyć na Bro)?

Link to comment
Share on other sites

nie wiem, nie dazylam do kontaktku z firciaczek skoro udalo sie nam znalezc cos na ten czas we Wrocłąwiu. jest to dla nas duzoo lepsza opcja. mamy dostep do psa itd
Ze spenialem wszystko w jak najlepszym pozadku. wczoraj zachowywal sie wyborowo:) Wszystkch wylizal po twarzach a z kotami za pan brat. spaniel browarek lubi koty:)
wiecej na pewno napisze sama Ulv, tymczasujaca zwierza

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...