Jump to content
Dogomania

Spaniel Browarek za Tęczowym Mostem /pogryzienie przez psa i w konsekwencji śmierc


Uru

Recommended Posts

Dopiero tu zajrzałam.. ale na pewno Browarek wiedział, że jest otoczony miłością i odszedł w świadomości, że ktoś go kocha.. to chyba najważniejsze, co dostał w swoim życiu. Taka szkoda.. :( popłakałam się jak przeczytałam post..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 430
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Oficjalnie DZIEKUJE WSZYSKIM TYM, KTÓRZY BYLI ZAANGAŻOWANI W POPRAWE LOSU BROWARKA.

SPANIEL PRZEZYŁ SWOJE ŻYCIE I NIC MU GO JUZ NIE WRÓCI JEDNAK WIERZE CAŁYM SERCEM,ZE OSTATNI ROK JEGO ŻYCIA BYŁ DOBRYM ROKIEM.
BIEGAJ SZCZEŚLIWY PO BEZKRESACH NIEBIESKICH ŁĄK
[*]

ps.
dokumenty, które dostałam z kliniki w której był leczony przekaże do wglądu lekarzom z wrocławia.
jeśli okaże się,ze mogło dojść do faktycznych zaniechań w postepowaniu medycznym w konsultacji z lekarzem podejme stosowne kroki.
choc w tym momencie mowiac szczerze nie wiem, co mogłabym zrobić:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Uru']ps.
dokumenty, które dostałam z kliniki w której był leczony przekaże do wglądu lekarzom z wrocławia.
jeśli okaże się,ze mogło dojść do faktycznych zaniechań w postepowaniu medycznym w konsultacji z lekarzem podejme stosowne kroki.
choc w tym momencie mowiac szczerze nie wiem, co mogłabym zrobić:([/QUOTE]
Wygrać w sądzie będzie ciężko, ale można zrobić odpowiednią reklamę w necie. Już teraz wiele osób pyta, co to za klinika, ponieważ nie chcieliby tam trafić ze swoimi psiakami.
Jeśli to ta, którą ktoś zasugerował na FB, to już teraz ma wiele negatywnych opinii w necie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...