Jump to content
Dogomania

FRANIO pojechał do DS w Nowej Rudzie! Powodzenia rudasku!!!


Sabina02

Recommended Posts

  • Replies 917
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Karmelcia mi przeslala info, ze Franio pojechal do DS w Nowej Rudzie! :lol: Ci mlodzi Panstwo zawitali u Karmelci i Franio z nimi pojechal.

Moze Karmelcia znajdzie chwilke, zeby cos wiecej nam napisac. Zaprosze tez na wątek nowych wlascicieli Frania, moze sie zarejestruja i wątek nam nie umrze. ;)

Link to comment
Share on other sites

ach powiem wam ze wczorajszy dzien byl okropny!!!!mlodzi nie mogli dojechac ja z Sabka non stop na mailu,konsultacje....tu kolezanka z fochem bo wyprosilam ja zeby mnie zawiozla z psami nad jezioro,ona zrezygnowala ze swoich planow a Ci nie przyjezdzaja....ale w koncu dotarli,zrezygnowalam z wycieczki i czekalam....ale okazali sie calkiem do rzeczy....zrobilam im szybkie przeszkolenie,nawet wypytywali o rozne sprawy,przywiezli smaczki dla Franka pokazalam im wszystko co tylko mozliwe,zabralalam na spacer,pokazalam jak Franco szaleje itp...a oni byli zachwyceni,dopiero jak przyjechali zobaczylam LOVE....i dalam im rudzielca,oczywiscie nie bez oporow ze strony Franka,bo opieral sie bardzo,w koncu to ja bylam jego pancia,mnie kochal...ale....teraz ma swoich wlasnych prywartnych ludziow,mysle ze bedzie ok,umowilam sie z nimi ze maja dzw do mnie w razie problemu o kazdej porze dnia i nocy,pokazalam im jak Franka nauczyc zeby przychodzil na przywolanie,opowiedzialam ILE ZJADA,JAK CZESTO,CO LUBI,JAK GO PIELEGNOWAC ITP.....ech chyba wszystko im powiedzialam a pozno wieczorem dostalam smsa ze Franek obrzygal im autko ale dotarli bez wiekszych przeszkod do domu a Francisco chodzi za nimi i merdoli ogonkiem.....tylko naslijcie dziewczynki tak Gosie na zwiady co?????bo spokojna bede jak bede miec 10000000000000000% pewnosci ze jest szczesliwe moje rude szalenstwo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karmelcia']ach powiem wam ze wczorajszy dzien byl okropny!!!!mlodzi nie mogli dojechac ja z Sabka non stop na mailu,konsultacje....tu kolezanka z fochem bo wyprosilam ja zeby mnie zawiozla z psami nad jezioro,ona zrezygnowala ze swoich planow a Ci nie przyjezdzaja....ale w koncu dotarli,zrezygnowalam z wycieczki i czekalam....ale okazali sie calkiem do rzeczy....zrobilam im szybkie przeszkolenie,nawet wypytywali o rozne sprawy,przywiezli smaczki dla Franka pokazalam im wszystko co tylko mozliwe,zabralalam na spacer,pokazalam jak Franco szaleje itp...a oni byli zachwyceni,dopiero jak przyjechali zobaczylam LOVE....i dalam im rudzielca,oczywiscie nie bez oporow ze strony Franka,bo opieral sie bardzo,w koncu to ja bylam jego pancia,mnie kochal...ale....teraz ma swoich wlasnych prywartnych ludziow,mysle ze bedzie ok,umowilam sie z nimi ze maja dzw do mnie w razie problemu o kazdej porze dnia i nocy,pokazalam im jak Franka nauczyc zeby przychodzil na przywolanie,opowiedzialam ILE ZJADA,JAK CZESTO,CO LUBI,JAK GO PIELEGNOWAC ITP.....ech chyba wszystko im powiedzialam a pozno wieczorem dostalam smsa ze Franek obrzygal im autko ale dotarli bez wiekszych przeszkod do domu a Francisco chodzi za nimi i merdoli ogonkiem.....tylko naslijcie dziewczynki tak Gosie na zwiady co?????[B]bo spokojna bede jak bede miec 10000000000000000% pewnosci ze jest szczesliwe moje rude szalenstwo[/B][/QUOTE]

Aaaa, no widze ze Karmelcia tez wpadla jak sliwka w kompot i nie dala rady oprzec sie urokowi Frania! Haha!

Link to comment
Share on other sites

Hej witajcie wszyscy !
Franiek właśnie drzemie u naszych stóp (czuwa!) kiedy piszę ten wątek, mała kochana biszkoptowa przylepa, nie chce nas odstępować na krok, nawet do łazienki nas odprowadza i czeka pod drzwiami. Okazał się świetnym kompanem do spacerów oraz niezrównanym psem myśliwskim jeśli chodzi o tropienie zajęcy w gęstwinie leśnej ;-) Choć wszystko to dla niego nowe, my, otoczenie, nawet górki i ziemia są jakieś inne,,, mam nadzieję, że niedługo będę mogła napisać, że w pełni nas zaakceptował jako swoją nową rodzinkę :-)
A tutaj małe co nieco w wykonaniu naszego Frania :

[IMG]http://kirmi.one.pl/franio1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Witaj!!! Super, ze sie na dogomanie zarejestrowaliscie!!! :multi: Jesli pozwolisz, to przejdzmy na "Ty", bo taki zwyczaj na dogomanii panuje. ;) Franio jest sliczny!!! Ciesze sie ze tak szybko sie przyzwyczaja do Was!!! Pozdrawiam Was i przesylam mizianka dla Frania! :)

A tak przy okazji zapytam, czy zamierzacie Franiowi nadac nowe imie czy zostanie Franiem? :)

Edited by Sabina02
Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo ka']Miziak przekazany,

a Franio pozostanie Franiem, zdecydowanie pasuje to imię do niego :-)[/QUOTE]

Fanki Frania juz pewnie spia, ale napewno uciesza sie jutro jak zobacza go na fotce w jego wlasnym domku. :loveu: Biedak czekal na ten dom baaaardzo dlugo i nalezalo mu sie. :)

Link to comment
Share on other sites

HURRA!To ogromna radość witac Was tutaj.Akurat Franiu jest przylepą,wiec juz jest Wasz,tylko poznanie nowego terenu mu zostało.Kłpotów nie przewiduje,bo Franio jest specyficzny,zawsze radosny i nie wycofany po schronisku.A jak co,to będziemy tu doradzać.
Jestescie ,ze tak powiem"spełnieniem naszych życzeń"czyli:młodzi,energiczni i....muzykujacy.
To ,ze chciało Wam sie zalogowac i dzielic sie radoscią posiadania Frania to ukoronowanie naszych oczekiwań.Jak bedziesz dłuzej na dogo,to zrozumiesz dlaczego taka ostrożnosć w dobieraniu ludzi.Jeszcze raz ogromnie dziekujemy za wybór Frania i za wiesci o nim.

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem, że musicie dobrze "sprawdzić" ludzi przed przekazaniem zwierzaka, to zrozumiałe, bo za dużo różnych świrów chodzi po tej ziemi i do końca nie wiadomo na kogo się trafi. Możliwe, że my z początku też raczej średnio wypadliśmy w oczach co niektórych ;-) ale jest już dobrze, Franek łasi się do nas, a dopowiem jeszcze, że jeśli chodzi o mojego narzeczonego, który wypadł nie najlepiej na rozmowie przed adopcyjnej - to w tej chwili został absolutnie kupiony przez Frania i staje się ewidentnie jego ulubieńcem ;-)

Link to comment
Share on other sites

Super, ze mamy Panciow Frania na dogomanii. Jest i zdjecie Franciszka :D
My znalysmy Frania przez lata w schronie, to pies, ktory praktycznie 'nie przejmowal sie' schroniskiem, taka psinka, ktory umie sie wszedzie przystosowac. Od poczatku bardzo kochal ludzi, byl delikatny i lagodny, stad imie Franciszek. Dlatego tak bardzo nam zależalo, zeby dobrze trafil. I doczekalysmy sie.

PS. nie puszczajcie Frania ze smyczy, to jeszcze za wczesnie.

Link to comment
Share on other sites

Franek grzeczny, zaznajomił się wczoraj z moimi rodziciami i teściami, taaaki zrobił spacer na wieczór, że padł jak pies Pluto po powrocie i pozwolił nam dziś pospać aż do 8:10 :D :) ojj i jednak najbardziej łasi się do mego lubego hahha:loveu:
byliśmy też z rana u naszej fajnej młodej wet, zagadała do niego, pogłaskała, stwierdziła że fajny kundelek, zważyła (ok 11 kg żywej wagi :D ) zajrzała do książeczki zdrowia i już wiemy, że na wrzesień czeka nas na pewno szczepionka przeciw wściekliźnie, dostał też tabletkę DOLPACu bo wczoraj nas zaskoczył jazdą dupką po podłodze, oraz specyfik do wcierania na pchełki etc. bo zaczął się cosik troszkę drapać za uchem. Hmm co tam jeszcze ? Ahaaa musimy się zająć nieco ochroną jego zębów, rozwinął się kamień nazębny zwłaszcza na frankowych kiełach, dostał DentaStix jako szczoteczkę ale coś na razie do niej go nie ciągnie. Ktoś ma jakiś pomysł żeby zaczął to pogryzać czy poczekać aż sam ruszy ?
Jeśli stan ząbków się się· pogorszy to zobaczymy, czy pójdzie na stół podczas narkozy czy może jakoś ultradźwiękami da sie to załatwić- to zależeć będzie od tego czy Franiu jest bezproblemowy podczas zabiegów, na razie mamy go obserwować jak z jego zachowaniem. Jak dotąd- my nie możemy narzekać, dla nas jest ugodowy; ostatnio dał sobie odebrać patyka a nawet kość podczas gryzienia!

Edited by jo ka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...