Jump to content
Dogomania

Jedna kobieta i 150 psów, potrzebni wolontariusze.


MaDi

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zaginiona sara']Rośliny mogłabym wystawić i pilnować bazarku tj. zmieniać ceny, uaktualniać, tylko problem z wysyłką i pakowaniem.
Jeśli ktoś chętny do współpracy proszę dać znać. Do Lublina podrzucam rośliny po bazarku w jakiś wolny dzień, bo całej imprezy teraz nie ogarnę.[/QUOTE]
Może zaznacz,ze paczki wyślesz po zakończeniu bazarku i wtedy uda Ci się to pogodzić?

Link to comment
Share on other sites

No to super. To mam nadzieję, że w weekend zdjęcia zrzucę i policzę co i ile mam, niektórym roślinom trzeba dopiero zrobić zdjęcia.
Może zróbmy tak, że bazarkiem zajmę się ja, żeby nie zrzucać całego ciężaru na Ciebie bo i tak wiem, co znaczy wysyłać, będzie dość ciężko. Wystawię rośliny, będę pilnować zmieniać ceny.
Do komputera dostęp mam, ale nie dałabym rady wysyłać paczek bo najlepiej w poniedziałek wysyłać, lub na początku tygodnia.
W takim razie ja wystawiam bazarek, wpłaty najlepiej na Twoje konto, żebyś nie musiała zakładać za wysyłkę, w weekend podrzucam rośliny po zakończeniu bazarku i jeśli będę miała jakieś pudełka nieduże. No i niestety Tobie zostaje pakowanie i wysyłka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']PILNIE POTRZEBNI WOLONTARIUSZE I KARMA, PAN WALDEK TRAFIŁ RANO DO SZPITALA.PANI RENATA NIE PODOŁA FIZYCZNIE PRZY 150 PSACH.
Znacie kogoś z tamtych okolic?[/QUOTE]



dopisz moze w tytule,ze na cito wolontariusze w takiej i takiej okolicy potrzebni. skoro tak niewiele osob tu na watek zaglada, to niewielu ten apel zobaczy. trzeba w tytule.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...