Jump to content
Dogomania

Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 698
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mussimusk']Chętnie użyczę konta , prosiłabym o kontakt zaufanego kogoś z fundacji Animalia , bo to też dostęp do mojej karty kredytowej dlatego chciałabym osobę którą znam proponuję Justynę S[/QUOTE]

Niestety Justyna od dawna mieszka poza Polską i kontakt z Nią jest tylko mailowy. Ja oczywiście w żadnym razie nie chcę mieć wglądu i nie narzucam swojej osoby. A może byc tak, że przejmiesz pieniążki i po prostu przelejsze lub przekażesz Fundacji?
Nie wiem jak działa PayPall - ale środkami finansowymi na sunie kieruja ja - jako prezes Fundacji.
Chyba że jakas inna osoba z Fundacji będzie lepsza - nie wiem.
Ale wielkie dzięki za chęć udostepnienia konta.
Może namówię TZ-a w końcu kiedyś żeby założył to konto. Tylko ona tak samo wie o wszystkim jak ja.

Mała budzi obawy Elooni, bo przekłada się leżąc na chorą stronę. Ale mam nadzieję, że nie uszkodzi niczego, co zagwoździowane i ześrubowane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']

Mała budzi obawy Elooni, bo przekłada się leżąc na chorą stronę. Ale mam nadzieję, że nie uszkodzi niczego, co zagwoździowane i ześrubowane.[/QUOTE]
Gosia mój Gacek wprawdzie nie był śrubowany, ale miał poważną operację stawu biodrowego i kości - też się kładł na tą chorą stronę a ja mdlałam prawie z przerażenia - nic się jednak nie stało

Link to comment
Share on other sites

Witam
Właśnie dokonałam swojej rejestracji na portalu i mam nadzieję, że Wszyscy mi wybaczą że tu jestem choć nie posiadam psiaka. Choć poniekąd wspieram wirtualnie kawalątek Mundzia. Za to teraz na kolanach razem ze mną Mishke ogląda moja Maleńka, mój szynszyli zbój rozbój i dokłada się do cieplutkich życzeń powrotu do zdrowia.
Od dłuższego czasu zaglądam do Misia i od dziś do Mishki. Taka bieda i takie cierpienie, że już mi nie wystarczyło czytanie. Dawno sie tak nie poryczałam jak przy zdjęciach jej RTG. Od dziś będę mogła włączyć się w bazarki i jakakolwiek pomoc jaka będę mogła zaoferować z odległości kilkuset kilometrów bo spod Krakowa.

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Times New Roman][COLOR=green]Moze ponownie podam konto Fundacji do wplat na sunieczke [/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]Fundacja dla Zwierząt Animalia
Ul. Polanka 35/11[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]61-131 Poznań[/FONT][/B]


[B][FONT=Times New Roman]Konto bankowe:[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]Nordea Bank Polska S.A. Oddział POB Poznań I[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]53 1440 1286 0000 0000 0453 3704[/FONT][/B]

z dopiekiem : darowizna dla Mishaki + nick

Link to comment
Share on other sites

Witamy - widzę że wirtualna opiekunka Mundzia także do nas zajrzała. Ciesyzmy się. Im nas więcej tym więcej szczęścia i pewności że się uda.

Wieści z dzisiaj, od Elooni. Mała jest cudowna. Je z apetytem, dostaje wapienne preparaty, dostaje tran, uwielbia go. Ela gotuje jedzonko domowe - mała wcina aż miło.
Kupalki coraz lepsze, lecz widac, że ich produkcja zewnętrzna boli bardzo.
W transporterze w którym mieszka zmniejszyliśmy powierzchnię - nie ma mozliwości zbytnich manewrów ruchowych.
Od dzisiaj nie dostaje już leków p.bólowych, to dobrze z jednej strony, bowiem ból jest hamulcem zbytnich wyskoków.

W piatek kolejna wizyta u weta, zdejmujemy szwy.
Zobaczymy też, jak sie goi, jak opuchlizna.
Sprawdzianem będzie kolejny rtg - dowiem się w piatek, w jakim terminie będzie wykonany.

I ustalimy co dalej. Jest szansa na wyjazd suni do Warszawy, do Irlandzkie - do Misia. Mamy zapewnienie o rehabilitacji, pomocy. Wet. jest za... w piatek zobaczymy jak i kiedy to będzie realne.

Ja cały czas jeszcze z radością nie przesadzam, jeszcze za wcześnie - ale wola życia małej jest oghromna.
Byle zrost nastąpił dobrze i nóżka była sprawna. Ela zgodnie z zaleceniami lekarza masuke stópke leciutko, uciska - aby ukrwienie poprawić - to bardzo ważne.

Nadal wsparcie i kciuki i ciepłe, dobre myśli dla psiego dziecka bardzo potrzebne.

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Jestem tu nowa, chociaż odwiedzałam to miejsce już od dosyć dawna. W miarę możliwości starałam się wpłacić coś na Misia, a teraz na Mishkę. Nie potrafię zrozumieć, jak można tak krzywdzić zwierzaki. Dobrze, że są tacy ludzie jak Wy, którzy pomagają wrócić tym biedakom do życia i do zdrowia oraz uwierzyć w człowieka. Mam nadzieję, że Mishka, dzięki tylu pozytywnym osobom, odzyska zdrowie i radość życia. Moja sunia też jest znalezionym, pobitym pieskiem, na szczęście nie aż tak bardzo. Teraz razem trzymamy kciuki, żeby i tej malutkiej się udało wyzdrowieć i znależć szczęśliwy domek :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za ciepłe przyjęcie:)
Mishka jest warta każdej aktywności na forum. To ona pokazuje jak bardzo chce żyć i warto zrobić w tym celu wszystko. A pieniądze rzecz nabyta:)

Grozono mi że dogomania uzależnia ;) Myślę, że to miłość do zwierząt i to co od nich w zamian otrzymujemy uzależnia. I nie ma znaczenia jakiego futrzaka kochamy.
Mam dwie znajdy szynszylowe, które łaskawie pozwalają mi mieszkać w moim własnym mieszkaniu i totalnie je opanowały. Mam też i wirtualnych podopiecznych Mundzia i Herka (konia rasy wielkopolskiej). Kiedyś na pewno mój dom będzie pełen różnych zwierząt, bo nie wyobrażam sobie życia bez tego cudnego narkotyku.

Link to comment
Share on other sites

wreszcie was odnalazłam... rozgłaszam sunie jak się da... Mishka bardzo urzekła moje serce tym bardziej, że jest podobna do mojej Emi jak była mała... w połowie kwietnia postaram się przelać parę złociszy na mała... ;( trzymaj się kruszynko :* w razie potrzeby oferuje swoją pomoc i ręce przyszłego (mam nadzieje) fizjoterapeuty ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...