Jump to content
Dogomania

Schron KIELCE - mini-goldenka GAFA odeszła za TM [*][*][*] , czy inne też odejdą?????


andzia69

Recommended Posts

[quote name='Linssi']PILNE:

Dostalam zapytanie na fb czy potrzebne sa jeszcze dary dla schroniska. Pani chciala zorganizowac zbiorke u siebie w pracy, ale dostala od kogos info, ze zbiorka jest zakonczona. Jak sie sprawa ma? Mamy konczyc wydarzenie nt. zbiorki darow?[/QUOTE]


W schronisku brakuje smyczy - najbardziej potrzebne są 2,2 m na średnie i duże psiaki (2-2,5 cm szerokości). Przydały by się też ryż i mokre jedzenie (puszki) - bo to idzie na bieżąco. Misek mamy dużo, posłań dla psiaków również, suchej karmy też jest sporo.

Link to comment
Share on other sites

Z ogromną dumą donoszę że Biszu wczoraj zaczął się przełamywać i przegonił (w dosłownym tego słowa znaczeniu) mnie dwa razy na około bloku a dzisiaj biegał nawet na krótszej i naprężonej lekko lince zatrzymując mnie(zabiegał mi drogę i uśmiech)co jakiś czas na smakołyk,nie posiadam się z radości.W domu wyczesałam mu "spodenki" bo miał kołtunów co nie miara (bez sprzeciwu) a teraz leży książę na łóżku i jak mu z jednej strony zabrałam podusię to się odwrócił i położył na drugiej czego nie mogę niestety udokumentować zdjęciem bo aparat wypożyczony do zdjęć Reksia.
Poniedziałkowe walentynki niestety nie będą dla niego miłym dniem bo idzie na kastrację (w dowód miłości oczywiście).

Link to comment
Share on other sites

[B]OFF:[/B]

Jutro w Krakowie Stowarzyszenie Obrona Zwierząt bierze udział w manifestacji przeciwko aktom bestialstwa wobec zwierząt.

[CENTER][URL="http://img34.imageshack.us/i/marszniemilczeniaplakat.jpg/"][IMG]http://img34.imageshack.us/img34/9630/marszniemilczeniaplakat.jpg[/IMG][/URL]
[/CENTER]

[LEFT] Podczas marszu zbierane będą podpisy pod społecznym projektem ustawy o ochronie zwierząt.
[/LEFT]

Więcej szczegółów:
[URL]http://marszniemilczenia.wordpress.com/[/URL]

Zapraszamy, im nas będzie więcej, tym lepiej.

Link to comment
Share on other sites

wiem ze to temat rzeka...ale bardzo mnie tym mecza szczegolnie na fb
chodzi o czipy-moze gdyby powstal projekt ustawy i w calej polsce podpisalyby sie WSZYSTKIE schroniska i stowazyszenia i organizacje?prywatnych podpisow tez by sie uzbieralo...
tylko w to sie musi wlaczyc cala polska a nie jedno miasto,i niby wszyscy sie zgadzaja ale nikt nie chce tego wziasc na siebie zeby zaczac.moze kielce?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczka']wiem ze to temat rzeka...ale bardzo mnie tym mecza szczegolnie na fb
chodzi o czipy-moze gdyby powstal projekt ustawy i w calej polsce podpisalyby sie WSZYSTKIE schroniska i stowazyszenia i organizacje?prywatnych podpisow tez by sie uzbieralo...
tylko w to sie musi wlaczyc cala polska a nie jedno miasto,i niby wszyscy sie zgadzaja ale nikt nie chce tego wziasc na siebie zeby zaczac.moze kielce?[/QUOTE]

Poznań już obowiązkowo czipuje. Przez pewien okres było darmowe czipowanie a teraz każdy MUSI z własnej kieszeni pokrywać.

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że w świętokrzyskim też niedługo będzie to nie tylko dobra wola właścicieli. We wtorek ma być debata telewizyjna na temat zapobiegania bezdomności zwierząt. Będziemy promować zarówno chipowanie jak i sterylizacje. Nie czekając na uchwały i ustawy już wkrótce (w ciągu miesiąca?) psy - podopieczni "Zwierzaka" (schroniskowe i nie tylko) będą chipowane i rejestrowane w bazie danych.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...