Jump to content
Dogomania

Schron KIELCE - mini-goldenka GAFA odeszła za TM [*][*][*] , czy inne też odejdą?????


andzia69

Recommended Posts

przydałyby się pewnie ze 2 sprawne pralki ,no bo co robić z brudnymi kołdrami czy kocami.?Jeden psiak w szpitaliku ciągłe załatwiał sę pod siebie i nie miałam mu co podkładać.A to co zlał lub zabrudził choć jeszcze dobre po wypraniu by było, to niestety musiałam wyrzucać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Notujcie fakty, od kiedy nie przychodza do pracy.[/QUOTE]


Normalnie po d PUkiem to schron był w niedzielę nieczynny więc był tylko dozorca - i tak jest. A i w normalne dni to z nich pożytku i tak nie ma - siedzą zamknięci ze szponiastą w jednym pomieszczeniu...i w sumie jak palcem nie pokażesz, ze coś trzeba zrobic to maja to gdzieś...nie posprzątane, jedzenie nie dane...ech:(

Dziękuję Dudziaczkowi, Łukaszowi i Justynie za pomoc dzisiaj w schronie:)
Do Poznania pojechało 11 psiaków - 1 do ds, 10 pojadą do P. Wandy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='illa']....do wanny przydałaby się też taka gumowa mata żeby podczas kąpieli się psiaki nie ślizgały może ktoś ma już nie potrzebną ?[/QUOTE]

Takie maty są, bo dostałam kiedyś od mrs.ka:).

Ze "szpitalika":diabloti:/ aż nie mogę tak nazywac tego miejsca, które jest raczej karcerem i sądzę,że nawet zdrowy pies wsadzony do takiego ciemnego ciasnego bunkra , nie wyszedłby z niego zdrowy:cool3:/ nie można prać legowisk, najlepiej by było stosowac jednorazowe, zwykłe pranie nie da rady wirusom i bakteriom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='qeram']Mam już przyszykowany komputer dla schroniska. Pytanie - może ktoś w najbliższym czasie będzie jechał z Warszawy do Kielc to mógł by podrzucić do Was?[/QUOTE]


wiem,że ktoś się ma wybrać - z Facebooka - może Agnieszka24 będzie więcej wiedziała;)bo to ona tam uskutecznia działania:)

Link to comment
Share on other sites

Osoba , która trzyma piecze nad tym wszystkim powinna i się jutro udać do dyr. PUKu i wyjaśnic kwestie nicnierobienia w pracy. pracowników , ktorzy są w pracy. Ja bym ich tak przegoniła robotą, że długo by mnie pamietali. Tę sprawe należy wyjaśnić.
Dziewczyny powinny pilnować dobrostanu zwierząt a nie robić za sprzątaczy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortes']przydałyby się pewnie ze 2 sprawne pralki ,no bo co robić z brudnymi kołdrami czy kocami.?Jeden psiak w szpitaliku ciągłe załatwiał sę pod siebie i nie miałam mu co podkładać.A to co zlał lub zabrudził choć jeszcze dobre po wypraniu by było, to niestety musiałam wyrzucać[/QUOTE]

absolutnie nie dadzą sobie rady z praniem tego wszystkiego, to niestety ma służyć jednorazowo..
Załatwiłam do Kilec lampę bakteriobójczą (ultrafioletową), dostarczymy za dwa tygodnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']wiem,że ktoś się ma wybrać - z Facebooka - może Agnieszka24 będzie więcej wiedziała;)bo to ona tam uskutecznia działania:)[/QUOTE]

Paczka z Wawy wyruszy jutro do Kielc kurierem. Viva! zbiera dary dla psiaków z Dymin, może oni mogliby zabrać komputer. Dowiem się kiedy jadą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']absolutnie nie dadzą sobie rady z praniem tego wszystkiego, to niestety ma służyć jednorazowo..
Załatwiłam do Kilec lampę bakteriobójczą (ultrafioletową), dostarczymy za dwa tygodnie.[/QUOTE]
Asior pralka na pewno się przyda są malutkie psiaki i ich posłanka tak jak i kotów można uprać wystarczy zmartwień jak i gdzie wyrzucać duże kołdry itp jak będzie tego z10 to już jest spora kupa i co palić (absolutnie bo gdzie?)wywozić ale gdzie?Nie mam pojęcia jak dziewczyny sie tego będą pozbywały,tym bardziej że teraz dary są i przez jakis czas na pewno będzie ich przybywać ale na jak długo?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Do szpitalika ,najpraktycznijesze sa podklady jednorazowe tj pieluchy dla ludzi.Moze ktos ma wejscia do szpitali te podklady sie czesto uzywa.[/QUOTE]
Zgadzam się w całej rozciągłości tylko szpitale teraz cienko przędą ,oby się udało załatwic.

Link to comment
Share on other sites

tak sobie troche offnę:(

kochani - zagladnijcie na wątek Azy i Barta:-( mają ponad 800 zł długu w hoteliku...Agnieszka24 została z tym wszystkim sama:-(

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/186814-Bez-domu-bez-SZANS-bez-NADZEI-*Psiaki-z-Nowego-Miasta-n.Pilic%C4%85*-URATUJ-JE%21%21?p=14798506#post14798506"]http://www.dogomania.pl/threads/1868...6#post14798506[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj odebrałam miedzy innymi dla was setki tabletek do dezynfekcji powierzchni w szpitalach, jedna tabletka jest na 10 litrów wody, wyjda z tego niezłe hektolitry.

Fundacja Wereld Asielen otrzymała odpowiedz z UM na swój list jeszcze z października, nie wiem, czy uda mi się go tu zamieścić (mam na to pozwolenie oczywiście:-), nie umiem szczerze mówiąc, poza tym sytuacja się zmieniła, wiec to nie takie ważne, no ale dla porządku melduje.

/no i jednak nie umiem/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Osoba , która trzyma piecze nad tym wszystkim powinna i się jutro udać do dyr. PUKu i wyjaśnic kwestie nicnierobienia w pracy. pracowników , ktorzy są w pracy. Ja bym ich tak przegoniła robotą, że długo by mnie pamietali. Tę sprawe należy wyjaśnić.
Dziewczyny powinny pilnować dobrostanu zwierząt a nie robić za sprzątaczy.[/QUOTE]
Basiu szkoda naszych sił na dochodzenie się z tą firmą. Khierowniczka mówiła "Czesiu choć, szkoda rozmawiać". I to jest prawda, szkoda rozmawiać, z naszego punktu widzenia też. Musimy zorganizować pracę, nadmiarem czasu nie grzeszymy.

Bardzo dziękuję osobom, które odwiedziły dziś schronisko.
Andzia69 już pisała 11 psów zostało zabranych do Poznania, w tym jeden od razu do DS:). Ciotki i Wujkowie (Andzia69, Dudziaczek i inni) są skromni i nie piszą o swoich działaniach, ale niedzielę spędzili intensywnie. Praktycznie cała praca jest na naszych barkach. Dobrze, że PUK-owcy nam już nie przeszkadzają.
Na pierwszy ogień poszły porządku w szpitaliku. Zostały wywalone posłania, pomieszczenie jest wyszorowane i zdezynfekowane. Po podpisaniu umowy będzie to pierwsze pomieszczenie, gdzie będzie prowadzony remont.

Wczoraj odbyło się szkolenie dla wolontariuszy chcących pracować ze zwierzętami, zorganizowane dzięki Fundacji Azylu pod Psim Aniołem. W szkoleniu wzięło udział 56 (!) osób.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] Po podpisaniu umowy będzie to pierwsze pomieszczenie, gdzie będzie prowadzony remont.[/QUOTE]
No właśnie, mam pytanie: czy miasto ma zamiar finansować schronisko czy może po przekazaniu umyło łapki i wszystko złożyło na wasze barki? Nie znam się na tym za bardzo, ale to chyba nierealne żeby za wszystko płacili wolontariusze. No i gmina ma jakiś tam prawny obowiązek zadbać o takie przytulisko, nie? Poza tym skoro ładowali takie pieniądze w d...pe PUKniętych kiedy oni mieli schron to chyba teraz też powinni. Wiadomo już coś na ten temat?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...