Jump to content
Dogomania

Schron KIELCE - mini-goldenka GAFA odeszła za TM [*][*][*] , czy inne też odejdą?????


andzia69

Recommended Posts

[quote name='Isadora7']Obecnie Fundacja "Emir" podjęła przygotowania i ustalenia dot. wyadoptowywania psów przez organizacje europejskie oraz osoby prywatne.[/QUOTE]

Czy już coś wiadomo w sprawie tych adopcji zagranicznych? Zastanawiam się, na ile to wszystko jest możliwe do zrobienia w ciągu miesiąca (szczepienia, kwarantanna, czipy itp) i czy organizacje zagraniczne czynią jakieś przygotowania?

Link to comment
Share on other sites

A nie uważasz, że jeżeli ktos by naprawdę chciał pomóc psom, to nawet najbardziej kretyńskie posty by go od tego nie odwiodły:razz:.

Tym wszystkim , którzy widocznie z nadmiaru czasu tu sie bezsensownie produkują , polecam wątek psów ze schronu założony przez andzię69, te wszystkie psy czekają na zabranie stamtąd, pomóżcie szukać domów, ogłaszajcie.

Link to comment
Share on other sites

Napiszę inaczej.

Piszcie dalej. Gdzieś jakiś pies teraz zdycha ( przepraszam za słowo ). Może akurat w Dyminach. Bo Was tam niema lub gdziekolwiek indziej gdzie jesteście potrzebni. Tylko tu próbujecie się nawzajem przekrzyczeć. Przepraszam opluć. Temu psu to wisi. Nie doczeka do końca dyskusji.

Kto chce dyskutować proszę bardzo.

[COLOR=Silver]Przepraszam jeśli kogoś obraziłem[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']próbuję z wątkiem:(

[url]http://www.dogomania.pl/threads/196823-PSY-KIELECKIE-DO-ADOPCJI-w%C4%85tek-zbiorczy-ps%C3%B3w-z-Dymin-i-tych-kt%C3%B3re-ich-unikn%C4%99%C5%82y?p=15778572#post15778572[/url]

wstawiam na razie tylko psiaki, o których wiem, że są...reszta pomału - nie dam rady na już...[/QUOTE]

Nie wiem czy Lira z Dymin - [url]http://www.dogomania.pl/threads/196623-Lira-psi-smutek-i-strach-z-Kielc[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']No i cóż, dotychczasowa ekipa dalej bedzie rządzić w Kielcach...[/QUOTE]

To, że Lubawski wygra było wielce prawdopodobne. Ale co by nie było, skład rady się na pewno zmieni, a tym samym poparcie dla działań prezydenta itd. Miejmy jednak nadzieję, że teraz nie będzie już takich probemów, jak wcześniej. W końcu schronisko musi normalnie działać niezależnie od tego, kto jest u władzy w Kielcach w danym momencie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia1984'][B]to ja zepsuje bardziej humor...ogladam wlasnie wieczor wyborczy i Lubawski wygral pona 53% głosów...nawet drugiej tury nie będzie...[/B][/QUOTE]


znowu czeka nas mobilizacja cioteczki!!!!!!!!!!!modlimy sie o 2 ture,i idziemy WSZYSTKIE glosowac,byle na kogo byle nie lubawski

Link to comment
Share on other sites

[quote name='backbone']Chyba czas polerować "klamkę" i "odurzyć pestki"...[/QUOTE]
A dlaczego nie odpowiadałeś jak mówiłem, że zbieram na regulator. Moja klamka gotowa. A tak do rzeczy - WYNIK WYBORÓW NIE POWINIEN NAS ZNIECHĘCAĆ. W końcu to 'partner', jak niektórzy mówią, co prawda potem już nie bardzo byli z tego dumni, ale ....
To trochę tak jak z tym powiedzeniem o proboszczu. Czy my go wybieraliśmy - to jego wstyd.
Zrobiłem parę dobrych uczynków w ciągu ostatnich dwu dni. Wyratowałem kolejną psią bidę z mojej okolicy, wyżebrałem przy tej okazji 300 zł na dymińskie bidy (wyślę w poniedziałek) od pani, która w ratowaniu tej bidy także udział wzięła, napisałem ładne-nieładne pismo. To chyba na to mówią donosik, na jedną fun......... Wykupkałem i odcedziłem po wielokroć swoje stado - a wszystko to lepsze niźli dyskusja z cymbałem. Co prawda nawet zabawnym, ale po co ? - co grzecznie pod rozwagę poddaję.
A niektórych to nawet pozdrawiam - a których to oni sami wiedzą, to oczywiście Ci co ciężko tyrają przy dymińskich bidach.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B]Bardzo proszę osoby, które nie mają nic sensownego do powiedzenia o niezaśmiecanie wątku.[/B]

Andzia69 wpisz do pierwszego postu konto "Zwierzaka"

[B][SIZE=4][COLOR=#0000ff]Świętokrzyskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami „Zwierzak”
ul. Św. Leonarda 1/4
25-311 Kielce
[/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=4][COLOR=#0000ff]PL 68 1240 1372 1111 0010 2812 7861
SWIFT: PKOPPLPW[/COLOR][/SIZE][/B]

W potrzebach napisz
- kojce przenośnie
- klatki dla "szpitalika" i dla zwierząt po sterylkach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Obecnie Fundacja "Emir" podjęła przygotowania i ustalenia dot. wyadoptowywania psów przez organizacje europejskie oraz osoby prywatne.[/QUOTE]

Ja jeszcze raz może zapytam, bo w chaosie tutaj giną niektóre wypowiedzi. Czy coś wiadomo już na temat adopcji zagranicznych? Czy organizacje zagraniczne czynią jakieś przygotowania?

Link to comment
Share on other sites

Eruane mam nadzieję, że adopcje te nie będą potrzebne. Może krajowe wystarczą. W sobotę zostało wyadoptowane 7 psów. W niedzielę z samego rana (chociaż to dzień, w którym wg regulaminu nie ma adopcji) znalazł dom jeden kociak. Co potem jeszcze nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

Te psy, ktorym emir pomoze w adopcjach przez org europejskie i osoby prywatne, powinny juz opuscic Dyminy i znalezc sie w odpowiednich warunkach, by porobic im testy, podkarmic, wyleczyc, zaczipowac, zaszczepic. Podano, ze ma to (adopcje ) nastapic w ciagu miesiaca....Szalenie krotki termin.

Link to comment
Share on other sites

mysle ze jesli emir wezmie psa dla obcego kraju to najpierw zabierze go do siebie,on jako tako bedzie juz z dymin zabrany a u emira przejdzie kwarantanne i pojedzie dalej.mimo mojego osobistego zdania na temat emira mysle ze adopcje zagraniczne nie sa calkiem bezsensowne,tam naprawde psy maja dobrze-czytaj lepiej niz w polsce.sama myslam o takiej akcji do irlandii,ale nie stac mnie na to:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...