Jump to content
Dogomania

Kto na spacer, spotkanie Kraków i okolice??????


Patik

Recommended Posts

[quote name='Avaloth']Jak najbardziej :D to jest duży pies, a nie jakieś 20 kg xd

matko, to mój Chester jest większy od berneńczyka ? co za Krowa mi wyrosła xd[/QUOTE]

No dokładnie, duży pies to duży pies:evil_lol:
A swoją drogą to ile ten Twój smok waży w takim razie?!:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aktualnie chyba koło 48kg ale tylko dlatego że mu się odwidziało jedzenie i je połowę mniej karmy niż powinien. Pości sobie ^^ A jak jest w dobrej formie to 50kg. Chociaż ja jednak wolę jak waży te 48, wtedy ma ładne wcięcie w talii xd

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pinky.']A będą może jakieś małe pieski?
Bo z deklaracji wnioskuję, że będą same kolosy (dla nas ;) ) i nie wiem, czy mnie nie wyśmiejecie jak wpadnę tam z shih :oops:.[/QUOTE]

nikt nie wyśmieje :) będzie trochę mniejszych psów... ja np idę z moją sznupką mini(nie tak całkiem mini no ale cóż) wpadaj :)

[quote name='tajger05']ja na pewno będę i biorę jeszcze koleżanka
to o której ten spacer i gdzie się spotykamy[/QUOTE]

O 14 w niedzielę w parku koło AWF :) Jak by co tel do mnie: 888-105-999 ja będę szła z przystanku z przed m1 jakoś tak?

Link to comment
Share on other sites

Mnie tata podwiezie, pewnie od strony Plazy dojdę bo tam mu najlepiej wjechać samochodem. Ale gdzieś będę.
Właśnie ja mam wrażenie że same mały psy, poza bernkiem ;)
Jakby coś to moją Krową się nie przejmujcie, będzie cały czas w kagańcu, a jak będzie się brzydko zachowywał to go wezmę na smycz. Najwyżej będziemy za nim wszyscy biegać, będzie zabawa :D Ale się nie zdziwcie jak się będę na niego drzeć lub np. prowadzić za ucho, na niego inne metody nie działają xd

Link to comment
Share on other sites

[quote name='greatmadwomen']weszka jak będzie ładnie będzie ze swoimi sznupkami średniaczkami a tak to nie wiem kto ma większe psiaki :)[/QUOTE]

Moje sznupki to z całym szacunkiem olbrzymki :mad: a nie średniaczki. Przedział wagowy od 30 do 40 kg w zależności od sztuki :cool3: Wzrost 65-68 cm mniej wiecej ;) Ale z największą i najcięższą raczej nie przyjdę, będą te ok. 30 kg jedna lub dwie sztuki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Moje sznupki to z całym szacunkiem olbrzymki :mad: a nie średniaczki. Przedział wagowy od 30 do 40 kg w zależności od sztuki :cool3: Wzrost 65-68 cm mniej wiecej ;) Ale z największą i najcięższą raczej nie przyjdę, będą te ok. 30 kg jedna lub dwie sztuki ;)[/QUOTE]

:splat: No i kolejna wpadka z Twoimi suczydłami :mdleje: błagam o wybaczenie! :modla:

Link to comment
Share on other sites

W takim razie postaram się wymigać z poprawiń ślubnych i może uda nam się wpaść choć na chwilkę ;) . Chociaż odkąd młodą poturbował astek(:angryy:), tej czasami odbija i zamiast jak zwykle garnąć się do zabawy na widok psów, zwiewa gdzie pieprz rośnie.
Ale może akurat jej przypasuje, zobaczymy. :)

Link to comment
Share on other sites

Im więcej dużych psów tym większa szansa że mój pies będzie grzeczny :D

Donoszę iż Ola już ma transport, także obydwie dojedziemy :)

Paulina- musisz wysiąść na przystanku przy M1, nie wiem czy on się tak nazywa ? I prosto w Park AWFa, tam są słupki powbijane i jakiś regulamin bodajże. Idź w stronę psów xd

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']Im więcej dużych psów tym większa szansa że mój pies będzie grzeczny :D

Donoszę iż Ola już ma transport, także obydwie dojedziemy :)

Paulina- musisz wysiąść na przystanku przy M1, nie wiem czy on się tak nazywa ? I prosto w Park AWFa, tam są słupki powbijane i jakiś regulamin bodajże. Idź w stronę psów xd[/QUOTE]

dziękuję za instrukcję :) myślę że jakoś trafię :)

[quote name='weszka']Wybaczam ;)[/QUOTE]

:multi:


jutro ma być taka pogoda jak dzisiaj, nie zapowiadają żadnych padów :razz:

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR="#9932cc"][SIZE="4"]Spotykamy się dziś o godzinie 14 w parku koło AWF w miejscu wydzielonym dla psów, to tak dla przypomnienia :)[/SIZE][/COLOR][/B]

Ja będę ze swoją sunią, sznupką mini wyjątkowo grubą... więc proszę nie wytykać palcami, bo wiem o tym i pracuje właśnie nad jej tuszą :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...