Jump to content
Dogomania

DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!


asia-s

Recommended Posts

[quote name='Scooby_Doo']-dobra już nie "hopam" - chciałam pomóc aby ktos go wypatrzył -bo w ten sposób domy znalazły już dwa psy z wielkopolski-ale po takich odpowiedziach się odechciewa - rezygnuje z dogo-powodzenia[/QUOTE]

Scooby_Doo, nie odchodź.
Podnoszenie wątku jest bardzo potrzebne. Kto dowie się o Denisku jeśli wątek przepadnie gdzieś w tłumie innych wątków?
Może akurat zajrzy na dogo, ktoś poszukujący pieska i zobaczy Deniska.
Samo podnoszenie nie wystarczy, ale jest potrzebne :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

przynajmniej sie cos na watku ruszylo :D
samo hopanie nic nie da, trzeba niestety troche wiecej. inwencji, zaangazownia i samej roboty z organizacja wszystkiego. ten, kto juz to robil, zdaje sobie z tego sprawe.
od samego hopania zadne pies domu nie znalazl.

trzeba sie wysilic i rozsylac pm i spamy z prosba o deklaracje na dt. trzeba znalezc dt, pisac pm do hotelarzy i znajomych dogomaniakow, ktorzy moga pomoc, albo poszukaja prywatnie poza dogo.
trzeba robic ogloszenia w necie, ze szukamy dt lub ds, rozwieszac plakaty w swoim miescie, u wetow, itp
trzeba znalezc kogos do prowadzanie spraw psa, jesli ten do pdt tarfi, uzyczy konta bankowego, bedzie monitorowal wplaty
trzeba robic bazarki, by kase na transpor uzbierac
znalezc transoprt, umowic sie ze schronem na odbior psa
jak juz pies bedzie w dt, szukac mu ds tak,zeby nie szukal go przez rok, czy dwa i w ostatecznosci wrocil do schronu.

wie to ten, co juz troche na dogo widzial.
obrazaniem sie o byle co, wiele sie psom nie pomoze. to raczej latwa wymowka, zeby nie pomagac potrzebujacym zwierzetom i miec czyste sumienie, ze sie nic nie robi.



np tak sie cos robi:
napisalam pm do cockermianiaczki z pytaniem, czy pojedzie do schronu obfocic Denisa.
czy ewentualnie uzbieramy kase na zwrot za benzyne? kto ile kasy moze na to przeznaczyc?

Link to comment
Share on other sites

Oj, już dajmy spokój z tym hopaniem. :razz: To pięknie, że ktoś robi od siebie dużo dla psa, jednak nie zarzucajmy wszystkich wymogami. Samo odwiedzanie wątku też jest ważne, wszystko jest ważne i się liczy jeśli to tylko pomaga psu. Znam przykład jak dzięki takiemu hoopaniu i odświeżaniu zamarłego już wątku pewien piesek trafił do swojego nowego domku. Gdyby nie to odwiedzanie tamtego wątku to pies zapewne nadal by tkwił w schronie, a wątek by wisiał i wisiał na ostatniej stronie forum.
Jesteśmy na Dogo bardziej doświadczone, wiemy jaki ogrom pracy wiąże się z tym, aby ulokować psa w jego nowym domu, jednak nie zrażajmy zaraz na początku nowych Dogomaniaczek. Każda z nas była kiedyś nową i nie sądzę, aby od razu rzucała się na wielką wodę. Ja na ten przykład nawet nie zdawałam sobie sprawy, jak głęboka jest to woda. Ta wiedza przychodzi z czasem, trzeba tu trochę pohopać i zobaczyć... Dlatego proszę, bądźmy bardziej wyrozumiałe nawzajem do siebie. W końcu wszystkie tu przybyłyśmy, aby pomagać psom. Ufam, że każda z nas robi to tak jak tylko potrafi najlepiej i tak jak jej sytuacja, i czas na to zezwala. Nie krytykujmy więc siebie nawzajem lecz współpracujmy. :fadein:



A, że to forum jest typowo babskie odrobina uśmiechu ;):

[QUOTE]Przyjaźń między kobietami:
Pewnego dnia kobieta nie wróciła na noc do domu. Następnego dnia powiedziała mężowi, że spała u przyjaciółki . Mąż zadzwonił do 10 jej najlepszych przyjaciółek .... żadna nie potwierdziła....
Przyjaźń między mężczyznami
Pewnego dnia mąż nie wrócił do domu na noc. Następnego dnia powiedział żonie, że spał u kolegi Żona zadzwoniła do 10 jego najlepszych przyjaciół. 8 potwierdziło, że spał, a 2 - że jeszcze jest.....[/QUOTE][SIZE=1][URL="http://www.radiobielsko.pl/dowcipy/najlepsze/najlepsze-2.html"]dowcip ze strony Radio Bielsko 106, 7FM[/URL][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do schroniska, jakaś miła pani mi powiedziała że psiak jest obstrzyżony bardzo króciutko, bo ma jakieś problemy ze skórą. I oto pojawił się kolejny problem. Nie wiadomo teraz czy to jakaś poważna sprawa czy tylko jest to spowodowane posiadaniem niepielęgnowanych kudłów w warunkach schroniskowych.
Jak teraz szukać dt, hoteliku czy lecznicy ?
I jeszcze że nie wyglada już jak na tych fotkach ze strony internetowej schroniska, więc może się okazać że w rzeczywistości to zupełnie inny stary psiak.
Dlatego wydaje mi się że robienie ogłoszeń z tymi dwoma nieaktualnymi zdjęciami to jest bez sensu.
I to teraz z Deniskiem ?

Link to comment
Share on other sites

Nie dobrze. Na odległość to my możemy sobie pogadać.
Czy wiemy kto prowadzi stronę schroniska i czy Pani mówiła coś o nowych zdjęciach?
Czy Denisek będzie badany przez weta? Zdjęcie ostrzyżonego jest parę postów wcześniej.
Pytam o to wszystko, bo może w rozmowie tel. wyszło.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie to trzeba by chyba z vetem porozmawiać na temat Deniska, bo ta pani nic więcej nie wiedziała.
A na zdjęciu ma takie dziwne zaciemnienie pod oczami.
Tylko że też nie będzie wiadomo co i jak, żeby tak się nie okazało jak z tą małą SOnią, że sunia jechała cały kraj, vet schroniskowy nie "zauważył" a w dt się okazało się sunia ma grzbybice :(.

Link to comment
Share on other sites

Tak, ja napisałam do cockermaniaczki i do kilku jeszcze osób z Częstochowy. Na dojazd do schronu i porobienie Deniskowi zdjęć zgodziła się olalolaa :

[quote name='olalolaa']Jestem w stanie załatwić obydwie te sprawy ;-)
Do schroniska kawałek jest, jechałam tam kiedyś po Dyzia i wiozłam go do hoteliku.
Niestety ale muszę poprosić o zwrot za paliwo bo jestem spłukana, teraz walczyłam o życie 4 kociąt i poszło na to minimum 300zł, a nikt mi za to nie odda..
Z tego co pamiętam tam jest około 20km w jedną stronę, wyjdzie maks. 25zł.
(...)[/QUOTE]

Dla niezorientowanych przypomnę, że Denisek siedzi w schronisku As w Jamrozowiźnie - gmina Kłomnice - ok.25km od Częstochowy i nie ma kto mu tam porobić zdjęć. :sad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']daje 10zl na transport do schroniska w celu zrobienia fotek.

masz racje elinka, moze wakacje.[/QUOTE]

Nie mogę zbyt wiele, ale chociaż dorzucę 5zł. Fizia, może by dodać w tytule, że zbieramy pieniądze na dojazd do schroniska

Link to comment
Share on other sites

wprawdzie napisalam na pw do olalolaa,ze ma mi podac numer konta to przeleje calosc ale nie dostalam numeru,a tu pojawily sie deklaracje wiec dolaczam sie do nich, daje 10 zl napiszcie mi gdzie mam przelac,wiecej kasy bede mogla w razie czego dorzucic po 15sierpnia

Link to comment
Share on other sites

Na ten transport miałam zbierać ja, ale spróbuję jeszcze raz zapytać olalolaa o numer konta, a wtedy pieniążki można by przesyłać bezpośrednio do niej i tak by było chyba najlepiej. Jeśli nie to wtedy podam numer swojego konta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...