Jump to content
Dogomania

DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!


asia-s

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pani Asia mieszka w Warszawie, w kamienicy, ma spore mieszkanie, blisko skwer i 2 parki. Ma 2 sunie - wilczurowatą z Palucha i foksterierkę, która była u Niej na DT i została - podobno też nie wyglądała zbyt dobrze, kiedy trafiła do p. Asi. W lutym odeszła 3 sunia, która z Nimi mieszkała.

Oj trzymajcie kciuki!!!

Link to comment
Share on other sites

Wszystko jest na dobrej drodze, nie chce zapeszać, ale powinno się wszystko dobrze skończyć.

A Denisek już się pozbył kudłów i wyraźnie Mu się to spodobało :)

[IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/251167_149438915129906_100001913967138_313918_7498703_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

No niestety :( to chyba było zbyt piękne, żeby było prawdziwe

Dostałam takiego maila:

Witam !Bardzo mi przykro ale nie mogę zaadoptować Denisa okazuje się że moje sunie nie tolerują psów w domu nawet na dworze tolerują suczki i tylko wybrane psy dowiedziałam się tego przez przypadek ponowie próbę sprawdzenia jak moje sunie będą reagować na psa i dam znać.Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

No zobaczymy właśnie, może to jeszcze nie jest stracona szansa, czekam na wiadomości od Pani Asi.

Kora - ze zdjęciami jest teraz poważny problem, Mariusz od 16 czerwca już nie pracuje w schronisku, mam nadzieję, że dalej będzie ktoś, z kim będzie można być w kontakcie, kto będzie się zajmował adopcjami, zdjęciami - ale na razie wszystko jest wielką niewiadomą...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...