Jump to content
Dogomania

DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!


asia-s

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mnie się marzy bezpłatny dom tymczasowy dla Niego...

To już wiekowy psiak, ma ok. 10 lat

Ze znalezieniem domu pewnie łatwo nie będzie, a uzbieranie pewnych deklaracji na dłuższą metę trochę mnie przeraża.

Łatek z mojego podpisu jest w DT prawie 2 lata. Z początku był komplet deklaracji, teraz jest 1 Dagmara z facebooka, która miesięcznie płaci połowę należności - nie mogę znaleźć nikogo więcej, kto wpłaciłby cokolwiek...

Link to comment
Share on other sites

zadzwonilam, ale na krociutko, bo mi sie kasa na koorce skonczyla. jutro znow zadzwonie i przeprosze za nagle zerwanie polaczenia.

Denis bedzie strzyzony, jak dni beda cieplejsze, bo bedzie musial po kapieli na sloncu wyschnac. Bedzie przy tym wet, bo Denis musi narkoze dostac, bo ostatnim razem nie byl zadowolony z zabiegow pielegnacyjnych.
Na spacerki nie wychodzi, bo psow jest za duzo i nikt nie ma czasu na *******y.
Mieszka w kojcu z suczkami, dobrze sie dogaduje tez z samcami. Nie jest wylewny, nie skacze w radosci na czlowieka. :( Nie jest smutny, tylko obojetny poprostu, nieufny.
Kastrowany byl dalej, niz 2 lata temu.


biedny staruszek :( tak mi go zal. domku mu trzeba

Link to comment
Share on other sites

[quote name='azalia']Musi być do strzyżenia narkoza?On nie jest najmłodszy,a narkoza nie jest obojętna dla organizmu,może wystarczyłby kaganiec i smaczki.Myślę,że warto chociaż spróbować bez narkozy,przecież to nie jest zabieg ratujący życie.[/QUOTE]


ja sobie dopowiedzialam, ze narkoza. pan mariusz mowil, ze ma byc wet przy tym, bo denis nie lubi, a jakos go ostrzyc trzeba. moze tylko tabletki, nie wiem...

mysle w sumie, ze moze byc ratujacy zycie po czesci... b moze taki piekny na nowych fotkach domek znajdzie? na te chwile nie ma szans :(

Link to comment
Share on other sites

Jeśli on jest taki do 10- 15 kg to 200 złotych plus karma.
Pytanie tylko, co z jego kudłami? Bo o to trzeba zadbać- albo go regularnie golić na krótko, albo utrzymywać tę szatę, ale wtedy to inna cena, bo to w cholerę zachodu. Wszystko do dogadania jest, jesteśmy białymi ludźmi.
Trzymajcie kciuki za Bubu, niech idzie do domu i zwolni miejsce.

Link to comment
Share on other sites

Cudnie by było, tylko tak, jak pisałam wcześniej - nie mamy na to grosza....:(

Ja zarabiam na tyle niewiele, że niestety nie mogę podjąć takiego ryzyka, żeby w razie wycofania się osób, które ewentualnie zdeklarują się do pomocy Deniskowi, pokryć te koszty z własnej kieszeni :(

Myślę, że jesli nei golić, to trzeba by było faktycznie dbać o to futerko, bo ma tendencję do kudłów, dredów itp

Czyli tak licząć z jedzeniem i ewentualnie pielęgnacją, to by było ok. 300 zł tak?

Kurcze no nie wiem, to wielka szansa dla Niego, ale znowu podjąć się kolejnych 300 zł, kiedy nie mam z czego płacić za inne 3 psy - w sumie 900 zł miesięcznie - to chyba nie jest zbyt rozsądne...

Link to comment
Share on other sites

Fiziu- bardzo rozsądnie piszesz. Wyjęcie psa ze schroniska to niezwykle odpowiedzialna decyzja, bo on wrócić tam nie może.
Ja już mniej, niż te 200 złotych, wziąć nie mogę.
Trzeba jeszcze mieć na względzie kleszcze co miesiąc- jakieś 15 złotych. I na początek odrobaczenie i pewnie szczepienie.
Wyjdzie 300 złotych jak nic.
Myślcie- Bubu narazie jest, jeśli sie przeprowadzi, to w majowy week end.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...