Jump to content
Dogomania

DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!


asia-s

Recommended Posts

[quote name='terra']Wpłaciłam 20 zł, na badanie Deniska.
W schronisku nie ma żadnych szans, żeby wet cokolwiek zrobił z tymi uszami?
Biedny pies, jak on cierpi.
Kto powiedział, że Denis nie jest wykastrowany? Podobno parę lat temu była osoba chętna adoptować Deniska, warunkiem była kastracja. Ale osoba się rozmyśliła.[/QUOTE]

jak rozmawialam z pracownikiem...to tez powiedzial ze Denis nie zostal wykastrowany....bo osoba sie rozmyslila wiec go nie kastrowali...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

nie ma sensu.
tylko jako wielka tragedia, pies bardzo chory, a piekny, pilnie dt poszukiwany. lub zbiorka na hotel i leczenie. tylko takie cos ma sens w tej chwili.

Denis wyglada tragicznie. jego trzeba na dt wyciagac. jak trafi do hotrlowego kojca to z psami problemow nie bedzie. dobrze,ze choc suczki lubi. odrosl juz ladnie, ale widac te uszy i oczy, maskara. no i gluchnie i te tiki trzepania glowa :( normalny ds w zyciu nie zechce takiego psa. tylko ds dogomaniacki typowo. ale takim sie zostaje zazwyczaj po byciu dt dla tak chorego psa.

trzeba szukac dt bez psow- zeby nie zarazal i zeby nie gryzl. lub hotel- kojec. a z hotelu ds potem szukac. ze zdrowym psem i ladnie ostrzyzonym.

trzeba zbierac deklaracje na hotel.

Link to comment
Share on other sites

wiecie na Dyzia-Smutka robiłam kiedyś allegro cegiełkowe.Sprzedawałam po 5 zł jego obrobione zdjęcia (5 szt).Pieniążki szły na opłacanie hoteliku.W sumie trochę się uzbierało.
Robiłam to ze swojej strony allegro nie przez fundację.Po prostu towarem były zdjęcia.Może warto by było zrobić takie Denisowi?Tylko na co byśmy zbierały?Na leczenie w schroniskowych warunkach????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga31081980']wiecie na Dyzia-Smutka robiłam kiedyś allegro cegiełkowe.Sprzedawałam po 5 zł jego obrobione zdjęcia (5 szt).Pieniążki szły na opłacanie hoteliku.W sumie trochę się uzbierało.
Robiłam to ze swojej strony allegro nie przez fundację.Po prostu towarem były zdjęcia.Może warto by było zrobić takie Denisowi?Tylko na co byśmy zbierały?Na leczenie w schroniskowych warunkach????[/QUOTE]
moze na poczatek w schroniskowych,szukajac rownoczesnie dt,a ten pomysl jest bardzo fajny ze zdjeciami!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olalolaa']On miał podawany antybiotyk, oczy tez zakrapiane, podobno było jeszcze gorzej. Teraz chyba nie ma żadnych leków podawanych..
O kastracje zapytałam kierownika - powiedział, że nie jest wykastrowany.[/QUOTE]

Skoro było gorzej, to chyba jasne, że złe leki miał podane. Biedny pies. Miałam kiedyś spanielkę z chorymi uszami, więc wiem co to za upierdliwe choróbsko. I nam wet zalecał często wietrzenie uszu - trzeba było jej spinać do tyłu :) Jak widzę Denis też ma klapnięte uszki, przez co problem z wietrzeniem. Ale wierzę, że to da się wyleczyć do końca. Tylko nie w schronie ;(

Link to comment
Share on other sites

mogę pomoc przy obrabianiu zdjecia albo np.sama jedno obrobić...gdyby był np.bazarek i np.sprzedawać banerki-moge zrobic np.10 do 20 banerów za 5zł-byłaby juz stówa...albo sprzedawać obronione zdjęcia -ala stara fotografia psów na zamowienie -np.ktos chciałby powiesić sobie zdjęcie swojego psa albo zalozyc galerię...też moge obrobic do max 20 takich zdjec...innych pomysłów nie mam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga31081980']Denis miał być wykastrowany ale nie był.W trakcie ostatniej adopcji-do której zresztą nie doszło (ok miesiąca temu) okazało się że nie jest wykastrowany.Miał mieć zabieg ale pańcia się rozmyśliła i psa nie wzięła.Ta dalej pozostał jajeczny.[/QUOTE]

Pozwole sobie napisac ze na psiaka Denisa wlasnie tego przeslalam pieniadze specjalnie na kastracje ( 140 zl ) na konto schroniska w Jamrowiznie w sierpniu 2007r,
Denis i jeszcze jeden psiak Burek mieli byc wykastrowani jesli sie nie myle przez kierownika - doktora tego schroniska w przeciagu dwoch tygodni, mamy 2011.......
Jesli bedziecie zbierac deklaracje na platne dt lub hotelik dla Deniska - zglaszam sie do stalej deklaracji
Super hotelik dla psiakow dogomaniackich ( kojce tez ) prowadzi ZuziaM - jesli Denisek trafilby do ZuziM mialby raj

Link to comment
Share on other sites

Niestety wieści o sytuacji Deniska w schronisku są gorsze niż myślałam :(.
A te jego biedne uszy, tragedia :placz:.
Jak on się musi tam męczyć, biedak.

Podobny piesek , stary kudłaczek średniak, jest w hoteliku u ZuziM właśnie, uratowany z okropnych warunków, potem mieszkał w małodostępnym schronisku, też coś miał chyba z uszkami, tylko jeszcze ślepaczek na dodatek, teraz wiedzie szczęśliwe życie w hoteliku, i czeka na ten właściwy dom.
Chyba podobna historia jak i Deniska. Oby i Deniskowi udało się tak pomóc.
A, i też za innymi pieskami nie przepada, więc faktycznie całkiem podobny.

Edit. Dziękuję że jesteście na wątku Deniska.
I dziękuję olalala za pomoc.

Może by tak nowy banerek zrobić, z nowymi zdjęciami ?
Coś w stylu że jego uszy gniją, czy ropieją, że go to boli, i że sam sobie nie pomoże, może ktoś mógłby ?

Link to comment
Share on other sites

W dzieciństwie miałam zapalenie ucha, ten ból pamiętam do dzisiaj. A przecież ropa z ucha mi nie ciekła. Denis musi bardzo cierpieć, na pewno cały czas w głowie czuje rwący ból... :-(:-(

Musimy mu jak najszybciej pomóc. Zapraszam na bazarek dla Deniska! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/211975-CIUSZeK-Bi%C5%BBU-SZpILKA-i-ToREBKA-29.07-07.08-Ju%C5%BC-otwarte%21%21%21?p=17343126#post17343126"]http://www.dogomania.pl/threads/211975-CIUSZeK-Bi%C5%BBU-SZpILKA-i-ToREBKA-29.07-07.08-Ju%C5%BC-otwarte!!!?p=17343126#post17343126[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...