Jump to content
Dogomania

Gang odkrywców z nad Wisły str 248 :) czyli wchodzić...


Usia

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote=furciaczek;]nightwish tez lubie ale za green dayem to jakos nieprzepadam...[/quote]

Ja też kiedyś nie przepadałam... do czasu aż usłyszałam "american idiot" :loveu: Potem kuzyn pożyczył mi ich płytę i tak się zaczęło... :eviltong:

Ale się tu muzycznie zrobiło :eviltong: :eviltong: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

To ja sie chyba spoznilam na imprezke(wszystko przez to ze nie mam powiadomien :angryy: )ale co tam :megagrin: :sweetCyb: :popcorn: :facelick: :drinking: :drinka: :drink1: :beerchug: :chlup: :knajpa: :popcorn: :facelick: :drinking: :drinka: :drink1: :beerchug: :knajpa:

Link to comment
Share on other sites

:oops: No wiec tak
po 1-e to zabije za te imprezy :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
po 2-e Ola koniecznie napisz mi swój sms-a ze swoim nr kom.;)
po 3-e czemu tu tak mało fot a tak duzo gadanie :eviltong: ale dobrze gadajcie sobie imprezujcie i pijcie zdrowie moje i psów nawet sie sama dołacze do imprezki :drink1: :drinka: :beerchug: :chlup: :drinking::knajpa: :popcorn::drinka: :facelick: :drink1:
po 4-e Cerberku nie ma problemu i tak wazne ze jesteś:multi: z reszta ciesze sie ze wszystkie jestescie :eviltong: :eviltong: foty postaram sie jakies wstawic do fotosika wiec Ola bedzie mogla wam cos dac ;)

Link to comment
Share on other sites

po za tym o ranyyyyyyyyyyyyyyyyy ja mam juz tyle postów Ola gdzie ty pisałas :razz: :razz: :razz: przyznaj sie !!! Strasznie za wami tesknie wybaczcie mi te nie obecnosci ale ja naprawde nie mam jak wejsc i odwiedzić wasze galerie dzisiaj dałam rade skoczyc tylko do Cerberka i na gadu no i tu i juz musze mykać :( ale wybaczycie mi to prawda??

[U][B]Marta [/B]jak ma sie twój malamut :eviltong: ??[/U]
[U][B]Ola Kora[/B] cały czas gania za piłka ??[/U]
[U][B]Haska[/B] ja twój Hasior , cały czas chodzi zagłodzony i poluje na kury z pekinka??[/U]
[U][B]Kamila[/B] mam nadzieje ze Lala jest zdrowa i grzeczna tam z toba za wielkim morzem??[/U]
[U][B]Eria [/B]a jak twóje "małe" bydlaki bardzo szaleja ?? [/U]
[U][B]Furciaczek[/B] jak Furia z Prezesem ??[/U]

piszcie mi nawet tutaj jak wasze psiaki bo jak sie dostane juz do netu to nie mam czasu zajrzec do was :placz:
Ja ma sie jakos i psiaki tez chodzimy smutni bo nie mamy jeszcze swojego domku ale juz nie długo mam nadzieje i bedzie dobrze.I bedziemy do was wchodzic do galeri i przyjedziemy do swietej 3-ki wreszcie.Mam nadzieje bynajmniej to wszystko spełnić czas pokaze.
Dobra juz musze sie zegnac.trzynmac si9e dziewuszki nie robic mi tu bałaganu zbytniego ;) nie upijać sie mi za bardzo i czekac na mnie grzecznie:calus::hand: :calus: :calus: :hand: :glaszcze: :glaszcze: :calus: :glaszcze::calus: :hand: :hand:
no nie moge sie z wami rozstać ale teraz naprawde juz musze papapapappapapapapa i jeszcze wiecej całusów dla kazdej z was bo gdyby nie wy to by nas tu nie było i za to was kocham.

To dla was za to ze jestescie moje ulubione wiersze :p

"Nie idzi prze demną - moge nie nadazyc
Nie idz za mną - nie umiem prowadzić
idz przy mym boku -poprostu badz mym przyjacielem"

"Chociaz tysiace kilometrów dziela mnie od was
Chodz moi sasiedzi to sami barbazyncy
zawsze stawiam na stole dwie filizanki "

"rzyjaciel to ktos do kogo mozesz zadzwonic w srodku nocy a on i tak cie wysłucha bez mrugniecia oka"

"Przyajciel to ktos kto jest tylko dla tego ze go potrzebujesz"

całusy

Link to comment
Share on other sites

A ja mam juz tyle postów i to jest powód do picie przeoczyłam moje 1000 postów ale jak bede do chodzić do 100 strony to powieccie chce to zobaczyc i wiedzieć o tym


te dwa posty i ten pisałam ja osobiscie słoneczka jestem z wami całym sercem.Jej nawet nie wiecie jak ja naprawde za wami teskniłam.:placz: :placz: :placz: musze juz isc a nie chce.ola pilnuj tu porzadku i napisz mi tego sms-a ze swoim nr tylko nie zapomnij papapapa moje kochane

Link to comment
Share on other sites

Usia,
"Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Mexyku', a on na to odpowie: 'nic się nie martw, zaraz tam będę.'"

Foxi i Kreoś dobrze się mają i Usiowe bydlaki pozdrawiają :lol:

Link to comment
Share on other sites

Usiu :buzi: :buzi: :buzi: :calus: :calus: :calus:
Jaka szkoda ze mnie wczoraj na gg nie bylo... :-( Byśmy sobie pogadały
A mój numer komórki ci napsiałam na gg ;) Na razie nice moge ci nawet smsa puścić, bo już dłuższy czas nie mam nic na koncie. Ale jak tylko naładuje sobie karte, to zadzwonie do ciebie ;)
Kora czuje sie nieźle, za piłeczką nadal szaleje i tylko czekamy aż śnieg spadnie i pójdziemy na saneczki :p
Pozdrowionka ;)
A imprezka... hmmm... imprezka musi być!!! :diabloti: :diabloti: :diabloti:

[SIZE=1]Niedługo dam foteczki ;) [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...