Jump to content
Dogomania

Psiaki z fabryki domów w Radomiu-było 17, zostały 3 dorosłe sunie...


Tigraa

Recommended Posts

  • Replies 544
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ania-tygrysiczka']Jedna z suczek doroslych zostala dzis zabita przez samochod :-(:-(:-(-psina lezala w kaluzy krwi juz niezywa gdy p.Ania tm poszla z jedzeniem.Pozostale psiaki najwyrazniej przezyly tą smierc bo nie chcialy jesc...[/quote]
Bosheee Która to była sunia??!!!
Ja zaczynam mieć dosyć ludzi i ich chorych pomysłów!!! Wierzę, już wierzę, że ludzie polują samochodami na psy (wcześniej to jakoś w mojej mózgownicy się nie mieściło!), ale ostatnio telefonicznie byłam świadkiem że coś takiego może mieć miejsce! Nasza starachowicka sunia podczas takiego polowania się schowała. Akcja u nas była taka, że w sumie nie pamiętam jej! Telefon, nic nie słyszałam:placz: , tylko szczątki słów, wet, telefon, awantura, wet, a w efekcie 0żona weta, weta nie ma, i jak mi się udało ogarnąć myśli, to udało mi się choć pobieżnie, przedstawić żonie weta sytuację. Decyzja była jednoznaczna "Przywieźcie, a ja się zajmę resztą"
W szczegółach sytuacji nikomu nie opowiem! bo nie pamiętam!
Teraz sunia jest bezpieczna i to jest najważniejsze!

Link to comment
Share on other sites

Ta zabita to byla ta czarna sunia roczna co sie przyplaszczala do ziemi jak ktos podchodzil i dawala sie miziac.Taka kochana byla :-( (*)
Co do polowan to p.Ania potwierdza ze niektorzy kierowcy ktorzy tam jezdzą specjalnie ich rozjezdzają.Tak bylo z kilkoma szczeniaczkami z wczesniejszych miotow.
Dwa maluchy nadal szukają domkw zastępczych,jesli nie uda sie ich umiescic blizej to justynavege oferowala dla nich tymczasowke.Ale nie mamy ich czym zawiezc do Uciechowa :placz:

Link to comment
Share on other sites

Justynavege jest transport!!!!
Skontaktowala sie ze mną Misiek2003 i obiecala ze wezmie maluchy ode mnie w poniedzialek,pojadą TIRem z jej znajomym do Wroclawia.Tylko czy justynavege dasz rade odebrac ich poznym wieczorem w poniedzialek we Wroclawiu?Karma by pojechala z nimi ale bym prosila tez o zbiorki na AFN bo sama nie dam rady :shake: odpisz pilnie

Link to comment
Share on other sites

Melduję się. Dostałam sms-a od Ani . Napiszcie o której przypuszczalnie trzeba by być we Wrocku. Nie doczytałam z jakiego kierunku będzie jechał ten TIR, bo jak od strony Krakowa, Śląska , Opola to lepiej by mi było odebrać je na jakimś zjeździe z autostrady bliżej Oławy a nie we Wrocku.

Link to comment
Share on other sites

No to wygląda mi na to, że spokojnie mogłabym odebrać je na zjeździe z autostrady (zjazd na Oławę, Strzelin) a dokładnie na stacji benzynowej w pobliżu wsi Brzezimierz. Zapytajcie proszę Pana Kierowcę czy tak mogłoby być. Zaoszczędziłoby mi to 30km jazdy do Wrocławia, bo z tego miejsca mam zdecydowanie bliżej do Uciechowa, a temu Panu wg mnie powinno być po trasie. No jedynie ten zjazd z autostrady, bo tam niestety trzeba z niej zjechać- jakieś 400metrów

Link to comment
Share on other sites

Dobra, nr telefonu do Pana Kierowcy już mam. Zadzwonię jutro i jak dogadamy szczegóły to odbiorę szczeniory i jeszcze tego samego dnia (nocy) będą w Uciechowie. Mam nadzieję że mnie nie zabiją jak przyjadę o północy.:evil_lol: Wtorek to raczej u mnie odpada.
Czy pieski będą w kontenerkach? Jeśli tak to czy mam je zabrać w podróż powrotną?

Link to comment
Share on other sites

Justyna napisz co jeszcze potrzebne.Czy macie dla nich poslanka,miseczki?I czy moge podac oprocz puszek tez karme suchą dla szczeniąt?Moglibyscie im moczyc w wodzie i mieszac z puszkami.
Napisz tez czy macie jakies konto gdzie mozna wplacac kase na karme dla nich?Macie gdzie zakupic?

Kto ma kontenerek do pozyczenia dla 2 malcow?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justynavege']Prosimy o puszki wraz z malcami zakup dla nas jest uciazliwy brak auta
odbior kasy z konta Toz itp , sporo czasu by to zzarlo a ansze psiaki czekaja , w razie w konto na 61 stronie watku uciechowskiego[/quote]
Bardzo prosimy o pomoc w postaci wplat na AFN na jedzenie dla maluszkow.Od razu powiem szczerze ze sama jedna nie dam rady sfinansowac.:shake:
Czy ktos z Wroclawia moglby wyplacic kase z AFN i dowiezc Justynie puszki dla maluszkow?
Justyna podaj tez adres na jaki będzie mozna wysylac paczki z karmą.
Powiedzcie czy damy rade finansowo,czy pomozecie w ich utrzymaniu,bo ja naprawde nie dam rady,niewiele będę mogla pomóc.Moja pensja to 400zl.

Link to comment
Share on other sites

Ja pomogę (już wcześniej zadeklarowałam że dokładam 100zł. do wyprawki).
Tylko muszę wiedzieć dokładnie komu mam przelać pieniądze. Bo nieco zgłupiałam i nie wiem, gdzie mam wpłacić (na AFN, czy na to drugie konto).
Aniu - jak tylko otrzymam odpowiedź i namiary zrobię przelew.
W trudnych chwilach również w przyszłości będę pomagać.

Tyle ja, [B]czy może ktoś jeszcze zechce wspomagać te niewinne biedactwa ???
Ania nie da rady bez wsparcia - ma jeszcze tyle psiaków pod swoją opieką !!!!! Bardzo prosimy.

[/B]I przy okazji-
[B] Mam również prośbę - planowana jest akcja oddłużeniowa psiaków z Dogo.
Wszelkie uwagi lub pomysły umieszczane są na wątku :
[COLOR=Red]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=31287[/COLOR]
Jeśli znajdziecie chwilę - zajrzyjcie to ważne i pilne.
Dyskusja i pomysły tylko do niedzieli (wieczór).
Potem zapadnie decyzja - co konkretnie zostało zaakceptowane.
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...