Jump to content
Dogomania

*** DOG NIEMIECKI -ma w końcu upragniony DOM!!!***


Pokahontas

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

u nas wszystko w porzadku bawimy sie spimy jemy i oczywiscie rzucamy faflami i slinkami wszedzie zdjec na razie nie mamy nowych jak beda to zamiescimy, sami zachowuje sie jak by od zawsze byl z nami a gaja to jego starsza siostra wogule go nie interesuje pod innymi wzgledami naprawde jest bardzo spokojny i przytulanka szkoda ze taka duza bo nie mozna go wziasc na kolana z kapieli dalej nic moze za jakisc czas zobaczymy jak sie udato zrobie zdjecia:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='halbina']Inka, Platon, Byron, Junior i pańcia pozdrawiają Samuelka... Inka przesyła całusy... :loveu:

[IMG]http://wroclaw.gumtree.pl/posting_images/49/6914449__1165171312__1__1-207f4edef427205c9fb3bfa2d8e6aaa6.__big__.jpg[/IMG][/quote]

Piękna panna z Inki a ja już wiedziałam wcześniej od Ampak że dołączysz do naszego grona :lol: Sara pozdrawia Inkę :lol: [SIZE=1]sorki za oof[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

:Dog_run: Wszystkich zainteresowanych informujemy, że planowana na wczoraj nasza wizyta u Samuelowej rodzinki nie doszła do skutku z powodu choroby dzieci, zarówno naszej Wiktorii jak i dzieci Marzeny.
Umówieni jesteśmy na następną sobotę :laola:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ampak']:Dog_run: Wszystkich zainteresowanych informujemy, że planowana na wczoraj nasza wizyta u Samuelowej rodzinki nie doszła do skutku z powodu choroby dzieci, zarówno naszej Wiktorii jak i dzieci Marzeny.
Umówieni jesteśmy na następną sobotę :laola:[/quote]


Życzymy powrotu do zdrowia :lol: i czekamy na realację za tydzień :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

I w kolejną już sobotę ( dobrze liczę 3lub4 z kolei ?) odwiedziny,tak przez wszystkich wyczekiwane, nie powiodły się!! :shake:
Nie ukrywam swojego coraz większego zaniepokojenia co z Samuelem !!!
Ciagle mam jednak nadzieję, że to zwykły zbieg okoliczności. :stormy-sad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ampak']I w kolejną już sobotę ( dobrze liczę 3lub4 z kolei ?) odwiedziny,tak przez wszystkich wyczekiwane, nie powiodły się!! :shake:
Nie ukrywam swojego coraz większego zaniepokojenia co z Samuelem !!!
Ciagle mam jednak nadzieję, że to zwykły zbieg okoliczności. :stormy-sad:[/quote]

[B]Ampak, proszę:roll: [/B]
[B]Ty mnie nie strasz:shake:[/B] .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='outsi']Hej, proszę, napiszcie coś więcej, bo atmosfera tu się robi ... :shake:
Macie jakieś przecieki, domysły?[/quote]

Wiesz, po tylu przekładanych spotkaniach domysły sa różne... choć może i bezpodstawne...dlatego myślę, że osoby najbardziej zainteresowane i zorientowane w sprawie muszą je poprostu sprawdzić...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...