Jump to content
Dogomania

*** DOG NIEMIECKI -ma w końcu upragniony DOM!!!***


Pokahontas

Recommended Posts

[quote name='magda3232'][B]te zjecia sa robione w niedziele tak jak pisalam norbitce 25.03.2007 telefonem 5300 dla jasnosci dla wszystkich wiec jak widzicicie u nas jest wszystko w porzadku i na przyszlosc trzeba sie dowiedziec prawdy i wierzyc w to co inni mowia a nie od razu oceniac pozdrowienia od samiego[/B][/quote]


Cieszę się Magdo, że jednak nie do końca się na nas pogniewałaś :lol: I dziękujemy za fotki oraz za to że się jednak odezwałaś. Człowiek to podejrzliwa istota z natury więc wybacz i zakopmy topór wojenny ;) Napisz czasem kilka słów, będziemy Ci bardzo wdzięczni. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Norbitka']No i wątek Samuelka przekroczył 1000 postów!!!
"magda" zostań z nami.... zapalencami :)[/QUOTE]
He, he, daleko mu do Feniksa!
Stan na dzisiaj: 1452 posty. :p

A Samule piękny, jak zawsze!
Dziękujemy za zdjęcia i prosimy jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

[B]witajcie dzis jest piekna pogoda wiec pojdziemy na spacer u samiego jest ok uwielbia wylegiwac sie na sloncu i nic go nie rusza nie wiem czy znajde czas jeszcze przed swietami wiec dla wszystkich zycze wesolych swiat i mokrego smingusa zyczy magda samuel gaja i reszta rodzinki [/B]
[B]k[/B]

Link to comment
Share on other sites

Asiu jak historia Sama będzie miała tyle czasu co historia Feniksa to tez mam nadzieje dobijemy tylu postwó. Dołączam się do życzeń.
No i jak miło się zrobiło :)

Czytaliście ? [URL]http://wiadomosci.o2.pl/?s=258&t=346243[/URL]
To chyba z okzaji 1 kwietnia..........

Link to comment
Share on other sites

[B][I]znalazlam dzis troche czasu bo za chwile zabieram sie za przygotowania do swiat u samiego ok uwielbia slonce i wylegiwanie sie prawie caly czas jest na ogrodzie przez dzien zaczyna sami sie lenic wiec czeszemy sie dwa razy dziennie ale to chyba tak za malonie wiem czy to przez to ze wiosna sie zaczyna i robi sie cieplej sami mniej je i nie chce natomiast pic to wielka micha musi byc na tym koncze wesolych swiat dla wszystkich [/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]Dziękujemy za informacje i świąteczne życzenia:lol: .[/B]
[B]Mniejszym apetytem Samuela się nie martw. To dlatego, że robi się cieplej. Moje też strajkują i karma w michach po 2 dni stoi. Kłaczki też zaczynają fruwać, a mają ich troszkę więcej niż Sami:diabloti: i szczotka w ruchu aż robi się czerwona.[/B]

[B]Życzę wszystkim [/B]
[B]WESOŁYCH I SŁONECZNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH.[/B]
[B]a specjalne mizianka dla Samuelka.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda3232'][B]no i mamy swieta jestem ciekawa czy waszym pupilom tez smakowal baranek wielkanocny bo samiemu i gaji bardzo ha ha [/B][/quote]
Moja Sarcia ludzkiego jedzenia nie dostaje :lol: ale dziś z okazji świąt zjadła całą białą kiełbaskę, była taka szczęsliwa... bo jak leży na stole to nigdy nie pozwalają ruszyć :evil_lol:

Wsszystkiego dobrego Samuelowa rodzinko :lol:

Link to comment
Share on other sites

Kochani przewija sie tu wileu milosnikow dogow...a ja mam problem:(bede sie starala o odebranie dozycy 7 miesiecznej "wlascicielowi"...jest trzymana na lancuchu i straszliwie chuda,,,po prostu karmiona przez nas kiedy damy rade....problem jest taki ze ma rodowod i chca za nia ponad 2 tys....bede chciala by np TOZ ja odebral (wraz z ONkiem)...ale wtedy zabiora ich do schronu..dlatego na razie je karmimy ile mozemy ale na gwalt trzeba domu!!wtedy mozna zaczac dzialac,na razie musze uwazac by sie nie zdradzic...czy ktos moze pomoc???:(
Postaram sie o fotki..dziewczynka jest marmurkowa i z braku odpowiedniej karmy sami wiecie co sie moze stac z rosnacym psem...Onek ma 2,5 roku dlugowlosy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']Kochani przewija sie tu wileu milosnikow dogow...a ja mam problem:(bede sie starala o odebranie dozycy 7 miesiecznej "wlascicielowi"...jest trzymana na lancuchu i straszliwie chuda,,,po prostu karmiona przez nas kiedy damy rade....problem jest taki ze ma rodowod i chca za nia ponad 2 tys....bede chciala by np TOZ ja odebral (wraz z ONkiem)...ale wtedy zabiora ich do schronu..dlatego na razie je karmimy ile mozemy ale na gwalt trzeba domu!!wtedy mozna zaczac dzialac,na razie musze uwazac by sie nie zdradzic...czy ktos moze pomoc???:(
Postaram sie o fotki..dziewczynka jest marmurkowa i z braku odpowiedniej karmy sami wiecie co sie moze stac z rosnacym psem...Onek ma 2,5 roku dlugowlosy...[/quote]

masz PW,odezwij sie prosze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']Kochani przewija sie tu wileu milosnikow dogow...a ja mam problem:(bede sie starala o odebranie dozycy 7 miesiecznej "wlascicielowi"...jest trzymana na lancuchu i straszliwie chuda,,,po prostu karmiona przez nas kiedy damy rade....problem jest taki ze ma rodowod i chca za nia ponad 2 tys....bede chciala by np TOZ ja odebral (wraz z ONkiem)...ale wtedy zabiora ich do schronu..dlatego na razie je karmimy ile mozemy ale na gwalt trzeba domu!!wtedy mozna zaczac dzialac,na razie musze uwazac by sie nie zdradzic...czy ktos moze pomoc???:(
Postaram sie o fotki..dziewczynka jest marmurkowa i z braku odpowiedniej karmy sami wiecie co sie moze stac z rosnacym psem...Onek ma 2,5 roku dlugowlosy...[/quote]


Karusia może załóż suni nowy wątek... będzie bardzie widoczny, do samuela zaglądają tylko niektórzy i od czasu do czasu...:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izulkabu']Karusia może załóż suni nowy wątek... będzie bardzie widoczny, do samuela zaglądają tylko niektórzy i od czasu do czasu...:-([/quote]

Na razie nie ma potrzeby zakładać nowy wątek. Wszystko jest pod kontrolą i wskazane jest by chwilowo nie rozgłaszać sprawy. Istnieje ryzyko, ze właściciel moze sie dowiedzieć i ukryć bądź zrobic krzywdę (juz robi ) pieskom. Uzbrojmy sie w cirpliwość i nie nagłaśniajcie na razie , proszę. Jeszcze kilka dni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MEGNUM']Na razie nie ma potrzeby zakładać nowy wątek. Wszystko jest pod kontrolą i wskazane jest by chwilowo nie rozgłaszać sprawy. Istnieje ryzyko, ze właściciel moze sie dowiedzieć i ukryć bądź zrobic krzywdę (juz robi ) pieskom. Uzbrojmy sie w cirpliwość i nie nagłaśniajcie na razie , proszę. Jeszcze kilka dni.[/quote]

Ok, rozumiem :roll: trzymam kciuki

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

[quote name='magda3232'][B][I]znalazlam dzis troche czasu bo za chwile zabieram sie za przygotowania do swiat u samiego ok uwielbia slonce i wylegiwanie sie prawie caly czas jest na ogrodzie przez dzien zaczyna sami sie lenic wiec czeszemy sie dwa razy dziennie ale to chyba tak za malonie wiem czy to przez to ze wiosna sie zaczyna i robi sie cieplej sami mniej je i nie chce natomiast pic to wielka micha musi byc na tym koncze wesolych swiat dla wszystkich [/I][/B][/quote]

Magdo, co u Was ? jak się miewa Samuel i jego koleżanka ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...