Jump to content
Dogomania

KrakVet marzec – zgłaszmy kandydatów !!! Czy rozszerzamy koalicję dogo-miau i jak ?


TYGRYS-ica.

Recommended Posts

[quote name='Iniek']A jak dla mnie najlepiej by było żeby za 2 miesiące znów wystawić Radomsko i wtedy umówić się, że wszyscy głosują na Radomsko, a tak niestety kilka głosów porozchodziło się. Ale przecież nie mozemy sie poddawać za pierwszym razem. To schronisko na prawdę potrzebuje pomocy![/QUOTE]

W pierwszym poście tego wątku jest regulamin ankiety dogo


[QUOTE][B]Regulamin głosowania w ankiecie wewnętrznej:[/B]

1. Co dwa miesiące wybieramy wspólnie jednego kandydata na dany miesiąc (nie ma ustalania kandydatów z góry).[/QUOTE]

Twoja propozycja jest z nim sprzeczna.
Chyba,ze przedyskutujecie co robić jak wspólny kandydat przegra na Krakvecie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

posiedziałam w nocy i dzisiaj i wysłałam trochę PW. Ale własnie Anawa mi napisała że nie mogła zagłosować bo temat jest zamknięty a wiem że jeszcze parę godzin temu dziweczyny głosowały bo mi odpisywały. Głosowanie chyba powinno trwać do 31 marca??...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tula']posiedziałam w nocy i dzisiaj i wysłałam trochę PW. Ale własnie Anawa mi napisała że nie mogła zagłosować bo temat jest zamknięty a wiem że jeszcze parę godzin temu dziweczyny głosowały bo mi odpisywały. Głosowanie chyba powinno trwać do 31 marca??...[/QUOTE]

głosowac mozna, nie mozna pisac na wątku

Link to comment
Share on other sites

[B]Iniek[/B] nie możemy sobie tak ustalać kto kiedy bo wtedy to jest sprzeczne z regulaminem to raz a dwa to wtedy cała nasza ankieta wewnętrzna jest nie potrzebna. jeśli kandydat hau-miau przegra to nie widzę nic innego jak go zgłosić następnym razem do ankiety wewnętrznej :roll:

ps. faktycznie nie da się już oddać głosu....

Link to comment
Share on other sites

trochę info :evil_lol:

niestety Radomsko nie wygrało marcowego głosowania. poniżej oficjalny wynik:

[QUOTE]Witamy,

W konkursie marcowym zwyciężyło Schronisko dla Zwierząt w Toruniu. Gratulujemy wygranej!

Klienci rezygnując z należnych sobie rabatów przekazali na rzecz Zwycięzcy kwotę 11372zł. Sklep Krakvet przeznacza 1000 zł jako pomoc dla wygranej - łącznie Schronisko w Toruniu otrzyma pomoc o wartości 12372 zł. Gratulujemy!

Dzisiaj skontaktujemy się ze Schroniskiem w celu poinformowania o wygranej, a za chwilę rozpocznie się konkurs kwietniowy.

Pozdrawiamy,
Zespół Krakvet
Marek Batko[/QUOTE]smacznego ;)

no nic ważne że wygrały zwierzaki, a my teraz czekamy na oficjalnego kandydata miau :) za moment zaktualizuję listę beneficjentów ;)



[FONT=Comic Sans MS][SIZE=5] a tymczasem zachęcamy wszystkich do pomocy schronisku w Radomsku. ze szczegółami dotyczącymi zbiórki pieniędzy można się zapoznać tutaj:
[/SIZE][/FONT]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/205244-Schronisko-w-Radomsku-psy-g%C5%82oduj%C4%85-nape%C5%82nijmy-brzuszki-zbieramy-na-karm%C4%99"]http://www.dogomania.pl/threads/205244-Schronisko-w-Radomsku-psy-g%C5%82oduj%C4%85-nape%C5%82nijmy-brzuszki-zbieramy-na-karm%C4%99[/URL]!!!

dodam też że pomoc zaoferowały także 2 inne fora a mianowicie miau i SPK (stowarzyszenie pomocy królikom:))

wątek zbiórki na SPK:
[URL]http://forum.kroliki.net/index.php?topic=11439.msg227868#msg227868[/URL]

wątek zbiórki na miau:
[url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=126200&start=0[/url]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=5]
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mulesia'][URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=13484&p=99849#p99849[/URL]

Zgłoszenia na kwiecień - wśród nich schronisko w Toruniu.[/QUOTE]

w końcu Krakvet się wziął za te głosowania :)

[QUOTE]Schronisko dla Zwierząt w Toruniu oficjalnie zwróciło się do nas z informacją, że zostało zgłoszone do ankiety kwietniowej bez swojej wiedzy i w związku z tym prosi, aby nie uwzględniać Schroniska w Toruniu podczas głosowania.

Nie możemy usunąć zgłoszenia, prosimy jednak Państwa o uwzględnienie prośby Schroniska podczas głosowania, jak również w formułowanych tutaj opiniach.

Pozdrawiamy,
Zespół Krakvet[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[COLOR=black]słuchajcie jest taka sprawa... SPK (stowarzyszenie pomocy królikom) jest chętne podjąć współprace z dogo i miau. pod SPK podlegały by także inne gryzonie więc tych for by było dużo, więc łatwiej by było wygrywać w krakvecie..

i tutaj pytanie odnośnie dogomaniaków. czy zgadzamy się na taką opcję? żeby do naszej umowy hau-miau dopisać SPK? oczywiście jeden miesiąc należałby wtedy do gryzoni. z racji że w schroniskach raczej gryzoni nie ma SPK wybierało by takie schroniska które są przyjazne gryzoniom więc mimo wszystko i psiaki i kociaki też na tym zyskają [/COLOR] [COLOR=black]:)

co o tym myślicie?[/COLOR]

[QUOTE]Hej,

SPK podjęło decyzję, że chętnie podejmie współpracę z dogo i miau - mam nadzieję, że propozycja jest wciąż aktualna. :smile: Zaprosimy do współpracy też Stowarzyszenia opiekujące się świnkami morskimi, fretkami i szczurami - będą pod naszym patronatem startować w Krakvecie, jeśli uda nam się porozumieć z dogo i miau.

Pozdrawiam,
...........[/QUOTE]pozwoliłam sobie wykropkować nick zanim się nie dogadamy... żeby nie było jakiś niemiłych sytuacji. no chyba że autorka wiadomości sama się odezwie na wątku to wtedy co innego ;)

Link to comment
Share on other sites

zdecydowanie na tak! bylibyśmy taborety, jakbyśmy gryzoni nie chcieli przyjąć do koalicji głosującej. to są zwierzęta w potrzebie czy nie?
no i w końcu wzajemnie jako fora z zasady ufamy swoim wyborom.

podział raz x raz y raz z i od nowa uważam za sprawiedliwy.

czas pomyśleć też o koniach....

Link to comment
Share on other sites

no tak, zapomniałam, ze to tzreba wkrakbecie wydać. jeśli tam nie ma nic końskiego, to konie odwołuję :-). ale z kolei taka np fundacja zwierze nie jest rzeczą zajmuje sie i końmi i psami i kotami. zatem zmniejszenie potzrebnych wydatków na np karmę dla psów daje więcej kasy na konie. ale mysle, ze tego typu argumentacji można użyc przy prezentowaniu swojego kandydata przed forowym głosowaniem, więc byc moz efaktycznie oddzielnie konie nie mają sensu na krakvecie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...