Jump to content
Dogomania

KrakVet marzec – zgłaszmy kandydatów !!! Czy rozszerzamy koalicję dogo-miau i jak ?


TYGRYS-ica.

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a ja znowu siedzę i klepie pw. Czasem myślę, że jestem strasznie głupia i naiwna. Od kiedy trwają krakvetowe walki wysyłałam DUŻO pw. Cześć osób odpisuje, że zagłosowało, zagłosuje inni mają to gdzieś. Każde z tych pw było reklamą tego konkursu więc pytam się gdzie są te wszystkie osoby???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnezia']a ja znowu siedzę i klepie pw. Czasem myślę, że jestem strasznie głupia i naiwna. Od kiedy trwają krakvetowe walki wysyłałam DUŻO pw. Cześć osób odpisuje, że zagłosowało, zagłosuje inni mają to gdzieś. Każde z tych pw było reklamą tego konkursu więc pytam się gdzie są te wszystkie osoby???[/QUOTE]

agnezia czesc osób ma podanego maila w profilu, tak jest szybcjiej
ja ze swojej strony mogę wysłąc maila do tych do których wysłałam gdy walczył szczecinek to chyba objeło jakies 2 albo 3 literki alfabetu ale nie pamietam jakie
niestety teraz nie dysponuję czasem na tyle zeby wysyłac pw :(
coraz bardziej mnie to wszystko podłamuje ten brak jedności najbardziej :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariamc'][URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=162103147178241[/URL]

Toruń ma ponad 2000tys. na FB a Ilon_n wykorzystała "interwencję" do nagłośnienia głosowania.

W niczym innym nie była pomocna .[/QUOTE]

wrzuciłam na stronę fb FZNJR

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariamc']Też się naklepałam i klepię dalej .I na inne fora .Inez de Vilaro też, moje wolontariuszki też.

Co jest , czy wszyscy popierają Toruń?[/QUOTE]

nie, toruń popiera toruń
zorganizowali sie poza dogo

a na dogo większość widzi własny nos i d*pę
coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, ze tylko garstka osób zabiega o głosy na wspólnego kandydata
a już naprawdę do nielicznych należą Ci który wygrali i teraz są na karencji
mariamc - jak dla mnei jesteś chlubnym wyjątkiem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnezia']Cześć osób odpisuje, że zagłosowało, zagłosuje inni mają to gdzieś. Każde z tych pw było reklamą tego konkursu więc pytam się gdzie są te wszystkie osoby???[/QUOTE]

Agnezia, ja rzadko odpisuje na privy z prosbami ale glosowanie na krakvecie odbebniam zawsze na wspolnego kandydata nawet jesli wczesniej w wewnetrznej ankiecie glos szedl na kogos innego
agituje tez dalej na innych forach.
Nie poddawaj sie bo wiele osob na pewno nie wie nc o glosowaniu i ustaleniach.

Link to comment
Share on other sites

Agnezia.. swego czasu my szłyśmy w kilkaset pw.. i tak kilka razy. Ludzie mają to w nosie, a jest kilkanaście osób co się co miesiąc wkurza.. mobilizacja jest jak 'on' lub 'jego' kandydat startuje..:shake: jakie to .....ludzkie.. :(
Ja już znajomym powiedziałam, że co miesiąc jak trzeba będzie będą dostawali wytyczne, kto teraz. T kurde tylko jedno cholerne kliknięcie :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi'] Tez nie bardzo rozumiem dlaczego tu tak mało osób. Rejestracja do Krakvetu też robi swoje, bo zniechęca.[/QUOTE]Niektórzy moi znajomi powiedzieli, że się nie zarejestrują, bo potem będą dostawać spam na skrzynkę. Ludzie mają różne podejście, niestety...

Link to comment
Share on other sites

Ja zagłosowałam na Radomsko mimo, że jestem czynnym i aktywnym uczestnikiem Forum Stowarzyszenia Pomocy Królikom, dlatego że wstrząsneły mną zdjęcia wychudzonych psów, psich kościotrupów. W dniu dzisiejszym było tylko kilkanaście głosów przewagi, teraz znowu koło 50 głosów przewagi ma Toruń. Prawda jest taka, że te dwie placówki - które działają dla dobra swoich podopiecznych - walczą o co innego - Toruń o lepsze warunki dla swoich podopiecznych, a Radomsko o ich życie.
Ja osobiście nie podejrzewam SPK o żadne przekręty - to są na prawdę świetni ludzie, którzy wiele dobrego czynią dla królików nieraz podporządkowując swoje życie osobiste. To, że tak szybko przybywa im głosów to nie przekręt, tylko dobra organizacja i zaangażowanie członków forum, a wiem to ponieważ prawie rok przebywam na ich forum i widzę, że kiedy jest sytuacja krytyczna to pół forum się angażuje, a tu niestety tylko kilka osób pracuje, a podobno jest to miejsce miłośników psów. Ja wstawiłam na nk.pl, na moje lokalne forum ,myślcie że jakiś odzew? Nie, bo dziś ludzik goni tylko za tym, żeby jego - za przeproszeniem - tyłek miał dobrze i ciepło.

Teraz jest dokładnie 50 glosów różnicy i myślę że dla Radomska to płotek nie do przeskoczenia, być może dlatego że połowa dogomani nawet nie zajrzała do tego wątku... Ale za miesiąc na pewno wygramy - jeżeli nikt już nie zechce walczyć to ja zgłoszę Radomsko i zmobilizuję was do walki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iniek']

Teraz jest dokładnie 50 glosów różnicy i myślę że dla Radomska to płotek nie do przeskoczenia, być może dlatego że połowa dogomani nawet nie zajrzała do tego wątku... Ale za miesiąc na pewno wygramy - jeżeli nikt już nie zechce walczyć to ja zgłoszę Radomsko i zmobilizuję was do walki :)[/QUOTE]

za miesiąc jest miesiac miau
i to od nich wychodzi wspolny kandydat
kurde dlaczego zawsze przeciwnikiem "dzikim" jest ktoś od psiaków?

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie nikt tu na mnie nie zwraca uwagi, bo pewnie gniewacie sie za te 35 głosów. Ale ja bardzo współczuję Radomsku i robie co moge zeby pomóc. Jednak tak jak piszecie jest nas za mało. Nie moge zrozumiec jak Torun daje rade, w dodatku nigdzie nie widziałam zeby prosili o głosy na nich. Albo znaleźć nie umiem. Radomsko bardziej potrzebuje tej karmy, bo tak jak pisze [B]Iniek[/B], oni walcza o zycie tych zwierzat.
Nie mogłoby tak byc, że co miesiąc Krakvet po prostu sam przydzielałby tę karme potrzebującym. Zrobic jakąś listę i po kolei przydzielać. Nie byłoby sprawiedliwiej? Co jakis czas dostaliby potrzebujący i kazdy byłby zadowolony. My musimy miec czas, spokojne nerwy do opiekowania się zwierzyną. Po co ten cały cyrk? Mają i pomagają, ale za jaką cenę????? Ja jestem wykonczona nerwowo przedewszystkim i zaniedbuję zwierzeta, bo siedze przy kompie zamiast robic co do mnie należy.
[B]rozi[/B], masz rację, że nasze posty tylko mobilizują konkurencję. Tak mi przykro, że Radomsko ma małe juz szanse. Ale ja sie nie poddaje. Skoro postanowiłam brac udział, to do konca. Jesli moi znajomi psiarze dotrzymają słowa, to na koniec troche głosów przybędzie. Walczymy do konca, bo to nie dla nas tylko dla nich.

Link to comment
Share on other sites

Pipi, Tobie namieszała w głowie kajetanka, chwilę za późno zorientowałaś się o co chodzi z sondą i głosowaniem głównym (post 4292 z Twojego wątku). PW wysyłane przez dziewczyny z Twojego wątku też narobiły szkody, bo była tam prośba o głosowanie na Krakvecie, zamiast linki do sondy. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, teraz już wiesz w czym rzecz.

Link to comment
Share on other sites

Ja juz pisałam, że te głosy na mnie to po prostu z nie wiedzy. I nie zgodze się z Tobą, że dziewczyny narobiły szkody. Jak mozesz tak mówić? Noce zarywają, rozsyłaja gdzie się da, denerwują się. . . .nie tylko na dogo. Wiem co piszę. Tylko brakuje zebys powiedziała, że to przez nas Radomsko przegrało. Oj, przykre to jest. I jak tu współpracować? Widze, że nie potrzebnie sie przejmuję. Ok, juz mnie tu nie ma. . . .

edit: kajetanka jest tu od niedawna i miała prawo nie wiedziec i niczego mi nie namieszała. Nie wiem o co Ci chodzi.Prosze, tylko nie kłóćmy się. Chyba nie o to tu chodzi.

Link to comment
Share on other sites

aż nie wiem od czego zacząć.... :roll:

przede wszystkim nie skaczcie na siebie bo to nie ma sensu. zawsze jak robi się ciężko to wyskoczy pare osób które zrobią focha że już wiecej nie beda głosować i zwalają winę na innych że mają wszystko w d... i nie głosują... nie wytrzymujesz nerwowo? to idź się prześpij i dopiero tu wróć ;)

mówicie że mało kto głosuje a zobaczcie że w tym miesiacu zagłosowało 2 255 użytkowników. kiedyś bywało że głosów było po 800...

nic na to nie poradzimy że jest dziki kandydat.. on będzie zawsze. dogo nie ma praw własnosci do Krakvetu i nie jest jedynym forum zwierzęcym. inne fora zaczynają się mobilizować i typować swojego kandydata a że jest to zawsze psi kandydat to też normalne bo w schroniskach zawsze jest więcej psów.

Toruń do tej pory nie stanowił żadnego zagrożenia , dopiero w tym mieśiącu. tak potrafili się zmobilizować że efekty ogladamy na krakvecie.. wysyłają pw, apeluja a ostatnio ukazal sie w tv ten apel o głosy.. nic dziwnego że otrzymują takie poparcie..

dlatego i my musimy się zmobilizować i walczyć do konca :) na dogo jest dużo uzytkowników: połowa jest nieaktywna, druga połowa nie wie o głosowaniu i zostaje tylko garstka walcząca o głosy:roll:

ja tam cały czas w nas wierze :) zawsze jakoś sobie radziliśmy chociaż w tym przypadku walczymy z wpływem mediów :roll:

podrzucam wydarzenie Radomska na fejsie:
[URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=162103147178241[/URL]


edit: aa i zejdźcie z Pipi prosze bo nie każdy wie o ustaleniach hau-miau :) Pipi gdy dowiedziała sie o zasadach na dogo to zreflektowała się i pomaga w zbieraniu głosów na Radomsko ;) a Ilona gdy dowiedziała się o wspólnym kandydacie to wytłumaczyła się niewiedzą i dalej agituje na Torun tylko że medialnie :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lemoniada']Tak mi właśnie przyszło do głowy. Co robimy jeśli (nie daj Boże) nasz kandydat nie wygra w KrakVecie? Czy w następnym głosowaniu (czyli po dwóch miesiącach) głosujemy znów na tego samego kandydata i tak do skutku, aż nie wygra, czy jednak zakładamy nową ankietę?
Myślę, że warto to ustalić.[/QUOTE]

widzę że umknął ten post.

według mnie zakładamy nową ankietę itp. nie ma sensu głosować do skutku na tego samego kandydata.

pamiętam kiedyś jak PE nie mogło wygrać. udało się to dopiero za 3 bądź 4 razem (właśnie jakoś wtedy weszła w życie umowa dogo-miau:)) fajnie że się udało ale takim głosowaniem odbieramy szansę innym to raz, a dwa to to że wtedy cała nasza ankieta wewnętrzna i jej ustalenia to tylko strata czasu :roll:

zawsze trzeba dawać innym możliwość wyboru :) przecież może się tak stać że za 2 miesiące znowu Radomsko wygra w ankiecie wewnętrznej ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi']Ja juz pisałam, że te głosy na mnie to po prostu z nie wiedzy. I nie zgodze się z Tobą, że dziewczyny narobiły szkody. Jak mozesz tak mówić? Noce zarywają, rozsyłaja gdzie się da, denerwują się. . . .nie tylko na dogo. Wiem co piszę. Tylko brakuje zebys powiedziała, że to przez nas Radomsko przegrało. Oj, przykre to jest. I jak tu współpracować? Widze, że nie potrzebnie sie przejmuję. Ok, juz mnie tu nie ma. . . .

edit: kajetanka jest tu od niedawna i miała prawo nie wiedziec i niczego mi nie namieszała. Nie wiem o co Ci chodzi.Prosze, tylko nie kłóćmy się. Chyba nie o to tu chodzi.[/QUOTE]
Nikt się nie kłóci, kompletnie mnie nie zrozumiałaś, co również świadczy o swego rodzaju braku orientacji :D

Link to comment
Share on other sites

A jak dla mnie najlepiej by było żeby za 2 miesiące znów wystawić Radomsko i wtedy umówić się, że wszyscy głosują na Radomsko, a tak niestety kilka głosów porozchodziło się. Ale przecież nie mozemy sie poddawać za pierwszym razem. To schronisko na prawdę potrzebuje pomocy!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...