Jump to content
Dogomania

KrakVet marzec – zgłaszmy kandydatów !!! Czy rozszerzamy koalicję dogo-miau i jak ?


TYGRYS-ica.

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popełniłam ankietę na temat rozszerzenia koalicji o inne zwierzęta lub rezygnacji ze zgłaszania wspólnego kandydata na KV ( w jednym lub dwóch miesiącach dogo)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/222330-Zmiany-w-zasadach-zg%C5%82aszania-kandydat%C3%B3w-i-g%C5%82osowania-na-KrakVecie-dyskusja-ANKIETA[/url]

Zapraszam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Finetta']Popełniłam ankietę na temat rozszerzenia koalicji o inne zwierzęta lub rezygnacji ze zgłaszania wspólnego kandydata na KV ( w jednym lub dwóch miesiącach dogo)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/222330-Zmiany-w-zasadach-zg%C5%82aszania-kandydat%C3%B3w-i-g%C5%82osowania-na-KrakVecie-dyskusja-ANKIETA[/url]

Zapraszam![/QUOTE]

ta ankieta jest niezgodna z dyskusją, która była prowadzona na dogo, nie tak miała wyglądać!!! uważam, że tą należy zamknąć i zrobić PRAWDIŁOWĄ anikietę DOGO !!!

Link to comment
Share on other sites

Odnośnie SPS - nie wiem, czy nie będzie problemu w związku z tym:

[QUOTE]Czego nie możesz zrobić:
wpłacić żadnej sumy na nasze konto, gdyż status naszego stowarzyszenia nie pozwala nam na przyjmowanie darowizn - możesz tylko zostać członkiem i płacić składki (nawet z wyprzedzeniem)

podarować nam "na zawsze" dóbr materialnych - możesz je tylko użyczyć (z powodów j.w.)
[/QUOTE]

Mam nadzieję, że nie, szczury są bardzo bliskie memu sercu, wiem też, jak wiele potrzebuje pomocy...

Link to comment
Share on other sites

Wg mnie wszystkie opcje zaproponowane przez Finetta do ankiety były dobre tylko wystarczyłoby na pierwszym miejscu dodać punkt, który uważacie za najważniejszy czyli to::
[quote name='gameta'] Jeden miesiąc w roku (zawsze ten sam, letni, niezależnie czy należałby do miał czy dogo. Poprostu przesunięcie (np: maj koty, czerwiec psy, lipiec inne, sierpień koty, wrzesień psy)[/QUOTE]

[quote name='Finetta']

[B]Opcje w ankiecie
Czy zgadzasz się na zmiany zasad zgłaszania wspólnego kandydata Dogomanii i Miau i glosowania w ankiecie schronisk KrakVetu?

1.TAK. Zgadzam się na oddanie jednego miesiąca Dogomanii koalicji małych zwierząt(koalicja)[/B]
Rozszerzamy istniejącą koalicję. Jesteśmy zobowiązani do głosowania na wskazanego kandydata ([B]wspólny kandydat)[/B], nie wtrącamy się do wyboru, podziałów ewentualnej wygranej i karencji.

[B]2. TAK. Zgadzam się na oddanie dwóch miesięcy Dogomanii koalicji innych zwierząt(koalicja)[/B]
Rozszerzamy istniejącą koalicję. Jesteśmy zobowiązani do głosowania na wskazanego kandydata ([B]wspólny kandydat)[/B], nie wtrącamy się do wyboru, podziałów ewentualnej wygranej i karencji.

[B]3. TAK. Zwycięzca z Konkursu KrakVetu przekazuje minimum 10% wygranej koalicji małych zwierząt[/B]
Może być trudne do wyegzekwowania i nie każdy może się podzielić.

[B]4.TAK. Zgadzam się na niezgłaszanie kandydata Dogomanii w jednym miesiącu w roku[/B]
W jednym miesiącu psim ( i symetrycznie w jednym kocim) nie zgłaszamy wspólnego kandydata w KV. Głosujemy na zgłoszonych do KV kandydatów indywidualnie, wg własnego wyboru. Kandydaci mogą swobodnie agitować na Dogomanii i Miau.
Bez pretensji, że są dzikim kandydatem i rozbijają koalicję.
Do omówienia, z których miesięcy rezygnujemy.

[B]5. TAK. zgadzam się na niezgłaszanie kandydata Dogomani w dwóch miesiącach w roku[/B]
jw

[B]6. NIE. Nie zgadzam się na jakiekolwiek zmiany[/B]

[B]7. Nie mam zdania.
.[/B][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Muszę zaznaczyć sorry za offa:lol:
Temat dla mnie niezwykle ważny z powodu gryzoni:lol:
Wielokrotnie głosowałem i popieram akcję.Nigdy też nie spodziewałem się że zaistnieje możliwość pomocy gryzoniom w takiej formie:lol:
Jestem wdzięczny że pomyśleliście o szczurkach.
Bez względu na decyzję dziękuję że pamiętacie o gryzoniach bo ich krzywda jest nie zauważana raczej.

Link to comment
Share on other sites

Całkowicie upadł temat utworzenia nowej ankiety.
Nawet nie pojawił się projekt kolejnej wersji ankiety, którą zaakceptujecie a jest już kolejny miesiąc.


Po krytycznych wypowiedziach i ich formie na temat tej, którą utworzyła Finetta żaden inny dogomaniak nie ma odwagi tego zrobić i zająć się tym a może nikt nie umie...
Bardzo skutecznie potrafimy zabić najbardziej cenną inicjatywę i kogoś zranić, zrazić przy okazji do całego forum:-(

Finetta też jest dogomaniakiem o bardzo długim stażu na forum, bardzo zaangażowanym w sprawy zwierząt i psy też świetnie zna ale teraz kontynuację tematu zostawiła już nam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czoko']Całkowicie upadł temat utworzenia nowej ankiety.
Nawet nie pojawił się projekt kolejnej wersji ankiety, którą zaakceptujecie a jest już kolejny miesiąc.


Po krytycznych wypowiedziach i ich formie na temat tej, którą utworzyła Finetta żaden inny dogomaniak nie ma odwagi tego zrobić i zająć się tym a może nikt nie umie...
Bardzo skutecznie potrafimy zabić najbardziej cenną inicjatywę i kogoś zranić, zrazić przy okazji do całego forum:-(

Finetta też jest dogomaniakiem o bardzo długim stażu na forum, bardzo zaangażowanym w sprawy zwierząt i psy też świetnie zna ale teraz kontynuację tematu zostawiła już nam.[/QUOTE]


nie upadł temat ankiety
zdaje się ze czzekamy na stanowisko szczurków ?
czy coś przegapiłam ?

kilkukrotnie były tutaj przytaczane pytania do ankiety tak skonstruowane, ze nikt nie miał uwag

osobiście mogę zrobić ankietę tyle, ze jak pisalam wyżej czekamy na oficjalne stanowsiko szczurków :)


mam jeszcze pyt odnośnie miau, czy miau rozmawiało z innymi zwierzaczkami ?
czy zrobiło ankietę w ciemno?

i jeszcze jedno pytanie czy w jesłi w ankiecie dogo wygra opcja jeden miesiac w roku dla innych zwierzaków (psio-koci miesiąc) to czy miau przystanie na taki podział czy biorą pod uwagę tylko taką opcję która wygrała w ich wewnętrznej ankiecie ? i niezależnie co ustali dogo miau np oddaje swoj jeden miesiac?

tak się nad tym zastanawiam

[QUOTE]1. Nie, nie jestem za rozszerzeniem koalicji dogo -miau na mniejsze futrzaki (myszy,szczury,chomiki,świnki morskie ,szynszyle,fretki inne)
2. Tak, popieram rozszerzenie koalicji i odstąpienie jednego miesiąca (psio-koci miesiac) w roku dla ogółu mniejszych futrzaków (karencja 24 miesiące) [COLOR="purple"](jeden psi miesiac raz na dwa lata)*[/COLOR]
3. Tak, popieram rozszerzenie koalicji i odstąpienie dwóch miesięcy (jeden psi jeden koci) w roku dla ogółu mniejszych futrzaków (karencja 24 miesiące[/QUOTE]
[COLOR="purple"](jeden psi miesiac raz na dwa lata)*[/COLOR] - tak zaznaczyłam opcję gdyby miau nie brało pod uwagę takiego rozwiązania jak 1 psio koci miesiac w roku

Edited by 3 x
Link to comment
Share on other sites

Wszyscy z zach-pom [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/196216-TOZ-quot-Koło-quot-w-POLICACH-szczeniaki-psiaki-kociaki-i-inne-nasze-zwierzaki./images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] ale i nie tylko :)Nasze dziewczyny (kocia koalicja Cudak, Iza, Kinia) mają szanse otrzymania w lutym karmy z Krakvetu (koalicja trzech karmicielek - Szczecin, Stepnica, Darłowo, w sumie pod opieką 200 zwierząt - utrzymują się tylko z datków i bazarków). Pomóżmy im z tym - zapraszam do agitacji i głosowania, tych co mają konto na miau i potem w KV - link do Fb [URL="http://www.facebook.com/events/348912095127726/#!/events/131516446970084/"][COLOR=#4444ff]http://www.facebook.com/events/34891...1516446970084/[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga_w']Wszyscy z zach-pom [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/196216-TOZ-quot-Koło-quot-w-POLICACH-szczeniaki-psiaki-kociaki-i-inne-nasze-zwierzaki./images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] ale i nie tylko :)Nasze dziewczyny (kocia koalicja Cudak, Iza, Kinia) mają szanse otrzymania w lutym karmy z Krakvetu (koalicja trzech karmicielek - Szczecin, Stepnica, Darłowo, w sumie pod opieką 200 zwierząt - utrzymują się tylko z datków i bazarków). Pomóżmy im z tym - zapraszam do agitacji i głosowania, tych co mają konto na miau i potem w KV - link do Fb [URL="http://www.facebook.com/events/348912095127726/#!/events/131516446970084/"][COLOR=#4444ff]http://www.facebook.com/events/34891...1516446970084/[/COLOR][/URL][/QUOTE]

Na zapraszanie do głosowania na KrakVet jest stanowczo za wcześnie - jeszcze nie znamy zwycięzcy wewnętrznej ankiety na miau

Link to comment
Share on other sites

Czas mija, za kilka dni rozpocznie się głosowanie na Krakvet na m-c luty.
W Twojej wersji pytań do ankiety brakuje tego najbardziej zapalnego, który uważacie za najważniejszy czyli tego::
[quote name='gameta'] Jeden miesiąc w roku (zawsze ten sam, letni, niezależnie czy należałby do miau czy dogo. Poprostu przesunięcie (np: maj koty, czerwiec psy, lipiec inne, sierpień koty, wrzesień psy)[/QUOTE]

Właśnie ten punkt do ankiety rozi określiła na miau jako optimum!

[quote name='3 x']mam jeszcze pyt odnośnie miau, czy miau rozmawiało z innymi zwierzaczkami ?
czy zrobiło ankietę w ciemno?

i jeszcze jedno pytanie czy w jesłi w ankiecie dogo wygra opcja jeden miesiac w roku dla innych zwierzaków (psio-koci miesiąc) to czy miau przystanie na taki podział czy biorą pod uwagę tylko taką opcję która wygrała w ich wewnętrznej ankiecie ? i niezależnie co ustali dogo miau np oddaje swoj jeden miesiac?
tak się nad tym zastanawiam
[COLOR="purple"](jeden psi miesiac raz na dwa lata)*[/COLOR] - tak zaznaczyłam opcję gdyby miau nie brało pod uwagę takiego rozwiązania jak 1 psio koci miesiac w roku[/QUOTE]
O stanowisko forum miau jeżeli chcesz zapytaj na miau. Był odpowiedni wątek, cała dyskusja, ankieta była aktywna przez miesiąc
[url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=8&t=137688&start=270[/url]
Narazie nie znamy wyniku ankiety na tym forum .
[COLOR="blue"]Wg mnie miau dysponuje swoimi miesiącami a Dogo swoimi.[/COLOR]

Na tym zamkniętym wątku z poprzednią wersją ankiety była taka informacja:
[quote name='Finetta'] Na Miau kończy się ankieta i na opcję, że Miau oddaje jeden SWÓJ miesiąc jest 45% (+2 % na dwa KOCIE miesiące).

W tej ankiecie DOGOMANIACY decydują czy i jak chcą się podzielić. [/url][/QUOTE]

Były tam jeszcze dwa posty rozi i mój.

Edited by Czoko
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czoko']
O stanowisko forum miau jeżeli chcesz zapytaj na miau. Był odpowiedni wątek, cała dyskusja, ankieta była aktywna przez miesiąc
[url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=8&t=137688&start=270[/url]
Narazie nie znamy wyniku ankiety na tym forum .
[COLOR="blue"]Wg mnie miau dysponuje swoimi miesiącami a Dogo swoimi.[/COLOR]

[/QUOTE]

dziekuję za linki, podiłam temat na miau i ponowiłam pytanie
mam nadzieję, że ktoś mi odpisze

jak nie będziemy sobie radzić inaczej :)

Link to comment
Share on other sites

Ja się jeszcze martwię, czy ludzie będą głosować na te prosiaczki czy szczurki w oddanym miesiącu. Jednak inaczej brzmi namawianie do oddania głosu na biedny, przepełniony schron. Słuchajcie, a może jednak lepiej byłoby co miesiąc kilkaset złotych im oddać? Schronisko też może oddać, nie dostaje gotówki, więc jej nie księguje i może po prostu zamówić rzeczy gryzoniowe i wskazać umówiony adres do wysyłki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Ja się jeszcze martwię, czy ludzie będą głosować na te prosiaczki czy szczurki w oddanym miesiącu. Jednak inaczej brzmi namawianie do oddania głosu na biedny, przepełniony schron. Słuchajcie, a może jednak lepiej byłoby co miesiąc kilkaset złotych im oddać? Schronisko też może oddać, nie dostaje gotówki, więc jej nie księguje i może po prostu zamówić rzeczy gryzoniowe i wskazać umówiony adres do wysyłki.[/QUOTE]

i mozemy robic zaklady kiedy pierwsza osoba sie wyłamie i stwierdzi ze sie nie podzieli

mysle ze jak sie dogomaniaków poinformuje ze w miesiacu np czerwcu wspolnymkandydatem sa swinki to kto ma głosowac na wspolnego kandydata ten zagłosuje na swinniki i inne prosiaczki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Ja się jeszcze martwię, czy ludzie będą głosować na te prosiaczki czy szczurki w oddanym miesiącu. Jednak inaczej brzmi namawianie do oddania głosu na biedny, przepełniony schron. Słuchajcie, a może jednak lepiej byłoby co miesiąc kilkaset złotych im oddać? Schronisko też może oddać, nie dostaje gotówki, więc jej nie księguje i może po prostu zamówić rzeczy gryzoniowe i wskazać umówiony adres do wysyłki.[/QUOTE]

tylko jak zmusisz schronisko, żeby to zrobiło? tu zgłaszają wolontariusze a zamawia kierownictwo schronów, często nawet nie zalogowane na dogo. Myślę, że będą mieli to gdzieś, co tu na dogo żeśmy sobie ustalili - nie zmusisz, żeby zamówili dla świnek/itp

Link to comment
Share on other sites

Moglibyśmy spróbować w marcu. Wiem, że nie zmuszę, ale może ludzie nie są takimi... takimi... no nie są tacy beznadziejni jednak.

Edit: w ankiecie wewnętrznej można dodać punkt - czy przeznaczą 5% dla maluchów. 5% to jest akurat ciut więcej, niż oddany raz na dwa lata miesiąc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']
Edit: w ankiecie wewnętrznej można dodać punkt - czy przeznaczą 5% dla maluchów. 5% to jest akurat ciut więcej, niż oddany raz na dwa lata miesiąc.[/QUOTE]

można, i dodam(y) z zastrzezeniem jednak, ze jak się ktoś wyłamie to nie zechce przekazac to wtedy no pstepujemy cały miesiac co roku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Ja mam na myśli normalną wewnętrzną w marcu. Oprócz informacji na temat sytuacji w schronisku, stosunku do sterylek i miotów byłby punkt, czy w przypadku wygranej gotowi są przekazać 5% na prośki.[/QUOTE]

aha i wszyscy Ci napiszą że tak
niekoniecznie z zamiarem okłamania

ale np Klembów został zgłoszony przez wolontariuszki a nie przez kierownictwo czy kogoś decyzyjnego tam
i to zdaje się oni zamawiają karmę a nie osoby zgłaszające
i teraz np ktoś uznaje że ni ch*ja się nie podzieli bo onpotrzebuje bardziej
i co wtedy ?

moim zdaniem opcja z % fajna bo swinki dostawałby co miesiąc
ale nie do zrealizowania

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...