Jump to content
Dogomania

KrakVet marzec – zgłaszmy kandydatów !!! Czy rozszerzamy koalicję dogo-miau i jak ?


TYGRYS-ica.

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Finetta']Miau wie od 3 stycznia
[URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=8398864#p8398864[/URL]

Padła już propozycja wpisania do regulaminu forum sankcji za głosowanie/startowanie wbrew koalicji.[/QUOTE]
No to jednak lekka paranoja. Do przyzwoitego zachowania żaden regulamin przymusić nie jest w stanie...

Edited by Zofia.Sasza
literówka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Finetta']Miau wie od 3 stycznia
[url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=8398864#p8398864[/url]

Padła już propozycja wpisania do regulaminu forum sankcji za głosowanie/startowanie wbrew koalicji.[/QUOTE]
Jeśli zapisek dotyczący koalicji jest w regulaminie, który trzeba zatwierdzić rejestrując się na forum to ok. Jeśli nie - nie mają takiego prawa ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Na forum nie było o tym wzmianki, więc nie jest to żadne ustalenie ;) Być może forumowicze z własnej woli głosują na Agn, bez ustaleń :)[/QUOTE]
Pewna jestem, że większość miauowiczów głosuje zgodnie z ustaleniami. Na wyskoki pazernych pań z Koty.Sos nie mamy przecież wpływu... :( W zeszłym miesiącu inna z nich wojowała z naszym kandydatem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Ale ja pisałam o naszym króliczym forum :)[/QUOTE]

No właśnie. Króliczki w grudniu głosowały na Mirkę, wbrew wspólnemu kandydatowi, teraz raczej na Agn głosują, niż na Klembów, jednym słowem mają gdzieś koalicję Dogo-Miau. A dołączyć by chciały :megagrin:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']No właśnie. Króliczki w grudniu głosowały na Mirkę, wbrew wspólnemu kandydatowi, teraz raczej na Agn głosują, niż na Klembów, jednym słowem mają gdzieś koalicję Dogo-Miau. A dołączyć by chciały :megagrin:[/QUOTE]

skoro jeszcze nie są w koalicji to każdy głosuje jak chce, ale czy masz dowody na to na kogo głosują?

Link to comment
Share on other sites

Hehe, nie jesteśmy jeszcze w żadnej koalicji, więc czemu niby mamy glosować na kandydata dogo-miau? :)

I jeszcze raz napiszę, tak jak Finetta, że my w tym miesiącu nie głosujemy na nikogo wspólnie - każdy głosuje na kogo mu się podoba, zabronisz nam? Bo nie rozumiem :) Gdybyśmy byli w koalicji, to byśmy glosowali na wspólnego kandydata - ale nie jesteśmy.

Link to comment
Share on other sites

Skończcie już z tymi morałami bo naprawdę aż przykro czytać ;)

Byłaby koalicja - jestem pewna, że głosowalibyśmy na wspólnego kandydata i nikt by się nie wyłamywał. Znam tych ludzi dobrze i to po prostu wiem :) Natomiast nie ma żadnej umowy między nami, więc nie rozumiem, dlaczego oczekujecie, że będziemy głosować na waszego kandydata? Jeśli ktoś od nas chce - to jasne, niech głosuje, to jego głos. Ale równie dobrze może sobie zagłosować na kogokolwiek innego.

Bo teraz rozwinie się dyskusja - dlaczego SPK nie głosuje na kandydata dogo-miau. To jest śmieszne :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Skończcie już z tymi morałami bo naprawdę aż przykro czytać ;)

Byłaby koalicja - jestem pewna, że głosowalibyśmy na wspólnego kandydata i nikt by się nie wyłamywał. Znam tych ludzi dobrze i to po prostu wiem :) Natomiast nie ma żadnej umowy między nami, więc nie rozumiem, dlaczego oczekujecie, że będziemy głosować na waszego kandydata? Jeśli ktoś od nas chce - to jasne, niech głosuje, to jego głos. Ale równie dobrze może sobie zagłosować na kogokolwiek innego.

Bo teraz rozwinie się dyskusja - dlaczego SPK nie głosuje na kandydata dogo-miau. To jest śmieszne :)[/QUOTE]

śmieszne? Po raz kolejny króliki wykazują się wrażliwością na psi los na poziomie pustej beczki po smole. Mnie nie śmieszy, że wolicie wspierać na przekór ludziom, z którymi chcecie wejść w układ, 30 kotów zamiast 300 GŁODUJĄCYCH psów. To takie oczywiste, że oczekując wejścia w układ gra się przeciw przyszłym koalicjantom, prawda?

Link to comment
Share on other sites

A kto powiedział, że nie głosujemy na psy? No wskaż mi ten fragment, w którym napisałam - 'głosujemy przeciw kandydatowi dogo, w tym miesiącu na kandydata x'. Może ktoś głosuje, a może nie, nie mam pojęcia, bo nic nie jest ustalone. Napisałam, że każdy głosuje, wedle swojej woli i swojego sumienia, wątek na naszym forum dotyczący Krakvetu już dawno jest zamknięty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']A kto powiedział, że nie głosujemy na psy? No wskaż mi ten fragment, w którym napisałam - 'głosujemy przeciw kandydatowi dogo, w tym miesiącu na kandydata x'. Może ktoś głosuje, a może nie, nie mam pojęcia, bo nic nie jest ustalone. Napisałam, że każdy głosuje, wedle swojej woli i swojego sumienia, wątek na naszym forum dotyczący Krakvetu już dawno jest zamknięty.[/QUOTE]

a nie uważasz, że powinniście oficjalnie POPRZEĆ kandydata dogo? Bo dla mnie jest to dość oczywiste, że jak się chce grać w jednej drużynie, to się popiera jej działania.

Link to comment
Share on other sites

Uważać to ja sobie mogę - tym zajmuje się zarząd SPK i mnie nic do tego.

Poza tym, sporo z was traktuje nas jak gó*no (m.in. ty), od początku wyraźnie podkreślacie co o nas myślicie. A teraz jeszcze morały prawicie, z nosa wzięte. Ja już dawno bym podziękowała za koalicję, ale jak pisałam, ja jestem tylko mały żuczek i ode mnie nic nie zależy.


Tymczasem dziękuję, nie będę sobie psuć nerwów :) Chciałam tylko odpowiedzieć na pytanie Rozi, na kogo głosujemy w tym miesiącu - jakby kto nie doczytał, to napiszę jeszcze raz - na NIKOGO WSPÓLNIE. Zarząd milczy, więc my, forumowicze też.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Uważać to ja sobie mogę - tym zajmuje się zarząd SPK i mnie nic do tego.

Poza tym, sporo z was traktuje nas jak gó*no (m.in. ty), od początku wyraźnie podkreślacie co o nas myślicie. A teraz jeszcze morały prawicie, z nosa wzięte. Ja już dawno bym podziękowała za koalicję, ale jak pisałam, ja jestem tylko mały żuczek i ode mnie nic nie zależy.[/QUOTE]

Postawą zwykłych żuczków wolontariuszy możecie jednak coś zrobić, zdziałać lub zepsuć... Postawa typu epatowania poczucia "traktowania jak gówno" jakoś nie bardzo przysporzy sympatyków... A dla Waszych podopiecznych to chyba ważne czy się uda wejść do koalicji czy nie:roll:

Link to comment
Share on other sites

Nie będę się przed nikim płaszczyć - piszę jak jest.

Czy ważne - nie ja to będę osądzać. Jeśli wejdziemy, to będę głosować tak, jak wskazuje umowa. Jeśli nie wejdziemy to dalej będziemy głosować albo wedle własnej woli, albo na naszego wspólnego kandydata i dalej będziemy draniami bez serca z wrażliwością na poziomie pustej beczki po smole :)

Link to comment
Share on other sites

Ale jeżeli SKP popiera zbieractwo a tak było w zeszłym miesiącu to trzeba się zastanowić nad tym czy chcemy takiego kogoś w koalicji. Króliki muszą jeść i muszą w coś sikać co jest oczywiste. Ale to ludzie je reprezentują. I generalnie kto z kim przystaje takim się staje. Więc rozważam zgodę na poszerzenie koalicji bo nie wiem czy to jedzonko trafi w powołane ręce.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...