Jump to content
Dogomania

Trzy wyrzucone suczki! pilne DT/DS! Jednej po 4 m-ch w dt grozi schronisko


tripti

Recommended Posts

BTW - mam takie dwa psy: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/198051[/URL] od dawna błąkające się po Ługach. Jeden z nich podobny do pręgowanej. Teraz wreszcie zaczęły koczować w jednym miejscu. Boksio miał wypadek, kuleje. Potrzebuję pomocy w łapance :oops: Boksio jest już na tyle ufny, że daje się głaskać, z kundelkiem jest gorzej. Na razie trafiłyby do Jeziórka, a potem kombinowałabym lepsze miejsca. Czy ktoś mógłby pomóc? Te psiaki już tak długo czekają na pomoc, a jak mieszkańcy osiedla się wkurzą i wezwą hycla, to psy przepadną :-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Widzę, że nie ma chętnych do założenia wątku pręgowanej królewnie. Ja mogę założyć i go prowadzić (aktualizować), ale jest jeden problem - nie potrafię wstawiać zdjęć, a jedynie przeklejać z wątku. W inny sposób pomóc suniom nie umiałam, więc jeśli choć w tym bym się przydała - proszę o info.

Aha - i gdyby Bydgoszcz wypaliła, moja znajoma będzie wracała z Wwy do Bydgoszczy 19 marca. Nie wiem tylko czy nie będzie wiozła innego psa, ale mogę dopytać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Widzę, że nie ma chętnych do założenia wątku pręgowanej królewnie. Ja mogę założyć i go prowadzić (aktualizować), ale jest jeden problem - nie potrafię wstawiać zdjęć, a jedynie przeklejać z wątku. W inny sposób pomóc suniom nie umiałam, więc jeśli choć w tym bym się przydała - proszę o info.

Aha - i gdyby Bydgoszcz wypaliła, moja znajoma będzie wracała z Wwy do Bydgoszczy 19 marca. Nie wiem tylko czy nie będzie wiozła innego psa, ale mogę dopytać...[/QUOTE]

Kochana jesli tylko chcesz to bardzo chetnie przyjmiemy pomoc w tej postaci :) na pewno pomozemy we wstawianiu zdjec.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdajedral']Triprti dziękuję za opiekę nad Czarnulką. I teraz uwaga - PILNIE POTRZEBNY KTOS NA WIZYTĘ PRZED ADOPCYJNĄ DLA CZARNULKI WŁAŚNIE POD BYDGOSZCZĄ!!!!!!!!
Dom z ogrodem, sunia byłaby w domku i tylko na własne życzenie wypuszczana na podwórko. Pani zgadza się na podpisanie umowy adopcyjnej i wizytę przed. Jeszcze tylko kwestia "dogadania" sprawy sterylki bo teraz maultka to chyba za młoda jest....
Państwo są zdecydowani i zakochani w małej. Jeśli nie uda nam się zorganizować transporu (jeśli oczywiście wizyta przed adopcyjna dobrze wypadnie) to pani powiedziała, że jakoś dadzą radę po nią przyjechać.[/QUOTE]
Hurra!!! Trzymam kciuki za tą ślicznotę bo powiem szczerze, że choć najbardziej martwię się o los pręgowanej suczki to jeśli o o urodę chodzi czanulka najbardziej podbiła moje serce :iloveyou: Nie jestem zwolennikiem sterylizowania za wszelką cenę, więc trzeba wybadać jaki państwo mają stosunek do tego zabiegu i określić konkretny czas wykonania sterylizacji. Jeśli były problemy finansowe można ewentualnie chyba obiecać pomoc w tym względzie, prawda?
[quote name='kurylec'][B]Wpłaciłam na suńki na podane konto 500 zł[/B]. to powinno na jakiś czas starczyć . Jak doleci to dajcie proszę znać .Nie mogę obiecać stałych deklaracji ale postaram sie pomagać pręgusce żeby nie wróciła do schorniska . Mogę wpłacać opłaty jednorazowe ale trudno powiedzieć jakie .[/QUOTE]
kurylec jesteś kochana :iloveyou: Zaczynam mieć nadzieję, że DAMY RADĘ :happy1:
Zrobię wieczorem allegro dla pręguski. Jeśli mam umieścić jakieś dodatkowe informacje to bardzo proszę o podanie ich tutaj. Muszę lecieć do lekarza. Wieczorem pewnie przeczytam już informacje z nowego domku. Ja też w razie czego potrafię wstawiać zdjęcia. Kusiło mnie, żeby zaproponować prowadzenie wątku pręguski, ale miałam nadzieję, że zrobi to ktoś kto ma z nią bezpośredni kontakt dlatego nie wyrywałam się z tym ;-)

Link to comment
Share on other sites

Ja nie mam bezpośredniego kontaktu z nią, niestety, ale sercem z nią będę aż do szczęśliwego zakończenia! :)
A oto link do nowego wątku. [url]http://www.dogomania.pl/threads/203952-Pr%C4%99gowana-m%C5%82odziutka-sunia-DT-DS-baaaardzo-poszukiwane?p=16475868#post16475868[/url] Sprawdźcie proszę czy wszystko się zgadza - coś dopisać, coś wyrzucić...Proszę o dane, jeśli już coś wpisujemy w rozliczeniach (to też musicie regularnie sprawdzać, bo w konto nie mam przecież wglądu). Może się zdarzyć, że w weekend nie będzie mnie na dogo. Gdyby był jakiś "pożar" informacyjny, proszę o sms lub tel. 502 002 322, a otworzę komputer i wpiszę co potrzeba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kurylec']Wpłaciłam na suńki na podane konto 500 zł. to powinno na jakiś czas starczyć . Jak doleci to dajcie proszę znać .Nie mogę obiecać stałych deklaracji ale postaram sie pomagać pręgusce żeby nie wróciła do schorniska . Mogę wpłacać opłaty jednorazowe ale trudno powiedzieć jakie .[/QUOTE]


Nie zauwazylam postu - bardzooooo dziękujemy :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdajedral']kurylec - 500zł DOTARŁO!!!!!![/QUOTE]
Baaaardzo dziękujemy!!!

słuchajcie, ja nie wiem już sama, może jednak ten hotelik byłby lepszy, martwi mnie to 14 dni. Jest szansa na to, że maluchy szybko pójdą do domów i zostanie tylko astka.

Link to comment
Share on other sites

tu się wszystko zmienia jak w kalejdoskopie.... nie ma nawet sensu pisać, bo to co napisane parę minut temu już mija się z aktualnością:)

idzie ku dobremu na to wygląda! Delph z Piotrem właśnie zabierają pręgowaną na dt w wawie, być może będzie kolejny dt domowy.

Z czarnej będzie na pewno bardzo fajny pies, już jest dużo lepiej niż wczoraj :)

Link to comment
Share on other sites

sercem do Delph :) pręguska - Tula? Luna? jak w końcu? poszła do dt do znajomej Pit-R6, może jutro zdadzą relację, ale jechała bardzo dzielnie i spokojnie. Z rezydentem dogadała się. Jest bardzo bystra. Kanapa, posłanko psie, piłka - podoba się :) delikatnie umie powiedzieć psiemu koledze, że teraz bawi się człowiekiem i żeby jej nie przeszkadzać. Klatka schodowa jeszcze tak nie bardzo, ale będzie dobrze :) Tymczasowa opiekunka pręguski ma bardzo duże doświadczenie z psiakami, także będzie na pewno dobrze :) Bardzo dziękuje za ten domek tymczasowy i za opiekę, dzięki temu oprócz wyprowadzenia psa na prostą będziemy więcej o nim wiedzieć.

Weterynarz prawdopodobnie we wtorek.

Natomiast ta czarna ma widoczną krew w kupce i na dodatek rzadką, od wczoraj wiem co je, dobrą karmę (mimo, iż tam miały nutrę od Delph, to niewiadomo co trafiało do ich żołądków faktycznie), albo to wynik stresu, albo nie wiem sama czego. Zakładam, że nie karmy, nic innego jeszcze oprócz ciastek psich nie dostawała. Może robaki? Zobaczymy jak będzie jutro.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szalony Kot']Stawiam na robaki...
A jak Szarusia? :)[/QUOTE]
raczej nie, jutro pojedziemy do weta, narazie dostała pastę na uspokojenie jelit, zobaczymy jak będzie.
Szarusia - Astaroth z hoteliku mówiła, że wszystko dobrze, załatwia się na podwórku, sporadycznie w domu, chodzi na smyczy, generalnie fajna dziewuszka.

Awit - czarna sunia narazie u mnie, pręgowana w dt u znajomej Piotra i Juli. Za kilka dni zmieni dt na dt u Magdy koleżanki losiczki, tej u której byłaś na wizycie. Magda dziś uratowała życie szczeniakowi i ma go na dt, dlatego, że załozyliśmy, że ten ds w Bydgoszczy jednak wypali. Magda to wogóle złota dziewczyna.

Proszę o informacje o tej możliwości transportu do Bydgoszczy 19 marca? jest to aktualne? jak to technicznie zorganizować?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...