Jump to content
Dogomania

JUŻ W DOMU! KORA - śliczna astka alergik


paoiii

Recommended Posts

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mam nadzieje ze szybko znajdzie domek,bo fajna przylepka z niej :) a mama coraz bardziej niecierpliwa jest musi z nia wychodzic na zimnie pare razy dziennie , a najgorzej to jest rano,ale moze damy rade jeszcze pare dni...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']Uprzedźcie panią o ewentualnych problemach skórnych.
Może być to także alergia na mięcho.[/QUOTE]


Pani powiadomiona o problemach ze skórą, o sterylce jak i wizycie przed/poadopcyjnej itd :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paoiii']do weta mam nadzieje że uda się iść na dniach,

adndzia69 mam już wszytsko gotowe imię + opis krótki + zdjęcie + do większosci psów kontakt do adopcji
podział jest zrobiony na te w schr, hotelu i dt, a w nich jeszcze podział na suki i psy tyle wystarczy :)? jest 28 pozycji a to nie wszystko...[/QUOTE]


starczy - dzięki:lol:

mam nadzieję, ze taka fajna sunieczka nie będzie długo czekała na domek...Paoiii - a moze ci ludzie, którzy chcieli adoptować Zuzankę by ją chcieli? tylko nei wiem, kto miał do nich namiary - Asior? Pigi się nie nadaje, bo nie lubi piesów...ale moze ta niunia by sie tam nadała - podobno to fajny domek był

Link to comment
Share on other sites

Nie jest do dużych sprawdzona ,ale jak małej szczekaczce nic nie zrobiła to chyba będzie dobrze :D wtedy co do zdjęć była to mama mówiła,że jej utrzymać nie mogła ,bo tak się rwała ,ale bez agresji raczej przyjaźnie tylko nie wiem czy do dużych czy małych.

Link to comment
Share on other sites

Na szczeniaki czekam nadal...
Dałam ogłoszenie na uczelni i porozdawałam znajomym którzy porozwieszają u siebie.
Poza tym, rozmawiałam już o tym z paoiii, będę musiała wyjechać na weekend za tydzień i za dwa tyg a w tym czasie nie miałabym co zrobić z sunią. Jednak pocieszającą informacją jest to, że wiele osób się u mnie na uczelni nią zainteresowało więc może będzie jakiś odzew.
Wrzuciłam Korę na cafeanimal.pl ale niestety jej nie opublikowali w dzisiejszym Metrze. Może w poniedziałek?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...