Jump to content
Dogomania

Gusia! Nareszcie ma DOM


Basia1244

Recommended Posts

[quote name='Poker']
Dziś na spacerze zaatakowała ją mała suczka i okazało się ,że Gusia jest waleczna, nie da sobie w kaszę nadmuchać. A Dolarek stanął w jej obronie.Oczywiście do rozlweu krwi nie doszło. Wszystko było pod kontrolą.[/QUOTE]

Dzielna mała :) i jeszcze ma obrońcę :) SUPER!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 960
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzielna , nie dzielna,ale znowu zasiurała psie łóżeczko :mad: .Dzień bez prania psiej pościeli jest dniem straconym.:angryy: Fakt ,że z pośpiechu zapomniałam ją wypuścić przed wyjściem z domu ,ale 6 godzin odstępu między spacerami to chyba nie jest wielki wyczyn dla dorosłej suni. Sama nie wiem co myśleć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patmol']a moj piesek wpycha się Młodemu do łóżka - myślicie, że powienie spac na psim łóżeczku koniecznie?[/QUOTE]
absolutnie niekoniecznie.Kto to widział ,żeby pies nie spał z ludziem w łóżku .
My uwielbiamy , gdy nasze tymczasowe sunie śpią z nami. Gusia jeszcze nie chce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']absolutnie niekoniecznie.Kto to widział ,żeby pies nie spał z ludziem w łóżku .
My uwielbiamy , gdy nasze tymczasowe sunie śpią z nami. Gusia jeszcze nie chce.[/QUOTE]

No właśnie ;)
U mnie psie posłanko leży tak tylko dla picu;) czasem Nelka pójdzie tam ze świńskim uchem, ale spał na nim tylko mój jeden tymczasowicz ;)

Link to comment
Share on other sites

to dobrze, bo jak czytałam, że wasze psy śpią na psich posłankach - to się zaczęłam zastanawiać:diabloti:
Noyau w dzień najchętniej śpi na fotelu, albo na moich kolanach - zaraz wskakuje, jak tylko na chwile usiądę

a w nocy bardzo chce spać z Młodym - a i Młody tez to lubi, jak już jest w łóżku to zaraz woła pieska

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patmol']to dobrze, bo jak czytałam, że wasze psy śpią na psich posłankach - to się zaczęłam zastanawiać:diabloti:
Noyau w dzień najchętniej śpi na fotelu, albo na moich kolanach - zaraz wskakuje, jak tylko na chwile usiądę

a w nocy bardzo chce spać z Młodym - a i Młody tez to lubi, jak już jest w łóżku to zaraz woła pieska[/QUOTE]
I tak trzymać. szczęśliwy pies ma spać tam gdzie chce.

Link to comment
Share on other sites

Cześć Gusieńko, jak minęła nocka? czy pościel znowu do prania?

... może to lęk, ale też chęć zaznaczenia terytorium, lub pokrycie innego zapchu swoim. Poker, czy zmieniałaś może ostatnio proszek do prania?

U nas teraz jest szczeniak i Dosia zaczęła podsikiwać na gazety malucha, a nigdy wcześniej tego nie robiła, może to podobny mechanizm?

Link to comment
Share on other sites

Tak jak pisałam wcześniej, dzień bez prania psiej pościeli jest dniem straconym.Wczoraj wkrótce po spacerze zalała dopiero co wysuszone po praniu łóżeczko :mad:
Za to robi postępy w kontaktach z nami. Zaczęła rano mnie budzić bieganiem po moim łóżku, skakaniem po mnie , buziakami , wywalaniem się na mojej poduszce.
Wczoraj zaczęła się bawić pluszakiem,zdążyła go "odnosić". Zaczepia Dolarka i Krychę do zabawy.

Link to comment
Share on other sites

jak juz pisałam, ja mam podobny problem z franią. sika nam na łózko jak nie ma nas w domu. wcześniej mój mąż pracował w domu i dziewczyny zostawały z nim, same było najdłuzej 3-3 godziny. teraz zmienił prace i zostaja okoł 4-6 godzin bez nas. zakupiłam cerate i próbuje to przeczekać. przez ostatnie dwa dni nie nasikała. widze więc światełko w tunelu:) może sie przyzwyczaja powoli. i może z gusia jest podobnie.
z frania zaczęłam szkolenie. za diwe lekcje pan bedzie nam mówił, co zrobić, zeby psy nie wyły, nie demolowały i nie sikały w domu pod nasza nieobecność. zobacze, czy powie coś, czego jeszcze nie wiem i czego nie robiłam. dam znać:)

Link to comment
Share on other sites

Gusia i inne futra nie zostają dłużej same niż na 3 godziny i to też nie codziennie. A ja nawet nie wiem gdzie bym miała ceratę położyć , bo futra mają 3 łóżeczka na dole i 3 na górze w naszej sypialni.A jest 5 sztuk( futrzaków), bo koty często śpią z nami albo gdzie popadnie. A poza tym raz się zlała na skórzaną kanapę,3 razy na nasze łóżko.
Chyba mimo wszystko trzeba zacząć ją ogłaszać, bo nie wiadomo kiedy ujawni się TEN domek.

Link to comment
Share on other sites

Gusia zaczyna zachowywać sie jak szczenior.Wpada na łóżko jak bomba, skacze, wywraca się podgryza mnie , szczypie w ręce zachęcając do zabawy i pieszczot.Wczoraj musiałam nawet ją zbesztać, bo za mocno szczypała. Zabijała pluszaka poprzez zagryzienie. Muszę pilnować ,żeby jej zazdrość się nie rozwijała , bo małpa warczy na futra , gdy zjawiają się w pobliżu.


[IMG]http://img717.imageshack.us/img717/1912/gusia022.jpg[/IMG]


[IMG]http://img846.imageshack.us/img846/8016/gusia027.jpg[/IMG]


[IMG]http://img688.imageshack.us/img688/3386/gusia031.jpg[/IMG]



[IMG]http://img155.imageshack.us/img155/4190/gusia037.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Gusia zaczyna zachowywać sie jak szczenior.Wpada na łóżko jak bomba, skacze, wywraca się podgryza mnie , szczypie w ręce zachęcając do zabawy i pieszczot.Wczoraj musiałam nawet ją zbesztać, bo za mocno szczypała. Zabijała pluszaka poprzez zagryzienie. Muszę pilnować ,żeby jej zazdrość się nie rozwijała , bo małpa warczy na futra , gdy zjawiają się w pobliżu.
[/QUOTE] czytam, że taka "nikowata" sie robi ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...