Jump to content
Dogomania

KOORDYNATORZY, informacje...


kacha_wawa

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Iza i fidel --> nie strasz sądem grodzkim, mi dziś w UM powiedzieli że nie potrzebne jest upoważnienie ani zgoda. Zgoda UM jest wydawana w przypadku marszów itp.
Zgłosiła się (w końcu!) osoba z Sopotu :)
[B]Nadal szukam koordynatora na GDAŃSK ! [/B]Mam tam wspaniałych młodych ludzi, szkoda by było zmarnować tyle zapału, ludzie!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elles']Iza i fidel --> nie strasz sądem grodzkim![/quote]

Ej,ja nie strasze tylko ostrzegam.Widzialam akcje takiego pieniacza w tv.
No i ten znajomy policjant tez mnie ostrzegl....
Powiedzial,ze "dobrocia mozna sobie czasem zaszkodzic".
Wole byc ostrozna i zrobic akcje zgodnie z prawem.
Mnie tez w UM powiedziano,ze zgoda nie jest potrzebna,ale panie nie za bardzo byly pewne tego co mowia.Podobno dziewczyny roznoszace np.ulotki z bankow maja pozwolenie na okreslony teren od do i koniec.
Pozwolenie skad? Z banku?Gdyby to od banku zalezalo,to biegalyby pewnie po calym miescie z tymi ulotkami.
Policjant mowil,jak bywa w rzeczywistosci.Stad moje ostrzezenie.

Link to comment
Share on other sites

Dlatego ja, aby nikomu jego dobroć nie zaszkodziła, będę bardziej w teren ludzi wysyłac - aby łapali podpisy tych, co z pieskami spacerują :)
W UM rozmawiałam z dyrektorem (wczesniejsze 7 osób nie było także zorientowanych :D)

Musze się położyć.. raz chociaż wcześniej. Ostatnio chodzę tak nakręcona tym wszystkim, nabuzowana że do 3 w nocy zasnąc nie moge...
Dobranoc i powodzenia wszystkim!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='atka92']I jeszcze jedno- w moim mieście nie ma koordynatora. Czy przeszkadza to w rozdawaniu ulotek i plakatów? Do kogo miałabym się zwrócić, aby je otrzymać?[/quote]


Zgłoś się do Emira :)

I jeszcze jedno w Zielonej Górze sporo jest osób niepełnoletnich, które naprawdę chcą pomóc, gdzie ten koordynator??????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kacha_wawa']Zgłoś się do Emira :)

I jeszcze jedno w Zielonej Górze sporo jest osób niepełnoletnich, które naprawdę chcą pomóc, gdzie ten koordynator??????[/QUOTE]

Dziękuję, zgłoszę się jeszcze dziś, ale w przyzwoitej porze.
Założyłam już tematy na miastowym forum. Zachęcę też do akcji znajomych.
A nawet jeśli coś byloby nie tak, to kilka plakatów to też coś. W każdym razie zrobię co w mojej mocy.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='atka92']Dziękuję, zgłoszę się jeszcze dziś, ale w przyzwoitej porze.
Założyłam już tematy na miastowym forum. Zachęcę też do akcji znajomych.
A nawet jeśli coś byloby nie tak, to kilka plakatów to też coś. W każdym razie zrobię co w mojej mocy.
Pozdrawiam.[/quote]


Dzięki, ale cały czas szukamy koordynatora dla Was,
[B][SIZE=3]Zielona Góro[/SIZE][/B], gdzie jesteście????
Pomóżcie, macie tylu chętnych...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martynka']szukam kontaktu z GoniaP czy ktoś mi pomoże??
kurcze chce się zglosic na koordynatora a le prawie nikt mnie nie widzi :( smutno mi[/quote]

Dostałaś namiary na priv, poza tym są wszystkie na 1-wszej stronie wątku. Trzeba więcej czytać i mniej pisać. Więcej samodzielności !!!

Link to comment
Share on other sites

Martynka odezwij się do mnie na gadu 371 24 84.
Numer telefonu też już przesłałam ci na PW.
Zadzwoń lub odezwij się na gadu.
Postaram się być cały czas dostępna.
Jeśli chodzi o miasto Wrześni już mam zaczątek całej akcji więc dawaj znać

Link to comment
Share on other sites

[B]Czy jest juz jakiś koordynator z Gliwic?? Jeśli nie, to ja moge się podjąć tego wyzwania.. Jestem pełnoletnia (inaczej bym się nie zgłaszała).
Napiszcie, co konkretnie ma robić taki koordynator, jakie ma obowiązki?

[/B]Czy ten Vito, jest koordynatorem?
[B]Czekam na info:
Tel. 889-490-875
meil: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
gg: 1785232

[/B]

Link to comment
Share on other sites

Ja też bardzo chętnie pomogę, jestem pełnoletnia :). Tylko bardzo proszę o kontakt, w celu jakichś dokładniejszych informacji :p. mój nr gg: 2018930 (prawie zawsze na "niewidocznym"). Aha, mieszkam w Trzebini - równo między Krakowem a Katowicami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kacha_wawa']Dzięki, ale cały czas szukamy koordynatora dla Was,
[B][SIZE=3]Zielona Góro[/SIZE][/B], gdzie jesteście????
Pomóżcie, macie tylu chętnych...[/QUOTE]

14ruda wyraziła chęć bycia koordynatorem Zielonej Góry. Tu można zobaczyć: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30380&page=18[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Arttemida']Jak może pomóc 12-letnia dziewczyna z krakowa???
Czy moge coś zrobić???Prosze...coś napewno takiego jest.Odpowiedzcie mi.[/QUOTE]

Co prawda nie możesz zbierać podpisów [tak jak ja], ale możesz rozdawać ulotki i plakaty. Musisz zgłosić się do koordynatora w Krakowie [Anashar (Maciek i Agata) , numer GG 5853123, tel. kom. 0-508-300-063, mail: [email][email protected][/email]]. Powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie... a może wysłać masową korespondencję na forum (nie wiem czy tu moderatorzy mają taką opcję ) z prośbą do każdego użytkownika o przesłanie listownie podpisanej przez siebie i rodzinę petycje (oczywiście z pełnymi danymi) , jak widzę uzytkowników jest ponad 14 tys. więc i podpisików byłoby "troszkę"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...