Jump to content
Dogomania

Ocalony BUBU już SZCZĘŚLIWY W SWOIM DOMU :). DZIĘKUJEMY.


Onaa

Recommended Posts

  • Replies 785
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kasiaj']Bubu teraz jest u siebie i nie narazie ale na zawsze.
Świetnie sobie radzi i jest bardzo przejęty nową sytuacją. Bardzo się stara zachowywać się z klasą i polubił zwiedzanie okolicy sam mnie ciągnie w nowe rejony i razem odkrywamy sąsiedztwo. Z kotem sytuacja bez zmian bardzo pokojowe nastawienie i duża dawka ostrożności. Jeszcze nie załapał załatwiania grubszych potrzeb na trawce ale dzięki temu mam sprzątanie ulatwione :) wszystkim strasznie się podoba a nawet usłyszałam, że jest dużo ładnieszy niż na zdjęciach. No pozostaje mi go tylko chwalić i chwalić bo jest super psiakiem i zachowuje się wzorowo na 6 +[/QUOTE]



Ależ ucieszył mnie ten wpis :multi: Bobuś " jest u siebie i nie narazie ale na zawsze" :) Pięknie powiedziane! Wiem, że poznawanie się i uczenie siebie na wzajem to dłuższy proces ale jestem przekonana, że przebiegnie bez większych zakłóceń. Z niecierpliwością będę wyczekiwała kolejnych wpisów. I fotek oczywiście, strasznie chciałabym zobaczyć ten radosny, prześliczny pyszczek :)
Droga Kasiu, co najmniej kilka osób na tym wątku ma Cię ochotę serdecznie uściskać, jedną z nich jestem ja :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B]A ja zrobię małego offa i zaproszę na watek biednego Rufuska, przestraszonego szorściaczka któremu grozi wywóz z punktu do schronu umieralni w Mysłowicach :(:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/204676-%C5%9Aliczny-wystraszony-rudy-szor%C5%9Bciak-Rufusek.-Pomoc-w-og%C5%82oszeniach-potrzebna[/url]....[/B]
Na wątku psiaczka osób mało, nie wiem jak pomóc temu psiaczkowi żeby go ocalić :(.

Link to comment
Share on other sites

Witamy witamy,
Nie piszemy ze dużo ostatnimi czasy ponieważ jesteśmy bardzo zajęci sobą ;) A co u nas? :
- sytuacja z kotem ma się coraz lepiej kot jusz ma dosyć izolacji i robi się odważniejszy podchodzi co raz bliżej i widać dużą chcęc zakumplowani się, Bubuś jest ostrożny ale jusz tak nie zmyka na widok kocura
- z każedego spaceru na spacer czuje się pewniej chociaż miewa swoje momenty, np. gdy spotykamy jakieś psy jest nie ufny bardzo podejdzie się obwąchać ale po chwili jusz powija ogon i chowa się za mnie a gdy totalnie ma już dosyć wrażeń przyspiesza kroku i kieruje się w stronę domu, lubi sobie nawet podbiec kawałek i widzę, że to go bardzo odpręża więc biegamy troszkę i wtedy jest przeszczęśliwy. Ma w sobie dużo nieufności i odrobinę lęku ( tylko troszkę bo robi bardzo dużo odważnych rzeczy np. korzysta z komunikacji miejskiej bez stresu ) ale gdy ma takie momenty poprostu pobiegamy sobie a potem w domu spędzamy dużo czasu na przytulaniu.
- Ma dwie nowe zabawki piłkę do tenisa która się kapitalnie odbija i taki sznurek z supłami na końcu bardzo dobry do gryzienia i aportowania. Bawimy się w domu i Bubuś kica jak zajączek. Jeszcze nie widzialam psa który w paru susach dopada zabawkę a jak przezabawnie wskakuje na łóżko i się*tarza poprostu komedia!
- w sprawie zdjęć to zapraszmy na Facebook'a Bubi ma profil Bubu Sczęśliwicki i tam raczej będziemy częściej
- Tak od siebie dodam tylko, że mamy dużo szczęscia teraz w domu
Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiaj'][url]http://www.facebook.com/profile.php?id=100002331385512[/url][/QUOTE]

No poleciałam od razu na FB... ale tam jakieś mury i barierki trzeba przejść... łomatko, na FB jestem od dawna ale takich przejść na prywatne konto nigdy nie miałam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='delfy2000']No poleciałam od razu na FB... ale tam jakieś mury i barierki trzeba przejść... łomatko, na FB jestem od dawna ale takich przejść na prywatne konto nigdy nie miałam...[/QUOTE]
Też poleciałam...jakie mury i barierki..??

Link to comment
Share on other sites

wielkie dzięki Delfy:)
Kasiu ale ma Bubuś u Ciebie dobrze:) a kot piękny, przepiękny:)
Ja bardzo chciałam podziękować Wam wszystkim za to że los Bubu się tak odmienił Kasiu, Dogo, Tattoi, wszystkie dziewczyny które wspierałyście go finansowo i mentalnie, wielkie dzięki dla Was:loveu::buzi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...