Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

Zjedliśmy dziś z Theosiem obiad i mówię do niego "posiedzimy chwilkę i pójdziemy razem spać". To było coś koło 12:30, młody chodzi spać koło 13. Usiadłam do kompa, Theoś położył się obok mnie na kanapie, wypiął tyłek do głaskania (czasem tak ma :evil_lol:) i tak sobie siedzieliśmy. Ja na dogo jedną ręką, a drugą głaszczę syneczka po dupce :D Po chwili patrzę, a moje dziecię śpi :diabloti:

[IMG]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/album2/DSC_6439_zps549f8bc1.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/album2/DSC_6440_zps3066d484.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/album2/DSC_6441_zps78fe379e.jpg[/IMG]

Zrobiłam mu foty, potem obróciłam na plecy, przykryłam i tak spał na kanapie ;) Nawet go do góry nie zanosiłam, bo szkoda mi go było, jakby się obudził :)

Link to comment
Share on other sites

:evil_lol:
ja kiedyś wsadziłam lenkę na krzesełko do karmienia, dałam jej miseczkę z owocami i po zjedzeniu miałam ją położyć na popołudniową drzemkę. pech chciał, że zadzwonił telefon...tak się rozgadałam, że mi dziecko na siedząco usnęło:evil_lol: trochę głupio mi było ale przebrałam ją na śpiocha i zaniosłam do łóżeczka.

Link to comment
Share on other sites

Theoś miał taki okres, że w łóżeczku zasypiał na siedząco :evil_lol: Ja go kładłam, a on miał kaprys i uważał, że on jeszcze spać nie chce :D więc siadał sobie w łóżeczku i się bawił, a jak ja po kilku minutach przychodziłam do jego pokoju zobaczyć czy śpi, to zastawałam go w pozycji siedzącej, z głową wiszącą na klatce piersiowej :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry wszystkim :)

Co do faceta kupionego w Tesco, to ja nic za niego nie płaciłam-dostałam go w gratisie :evil_lol:

Impreza się udała tak bardzo, że nawet aparatu do ręki nie wzięłam :diabloti::eviltong:
Co prawda mam ochotę zabić Bogdana, a Żaneta ma ochotę zbić Michała, ale to pikuś :evil_lol:
Spałam tak mało, że w planie miałam położenie się spać z Theosiem koło godz.13 ;)
Jednak zmieniłam zdanie i jak młody pójdzie spać, to ja pójdę poleżeć, ale w wannie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Dzień dobry wszystkim :)

Co do faceta kupionego w Tesco, to ja nic za niego nie płaciłam-dostałam go w gratisie :evil_lol:

Impreza się udała tak bardzo, że nawet aparatu do ręki nie wzięłam :diabloti::eviltong:
Co prawda mam ochotę zabić Bogdana, a Żaneta ma ochotę zbić Michała, ale to pikuś :evil_lol:
Spałam tak mało, że w planie miałam położenie się spać z Theosiem koło godz.13 ;)
Jednak zmieniłam zdanie i jak młody pójdzie spać, to ja pójdę poleżeć, ale w wannie :loveu:[/QUOTE]

Nie krępujcie się , pozabijacie ich i będziecie sobie żyły razem :evil_lol:

Tylko nie zaśnij w tej wannie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Nic wielkiego nie nabroili, ale żeby łaskawie poszli spać, to musiałyśmy z Żanetą zrobić mały podstęp ;)
Żaneta wmówiła Michałowi, że Bogdan już śpi. A ja taką samą bajkę puściłam Bogdanowi :diabloti: Bo oni chcieli jeszcze pić, a my chciałyśmy spać :mad:
No i pomijam fakt, że potem zamiast spać, to słuchałam Bogdana chrapania :mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...