Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

[quote name='agutka']no widzisz.. można ? można... ;)
Pisać za dużo chyba nie muszę że masz piękne psa i fajnego synka ;)
muszę znaleźć czas na przeczytanie ale tysiąc stron to jak encyklopedia :grin:[/QUOTE]

Dziękuję bardzo :)
Jeszcze tysiąca stron nie ma :eviltong: Więc powodzenie :evil_lol:

[quote name='Yuki_']Boże... Ile nadrabiania :mdleje:
A tak na marginesie, dzień doberek
Wczoraj psy puszczalismy na polu. Kena i Juna zaliczyły leśne spa :D[/QUOTE]

Jak się olewa dogo, to potem tak jest :diabloti:
Dzień doberek Karolina :)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][IMG]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/album2/DSC_5737_zps0790b554.jpg[/IMG][/QUOTE]

Nie chce być nie miła, ale.... Tora wyszła tu jak upasione prosie na krótkich łapkach ;P Jakie nie twarzowe zdjęcie wrzucasz do sieci! :mad::evil_lol: Theoś naturalna słodycz zawsze wyjdzie dobrze :P

Wy tutaj jak na czacie rozmawiacie (nie czuje jak rymuje:D) tryliard wiadomości na dzień :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Baski_Kropka']Nie chce być nie miła, ale.... Tora wyszła tu jak upasione prosie na krótkich łapkach ;P Jakie nie twarzowe zdjęcie wrzucasz do sieci! :mad::evil_lol: Theoś naturalna słodycz zawsze wyjdzie dobrze :P

Wy tutaj jak na czacie rozmawiacie (nie czuje jak rymuje:D) tryliard wiadomości na dzień :P[/QUOTE]

Bo nie zawsze Tora musi być piękna :eviltong:

Poeta nie czuje, gdy mu się rymuje :evil_lol:
Masz chociaż co czytać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta1624']Hejka z rana :) Tutaj zawsze nagadane, trzeba się przyzwyczaić :lol: Uwielbiam zdjęcia T&T, i ta cierpliwość Tory (jako konia :evil_lol:)[/QUOTE]

O tak, cierpliwość to ona ma ;) I zastanawiam się, na ile ona jeszcze młodemu pozwoli :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']O tak, cierpliwość to ona ma ;) I zastanawiam się, na ile ona jeszcze młodemu pozwoli :hmmmm:[/QUOTE]

No na Kai też kiedyś jechała taka dziewczynka, Amelka :) Dosłownie minutę, bo szłam z psem a ta wyleciała z klatki i wsiadła na "konika", nawet się nie spostrzegłam. Ale zaraz rodzice się ocknęli, że dziecko im zniknęło i przyszli po nią. Kaja do dzieci jest baaaardzo cierpliwa, to miała tylko taką zbolałą minę: "dłużej nie wytrzymam :)

Link to comment
Share on other sites

Jak Tora stoi, to nie pozwalam młodemu na niej siadać. Pies to jednak nie jest koń :shake:
Ale jak leży, to zdarzy mu się na nie usiąść ;) Ale jak Tora nie ma ochoty, to od razu wstaje i sobie idzie. Ale ma też momenty, że pozwala mu na siebie włazić :D

Link to comment
Share on other sites

No ja też nie pozwalam, ale w tamtej sytuacji to był moment zagapienia ;) To dobrze że akurat Kaja jest spokojna i cierpliwa, bo jakby szedł jakiś agresywny pies do dziecko przypłaciłoby bliznami przez głupotę rodziców (w ogóle nie rozumiem, skąd wpadło na pomysł wsiadania na pierwszego lepszego psa, tak po prostu, od razu. Ona nawet nie pogłaskała, nic. Od razu na grzbiet :roll:)

Link to comment
Share on other sites

Ja się staram tłumaczyć młodemu, żeby nie podchodził do psa, którego nie znamy, a gdzieś na spacerze spotykamy ;)
I kilka domów dalej, mieszkają 2 owczarki australijskie, które są tak nie wychowane :angryy: Rzucają się ze szczekaniem na wszystko co się rusza: pies, człowiek...bez różnicy :mad: Ta się składa, że mijamy się na spacerach kilka razy w tygodniu i Theoś omija je szerokim łukiem, nawet nie próbuje się do nich zbliżać ;)
Do psów sąsiadów próbuję podbiegać, ale jak powiem "Theoś, to nie jest twoja Tora, nie wolno" to się zatrzymuje i patrzy. Widzę, że bardzo chciałby podejść, potarmosić za sierść itp. Psy sąsiadów są łagodne, ale nie mieszkają na co dzień z takimi maluchami i nie mogę być pewna ich zachowania :roll:
Młody musi wiedzieć, że ma nie podchodzić, bo kiedyś będziemy się mijać z jakimś psem, który nie koniecznie będzie łagodny. I jakby mi tak młody go spróbował dotknąć, to mogłoby być nieciekawie :roll:

Link to comment
Share on other sites

No właśnie. Ty przynajmniej młodego uczysz. Jeszcze jakby podbiegła i chciała pogłaskać, to bym nic nie mówiła, bo wiem że Kaja nic nie zrobi. Ale ta mała od razu na grzbiet, a rodzice nawet nie zauważyli że dziecko leci do bądź co bądź dużego psa, którego nie znają. Byli że tak powiem zbyt zajęci sobą :shake:

Link to comment
Share on other sites

Uczę Marta, ale jaki będzie efekt, to się zobaczy ;)

[quote name='Kaaasia']Witam w słoneczny poniedziałek :smile:[/QUOTE]

Cześć Kasia :)

[quote name='marta1624']U mnie niestety mało słoneczny :shake: Pochmurno i wieje[/QUOTE]

U mnie rano padało, a teraz mam słoneczko :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Uczę Marta, ale jaki będzie efekt, to się zobaczy ;)

U mnie rano padało, a teraz mam słoneczko :p[/QUOTE]

Przynajmniej uczysz i założę się że Theoś nie podleciałby do psa tylko po to żeby na niego wsiąść :roll: Mimo że z ciebie matka pijaczka :diabloti: A u mnie cały czas wieje i ponuro :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta1624']Przynajmniej uczysz i założę się że Theoś nie podleciałby do psa tylko po to żeby na niego wsiąść :roll: [B]Mimo że z ciebie matka pijaczka[/B] :diabloti: A u mnie cały czas wieje i ponuro :-([/QUOTE]

No wiesz co? :mad: Dziś wypiłam tylko 2 kawy-same :eviltong: I nie mam zamiaru pić nic %-owego :mad:
Ja za chwilę dam młodemu jogurt, a potem do sklepu ;) Muszę poszukać młodemu majtek, bo czeka go nauka siusiania do nocnika :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']No wiesz co? :mad: Dziś wypiłam tylko 2 kawy-same :eviltong: I nie mam zamiaru pić nic %-owego :mad:
Ja za chwilę dam młodemu jogurt, a potem do sklepu ;) Muszę poszukać młodemu majtek, bo czeka go nauka siusiania do nocnika :diabloti:[/QUOTE]

To o pijaczce nie ja pierwsza napisałam :diabloti: A nauka... No powoli pójdzie :p A jaka wygoda potem :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unikatowydiament']popłudniowe dzień dobry:)
Magda,a Wy z Agą znacie się normalnie czy tylko z netu?[/QUOTE]

Hejka ;)

Jak pytasz o mnie to znam sie z Magda tylko z netu , ale niedługo to się zmieni :multi:

A zdjęcia T&T sa przeurocze :loveu: tylko ich schrupać :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta1624']A nauka... No powoli pójdzie :p A jaka wygoda potem :p[/QUOTE]

Kupiłam 7 kompletów: majteczki+podkoszulka. Jak tylko się zrobi ciepło, to zaczynamy naukę :)

[quote name='unikatowydiament']popłudniowe dzień dobry
Magda,a Wy z Agą znacie się normalnie czy tylko z netu?[/QUOTE]

Tylko z netu ;) Ale to tylko i wyłącznie z mojej winy :(
3 lata temu byłam w PL, a Aga była na wystawie w Opolu. Byłyśmy umówione, że się spotkamy ;)
Ja byłam na wystawie w sobotę, a w niedzielę rano tak zmarzłam na spacerze z Torą, że na wystawę w południe nie dojechałam :shake:
Do tej pory tego żałuję :placz:

[quote name='Yuki_']A ja mam pytanie, bo nie jestem pewna :w kwietniu będziesz w polsce? ;)[/QUOTE]

Będę :)
Ale jeszcze nie wiem czy będę u siostry we Wrocławiu :roll: Choć siostra wisi mi tort, bo zapomniała o moich urodzinach :mad:

[quote name='Angi']Tak, piszę tak niewyraźnie :evil_lol:
Będzie! :P[/QUOTE]

Muszę zmienić czcionkę na większą :evil_lol:

[quote name='dOgLoV']Hejka ;)

Jak pytasz o mnie to znam sie z Magda tylko z netu , ale niedługo to się zmieni :multi:

A zdjęcia T&T sa przeurocze :loveu: tylko ich schrupać :loveu:[/QUOTE]

Hej Aga :)

Tak, tak, tak :multi:

Jutro kolejna porcja :cool3:

[quote name='dOgLoV']Od razu Ty mi sie skojarzyłaś :eviltong: ciekawe dlaczego :evil_lol:

[IMG]http://szafunia.pl/img/2014/3/24415.jpg[/IMG][/QUOTE]

Kupcie mi taki kieliszek :evil_lol: Chociaż te co ja mam do wina czerwonego, wcale nie są małe ;) Jedna butelka wina, mieści się w dwóch lampkach :diabloti:

[quote name='marta1624']Malutki ten kieliszek :lol: Magda przez Majkowską nie uchronisz się przed tym, żeby inni nie myśleli o tobie w kategorii picie :evil_lol:[/QUOTE]

Bo Majkowska jest taka sama jak ja, tylko udaje świętą :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']


Tylko z netu ;) Ale to tylko i wyłącznie z mojej winy :(
3 lata temu byłam w PL, a Aga była na wystawie w Opolu. Byłyśmy umówione, że się spotkamy ;)
Ja byłam na wystawie w sobotę, a w niedzielę rano tak zmarzłam na spacerze z Torą, że na wystawę w południe nie dojechałam :shake:
Do tej pory tego żałuję :placz:


Kupcie mi taki kieliszek :evil_lol: Chociaż te co ja mam do wina czerwonego, wcale nie są małe ;) Jedna butelka wina, mieści się w dwóch lampkach :diabloti:

[/QUOTE]

Oj ta Magda nie ma co żałowac rzeczy które minęły :) .... wtedy sie nie spotkałysmy to spotkamy sie teraz :loveu:

Noooo to teraz bede miała inna wizje tego jak napiszesz ze tylko kieliszek czegoś tam wypiłas :eviltong:

No i widzisz ? nie tylko ja zapomniałam o twoich urodzinach hehe :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...