Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

[quote name='magdabroy']Ja nie lubię plecaków, torebek itp. Ale żeby było śmiesznie, to na urodziny kupiłam sobie torebkę :evil_lol:[/QUOTE]

Kupiłaś sobie , fajnie to zabrzmiało :diabloti:

a ja dzisiaj kupiłam w biedronce "wieszak" na tv za 99 zł a normalnie takiej samej jakości są za 299 :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Ja nie lubię plecaków, torebek itp. Ale żeby było śmiesznie, to na urodziny kupiłam sobie torebkę :evil_lol:[/QUOTE]

To po co cie torebka jak nie lubisz :evil_lol: To w takim razie musisz wszystkie obowiązkowe sprzęty spacerowe nosić w rękach :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Kupiłaś sobie , fajnie to zabrzmiało :diabloti:

a ja dzisiaj kupiłam w biedronce "wieszak" na tv za 99 zł a normalnie takiej samej jakości są za 299 :evil_lol:[/QUOTE]

No bo sama sobie kupiłam ;) Ja szalałam po sklepach, a tatuś pilnował syneczka :evil_lol:

Żeby Ci TV nie spadło :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta1624']To po co cie torebka jak nie lubisz :evil_lol: To w takim razie musisz wszystkie obowiązkowe sprzęty spacerowe nosić w rękach :diabloti:[/QUOTE]

Bo czasem potrzebuję :eviltong:
Na chwilę obecną, to moim sprzętem spacerowym są chusteczki dla Theosia itp. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']No bo sama sobie kupiłam ;) Ja szalałam po sklepach, a tatuś pilnował syneczka :evil_lol:

Żeby Ci TV nie spadło :diabloti:[/QUOTE]

A no chyba że tak :diabloti:

Spokojnie , ja tylko go kupiłam , teraz musi nabrac mocy urzędowej i myślę że za jakieś 5 lat moze tv zawiśnie na ścianie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Aktualnie na kompie mam tylko kilka zdjęć Theosia i nic poza tym :roll:
Jak jutro będzie pogoda (czyt. nie będzie padać), to zabieram młodego i psa, na plac zabaw, ten co dziś byliśmy ;) Wtedy się poświęcę i wezmę aparat :eviltong:
Ale póki co, nic nie obiecuję, bo nie wiem jaka będzie pogoda :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Aktualnie na kompie mam tylko kilka zdjęć Theosia i nic poza tym :roll:
Jak jutro będzie pogoda (czyt. nie będzie padać), to zabieram młodego i psa, na plac zabaw, ten co dziś byliśmy ;) Wtedy się poświęcę i wezmę aparat :eviltong:
Ale póki co, nic nie obiecuję, bo nie wiem jaka będzie pogoda :)[/QUOTE]

To mam nadzieję że nie będzie padać u ciebie (i u mnie, bo planuje dłuższy spacer z psami :p)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta1624']To mam nadzieję że nie będzie padać u ciebie (i u mnie, bo planuje dłuższy spacer z psami :p)[/QUOTE]

Według prognozy, ma nie padać ;)

[quote name='dOgLoV']Ja mam nadzieje ze u mnie nie będzie padać bo jak bedzie to czeka mnie spacer z buta do pracy :roll:[/QUOTE]

A czemu nie na rowerze?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...