Jump to content
Dogomania

*** NAGIE MAŁŻEŃSTWO we wspaniałym DS !!!!!!! Tina za TM :((((((


Ewanka

Recommended Posts

  • Replies 402
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Poker']Bardzo się cieszę ,że potencjalna rodzinka słodyczek zawitała na ich wątku.
Mam nadzieję ,że wizyta odbędzie się w miarę szybko i będziemy wspólnie rozpaczać z Ewanką i cieszyć nowym domkiem.[/QUOTE]

... to są tzw. mieszane uczucia ... :-(/:multi:/:-(/:multi:/:placz:/:loveu:

najważniesze, żeby grzyweczki były szczęśliwe !!!!!!!!!!!!!!!!

Po moją poprzednią tymczasowiczkę Molly, Państwo przyjechali osobiście, ciekawe czy tym razem uczucie do psinek zwycięży trudy podróży ? ;)

Link to comment
Share on other sites

z tego co ja zdążyłam się zorientować w ludziach i dogomanii to zawsze osoby, które specjalnie zalogowały sie na wątku swojego przyszłego psa dobrze rokowały i byli to dobrzy ludzie. Nie każdemu by sie chciało wchodzić na jakieś tam forum gdzie zostaną osaczeni :loveu:
fajnie, ze państwo sie tu zalogowali:)
też jestem absolutnie za pomysłem kastracji w domu po jakimś czasie. adopcje zrobiłabym jak najszybciej, dla dobra maluchów

Link to comment
Share on other sites

Witamy zainteresowanych Państwa na wątku :) Mamy nadzieję, że wszystko będzie ok i adopcja dojdzie do skutku. Wszak Ewanka szuka dla grzywek domu doświadczonego, lepiej trafić nie mogła. Państwo są większymi specjalistami od niej :D (bo rozumiem, że to Ewanki pierwsze grzywki ;) )

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny chętne do wizyty już są, poproszę na PW adres do Państwa i nr tel. :)

... pytają mnie jaka dzielnica, jaka ulica, żeby pojechały te ciotki, ktore mają najbliżej do Państwa.

Z pewnością będę bardzo tęsknić za psinkami, ale jak już napisałam, bardzo mi leży na sercu ich szczęscie i spokojne cudowne życie :)

Link to comment
Share on other sites

Dostałam dane kontaktowe do Państwa i przesłałam do Osoby, która podjęła się odbyć wizytę PA .

Teraz tylko trzymajmy kciuki, żeby wszystko wypadło jak najlepiej, a moje cudne grzyweczki, były szczęśiwe i dawały szczęście Rodzinie, u której zamieszkają :)

Link to comment
Share on other sites

O maaatko! Po co ja tu weszłam...
Dobrze, że doczytałam wątek do końca, bo już chciałam TZta budzić:cool3:
Chociaż może powinnam najpierw pogadać z moimi grzywkami na ten temat;)

Cudnie, że jest rodzina, która zaadoptuje oba psiunie!
Są piękne:)
Szczególnie dziewuszka:loveu:

A skórkę Manusanem dobrze jest przemyć.

Link to comment
Share on other sites

Pokerku, masz rację ... Zunia jest odpowiedzialna za moją miłość do cudnych i kochanych grzyweczek, one mają wyjątkowe charaktery !!!

Bardzo się od siebie różnią, Rokiś jest stabilniejszy psychicznie, odważniejszy, spokojniejszy .... choć, jak twierdzi weterynarz, jego wnętrostwo powoduje, że w cieple wytwarza się więcej testosteronu i mały baaardzo złości się na Zorbę. Natomiast Tinusia jest bardziej migotliwa, zaborcza, lękliwa, ale też bardziej obszczekuje przechdniów pezy bramie, co wygląda komicznie, zważywszy na jej wzrost ;)

Pierwszego dnia, gdy do nas przyjechali, oczywiście przekupiłam je smakołykami ;)
... Rokiś wskoczył mi na kolana i dość szybko zasnął, a Tinka ulokowała się pod krzesłem swojego pana i cały czas jego pobytu u nas bidulka szczekała, broniła pana, ale też bardzo się bała nowych zapachów, osób, miejsca. Ona nigdy wcześniej nie wychodziła poza ogrodzenie własnej posesji, nigdy nie chodziła na smyczy itp. Rokiś czasem podróżował z synem właścicieli i był już zaznajomiony ze światem zewnętrznym.

Mam dzisiaj kryzys decyzyjny ........ muszę chyba odczekac kilka dni ......

Link to comment
Share on other sites

To ja Ciebie pogonię i nie ma co mieć kryzysów [B][COLOR=gray]( przygadał kocioł garnkowi :evil_lol: )[/COLOR][/B].
Maluchy będą miały dobrze i o to chodzi.
Utrzymanie takiej dwójeczki pociąga za sobą sporo kasy im pracy. Trzeba czasem pomyśleć o tym co będzie za parę lat, gdy nam wieku przybędzie. My też się wahaliśmy ,ale przeważyła rozsądna miłość do Zuni. Młodsi ludzie zapewnią jej za parę lat lepszy byt niż my.
I tego trzeba się trzymać :cool3:.Ale jestem mądra , co? :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']
Matko , a TY masz grzywki ?[/QUOTE]

Mam- sunię łysą (hodowlaną) i pieska owłosionego. Kocham je nad życie, bo ich się nie da nie kochać:)
I 3 podhalany;)

Zastanawiam się dlaczego się ich pozbył ten pseudo... Pewnie krył je sobą i nici z zarobku były. Na szczęście pewnie zabrakło wiedzy;)

Ewance bardzo współczuję decyzji.. Wobec cudownego charakteru grzywek jesteśmy zwykle bez szans. Tak jak wobec słodkich oczu podhalanów:p

Link to comment
Share on other sites

Byc może mój post wzbudzi niechęć osób z tego wątku, ale musze to napisać. :)

Ewa, to chcesz oddać psiaki do adopcji czy nie?? Przepraszam za bezpośrednie pytanie, ale pogubiłam sie. Piszesz, że prosisz o wsparcie finansowe na opłacenie transportu, sterylki suni, na przyszłe USG i kastracje Rokiego... wiec takie prośby piszą osoby, które chcą wydac psiaka do adopcji. Jest to jednoznaczne z tym, że nie stać Cię na kolejne psy, bądź nie masz warunków, psy się nie zgadzaja itd.. tutaj akurat chodzi głównie o kwestie finansowe i o to, że Roki nie zgadza się z Zorbą...
Natomiast jesli bierzesz pod uwagę mozliwość adopcji psiaków przez samą siebie, to po co prosisz o wsparcie finansowe? Poprosiłam koleżankę, która kocha grzywki o to, aby przelała grosik, ale po przeczytaniu wątku wywnioskowała, że jest to jakby naciaganie na kasę... ciezko mi było wytłumaczyc Jej, że nie jest to naciaganie, ale tak to niestety wygląda dla osoby, która Ciebie nie zna. Może warto wtedy przenieść wątek do odpowiedniego działu.

Poza tym nie wiem czy można robić bazarki na psiaki, które są w DT z opcja zostania na stałe. Mnie kiedyś taki bazarek zamkneli (na samym początku mojej obecności na dgm)

A swoja drogą słyszałam, że jak sie pozna takiego psiaka to ciezko Go wywalić ze swojego serducha. Tak więc życzę Ci podjęcia słusznej decyzji :) a psiakom - wspaniałego domku, do którego pójdą we dwoje, a nie osobno :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']

B

Poza tym nie wiem czy można robić bazarki na psiaki, które są w DT z opcja zostania na stałe. Mnie kiedyś taki bazarek zamkneli (na samym początku mojej obecności na dgm)

[/QUOTE]

Nie, nie wolno robić takich bazarków. Trzeba się jasno określić. Albo psy idą do adopcji, albo zostają w DT na stałe, i nie będzie to już DT.

Link to comment
Share on other sites

wiecie co , ja zrobiłam bazarek na maluchy, bo są jak na razie w DT. I rozumiem rozterki Ewanki, bo sama 2 miesiące temu byłam w podobnej sytuacji i nie wiedziałam do ostatniej chwili jaką podejmiemy decyzję.Biorąc Zunię do DT nigdy w życiu nie myślałam ,że się tak zakochamy w łysolce.
Jeżeli maluchy pójdą do DS i państwo zwrócą koszty, to spytam kupujące czy się zgodzą przeznaczyć pieniądze na inny cel.
Nieraz jest tak na dogo ,ze pies jest w DT, wpłaca się na jego utrzymanie ,,leczenia itd, a potem DT zamienia się w DS i chyba nikt nie ma o to pretensji, raczej wszyscy się cieszą. Zetknęłam się z wieloma takimi sytuacjami.
A nawet jest wątek psów w DS ,które wymagają pomocy.
Więc może raczej pomóżmy Ewance podjąć decyzję o wydaniu psów do DS ,a nie naskakujcie na nią.

Link to comment
Share on other sites

Poker, ale nikt nie naskakuje na Nią. Zapytałam po prostu, bo mnie samej szczęka opadła gdy koleżanka stwierdziła to co stwierdziła. Przejrzałam dokładnie wątek i tak to wygląda, niestety.

Poza tym Poker piszesz o innej sytuacji. Inaczej jak sie robi bazarek na psy w DT które szukają DS i po jakims czasie DT staje sie DS, a inaczej gdy osoba na BDT od samego początku zakłada ewentualną adopcję tych psów. To można jasno napisac, że psy na razie nie szukaja DS, a Ewcia zastanawia się na ich adopcja, ale bez opcji szukania wsparcia finanasowego.
Oczywiście takie wsparcie mozna otrzymac, po to sa wątki - Maja dom, ale potrzebują pomocy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...