Jump to content
Dogomania

*** NAGIE MAŁŻEŃSTWO we wspaniałym DS !!!!!!! Tina za TM :((((((


Ewanka

Recommended Posts

Wierzę Pokerku i szczerze współczuję, choć wiem, że podjęliście słuszną decyzję.
Sama mam ogromny dylemat i nadal nie wiem, jak to się skończy z moimi słoneczkami ... pieszczochami, jak one uwielbiają się przytulać :)

Teraz najważniejsza jest kastracja Rokiego, konieczne USG, bo jest jednostronnym wnętrem i wet nie chce operować bez sprawdzenia, gdzie to jądro utknęło. To niestety znacznie podnosi koszty :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 402
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ewanka']Tak, wiem ;) ... uprzedzano mnie ;)

... na początku sporo sikały w domu, kłądłam to na karb stresu i nowego miejsca, potem trochę mniej, a teraz znowu częściej. Dlatego wetka doradziła Furagin, mają brać przez tydzień po pół tabletki, zobaczymy z jakim efektem.[/QUOTE]

a ja bym nie uogólniała, lejkami sa te co własciciel nie dopilnował nauki czystości tj w każdej rasie, każdy pies

kombinezony powinny byc nie przemakające na taką pogodę,ponieważ często pada i jest wilgotno,każde inne robią swego rodzaju zimny okład psu to tj człowiek wyjdzie jak pada deszcz w swetrze samym to on mu nic nie da tylko nasiąknie.Widzę, że mój post nie zauważony, że chce maluchom uszyć ubranka no ale trudno...

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze raz się przypominam!;) Rodzinka chętna do adopcji!Przetestowana bo mieli grzywacza ode mnie!Do sprawdzenia oczywiście!Myślę,że poniosą koszty za psinki!Proszę o kontakt! 695-035-705!Wiem,że mogę wzbudzać podejżenia (i w dzisiejszych czasach się nie dziwię)! Ale zapraszam również do mnie,bo może i ja jakos będę mogła pomóc (dt) jakiejś bidzie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina.B']Jeszcze raz się przypominam!;) Rodzinka chętna do adopcji!Przetestowana bo mieli grzywacza ode mnie!Do sprawdzenia oczywiście!Myślę,że poniosą koszty za psinki!Proszę o kontakt! 695-035-705!Wiem,że mogę wzbudzać podejżenia (i w dzisiejszych czasach się nie dziwię)! Ale zapraszam również do mnie,bo może i ja jakos będę mogła pomóc (dt) jakiejś bidzie![/QUOTE]

O proszę, byłoby extra :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Ewanka jak się wyśpi , to pewnie się zdziwi. Oferta interesująca.[/QUOTE]

No, ja myślę, że raczej powinna się bardziej ucieszyć, niż zdziwić :D
Tym bardziej, że Państwo są gotowi pokryć koszty za psiaki, więc odpadają wydatki na ubrania, karmę i kastrację i co tam jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ilka21']a ja bym nie uogólniała, lejkami sa te co własciciel nie dopilnował nauki czystości tj w każdej rasie, każdy pies

kombinezony powinny byc nie przemakające na taką pogodę,ponieważ często pada i jest wilgotno,każde inne robią swego rodzaju zimny okład psu to tj człowiek wyjdzie jak pada deszcz w swetrze samym to on mu nic nie da tylko nasiąknie.Widzę, że mój post nie zauważony, że chce maluchom uszyć ubranka no ale trudno...[/QUOTE]

Oczywiście, że zauważyłam Twój post i bardzo dziękuję za cyhęć pomocy :loveu: mam różne kaftaniki, koszulki po niemowlaczkach, ale we wszystkich marzną im pupiny, a mały obsikuje kaftaniki, więc często je zmieniam i piorę.
[B]wymiary grzywek to:[/B]
[B]on / ona [/B]
szyja - 24 / 23
pod pachami - 38 / 44
długość od karku do ogonka - 28 / 32

[quote name='E-S']Kiedy sunia miała sterylizację ? Zagoiła się już i zdjęte są szwy ? Ile wynosi dług ?
Mają jakieś ogłoszenia ?
Można prosić o linki ?[/QUOTE]

Ogłoszń nie mają, nie ma aż takiego pośpiechu, najpierw muszę wykastrować Rokiego i znaleźć cudowny, najlepszy z możliwych, domek.
Tina ma zagojone szwy, info finansowe wstawię dzisiaj (w drugim poście).
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/606/d626b85be396360emed.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/585/2c8c676685833c89med.jpg[/IMG][/URL]

[SIZE=3]Do tej pory na wszystkie zabiegi, kontrole i wizyty wet. Tinkę i Rokiego [/SIZE]
[SIZE=3]wozi [B]bezpłatnie ciocia Lilek[/B], [/SIZE]
[SIZE=3]do Sochaczewa (ok. 25km x2) i do Płocka (ok. 40km x2) ....[/SIZE]

[SIZE=3][B]za co Jej jeszcze raz serdecznie dziękuję :loveu::loveu::loveu:[/B][/SIZE]


[quote name='Karolina.B']Jeszcze raz się przypominam!;) Rodzinka chętna do adopcji!Przetestowana bo mieli grzywacza ode mnie!Do sprawdzenia oczywiście!Myślę,że poniosą koszty za psinki!Proszę o kontakt! 695-035-705!Wiem,że mogę wzbudzać podejżenia (i w dzisiejszych czasach się nie dziwię)! Ale zapraszam również do mnie,bo może i ja jakos będę mogła pomóc (dt) jakiejś bidzie![/QUOTE]

Karolino, oczywiście sprawdzimy ten domek, ale szukam najlepszego i nie ma pośpiechu, jeśli Państwo naprawdę poważnie myślą o tych psiakach, to na nie poczekają.
[quote name='Poker']Ewanka jak się wyśpi , to pewnie się zdziwi. Oferta interesująca.[/QUOTE]

Ewanka już się wyspała ;) ... i wcale nie wie, czy się cieszyć :roll:

Zwlekałam półtora miesiąca z założeniem im wątku i gdyby nie wojna między Rokim a Zorbą, pewnie wcale bym go nie zakładała (pomijam tu oczywiście aspekt finansowy!!!!!)

.... teraz jest w planie kastracja obu panów i czas pokaże co z tego wyniknie.

[B]Wątek założyłam, bo potrzebne jest psiakom wsparcie finansowe głównie na sterylizację i kastrację![/B]

... w grudniu pisałam na wątku "grzywacze w potrzebie", że mogę grzywki wziąć do siebie, ale z pomocą finansową DGM i jak zrozumiałam, dostałam na to zgodę ciotek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ilka21']Wg mnie domek powinien być sprawdzony jak najszybciej i jeżeli jest ok grzywki powinny szybko tam przejść, dla grzywaczy nie jest dobrze jak się przyzwyczaja do kolejnych osób i potem znowu zostaną oddane tym bardziej że Pani jest chętna zwrócić koszty[/QUOTE]

Też jestem tego zdania, psiaki przyzwyczajają się do nas, a my do ich i z każdym dniem trudniej się będzie rozstać.

... tylko trzeba bardzo dokładnie wybrać im domek, nie może być przypadkowy!!!

Link to comment
Share on other sites

czyli trzeba szukać osoby z Kielc.Na dogo jest kilka doświadczonych dogomanek.
Napisałam prośbę na podforum świętokrzyskim
[B][COLOR=green]Witajcie, szukamy osoby doświadczonej do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej dla dwóch łysych grzywek , które przebywają w DT u Ewanki.
Domek musi być wyjątkowy.Ten który się zgłosił miał już grzywkę , więc jest obeznany w temacie. trzeba tylko sprawdzić czy na pewno jest TEN najlepszy na świecie dla parki słodziaków.
Tu jest ich wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/202047-****-NAGIE-MA%C5%81%C5%BBE%C5%83STWO-grzywaczy-uratowanych-z-pseudo-!!!-w-BDT-u-Ewanki./page4[/url]
Dziękuję za pomoc.

[/COLOR][/B][COLOR=green][COLOR=black]Ewanka , nie zabij plizzzzzzz[/COLOR]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...