Jump to content
Dogomania

*** NAGIE MAŁŻEŃSTWO we wspaniałym DS !!!!!!! Tina za TM :((((((


Ewanka

Recommended Posts

  • Replies 402
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Karolino, czy to jest Twoja rodzina czy po prostu znajomi, którzy dostali od Ciebie psa?

Z jakiego powodu stracili swojego grzywacza, czy chorował, czy z innej przyczyny? Jak długo z nimi mieszkał?

Napisz proszę, na wątku informacje o Rodzinie, która rozważa adopcję Tinki i Rokiego.

Wszystko o osobach, domu, czy pracują, jak długo w ciągu dnia psiaki byłyby same w dmu itp. ???

Link to comment
Share on other sites

Odpowiadam tutaj bo nie bardzo ogarniam to forum! To nie jest moja rodzina. Mieli ode mnie psa,ktory mieszkał z nimi ponad 2 lata.Niestety z powodu choroby musieli ulżyc jego cierpieniom. Ci państwo pracują,ale mieszka również z nimi ojciec tej pani,który oczywiście jest sprawny i jest cały czas w domu.Dla mnie to też była bardzo wazna kwestia bo grzywacze nie lubia samotności. Tak więc psiaki cały czas byłyby z człowiekiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina.B']Odpowiadam tutaj bo nie bardzo ogarniam to forum! To nie jest moja rodzina. Mieli ode mnie psa,ktory mieszkał z nimi ponad 2 lata.Niestety z powodu choroby musieli ulżyc jego cierpieniom. Ci państwo pracują,ale mieszka również z nimi ojciec tej pani,który oczywiście jest sprawny i jest cały czas w domu.Dla mnie to też była bardzo wazna kwestia bo grzywacze nie lubia samotności. Tak więc psiaki cały czas byłyby z człowiekiem.[/QUOTE]

Domek brzmi fantastycznie :-)))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina.B']Rak z przerzutami.W maju miałby 5 lat. Przepraszam,że tak mało wylewnie ale jest to dla mnie ciężki temat bo rana po stracie sie jeszcze goi.[/QUOTE]

Kiedy ich psiaczek odszedł?

.... jeśli niedawno, to czy ci Państwo są już gotowi na nowego psa, a tym bardziej dwa?

Z opisu domek wygląda bardzo sympatycznie :)

... miło by było, by Państwo się zarejestrowali na wątku, poznali nasze grzywki i sami zorientowali się czy o takich psiakach marzą.

[U] Poza tym liczymy na relacje z domku , w którym Tinka i Rokiś zamieszkają !!!![/U]

[B]Państwo uszą się liczyć z zasikaną podłogą, gotowaniem jedzonka, Roki nie je suchego[/B], gotujemy lub pieczemy mu kurczaka z jarzynami , natomiast Tinka je wszystko z wielkim apetytem[B].[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewanka']... wysłałam PW do kilku osób z Kielc i wysyłam kolejne ... czekamy na odzew :)[/QUOTE]

Można umieścić w tytule wątku apel "szukamy osoby do PA w Kielcach" :)
Zobaczymy czy coś z tego fajnego dla łysolków wyniknie :D
Trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Tytuł zmienię jak Karolina, która zgłosiła ten DS, osobiście porozmawia z Państwem, na razie (jak rozumiem) to tylko jej zdanie, że oni wezmą psy ........ pisała mi, że dzisiaj ich odwiedzi i porozmawia.

... na wszelki wypadek wysłałam 6 PW do mieszkanek Kielc :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewanka']Tytuł zmienię jak Karolina, która zgłosiła ten DS, osobiście porozmawia z Państwem, na razie (jak rozumiem) to tylko jej zdanie, że oni wezmą psy ........ pisała mi, że dzisiaj ich odwiedzi i porozmawia.

... na wszelki wypadek wysłałam 6 PW do mieszkanek Kielc :)[/QUOTE]

Jestem za tym, żeby wszystkie 6 osób poszło na PA :D :D :D
A no bo mówią, że co 2 głowy to nie jedna, nie ? A co dopiero 6 głów ! ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewanka']Popieram w 100% :D[/QUOTE]

Ale tak serio - 2 osoby niech idą. Jedna gada, druga patrzy i obserwuje reakcje. Teraz serio mówię. Niech osoba z dogo kogokolwiek weźmie ze swoich znajomych czy rodziny, kto jest dobrym obserwatorem i umie odczytywać emocje z twarzy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='E-S']Ale tak serio - 2 osoby niech idą. Jedna gada, druga patrzy i obserwuje reakcje. Teraz serio mówię. Niech osoba z dogo kogokolwiek weźmie ze swoich znajomych czy rodziny, kto jest dobrym obserwatorem i umie odczytywać emocje z twarzy.[/QUOTE]

baaaaaa ... masz w pełni rację, ja z pewnością o to poproszę, ale jak będzie i kto zgodzi się pójść na wizytację (???) ... tego niestety jeszcze nie wiemy ... czekam na odzew :)

Link to comment
Share on other sites

Dzień Dobry wszystkim Państwu zainteresowanym losem "nagusków". Jesteśmy tą pięcioosobową (dwoje dorosłych+dwoje dzieci 18 i 22 lata+starszy Pan) Rodziną z Kielc, która chce zaadoptowac Tinkę i Rokiego. W naszym domu zwierzęta są od zawsze. Najczęściej w konfiguracji po dwoje, bo uważamy, że psy lub koty znacznie lepiej chowają się w stadzie. W tej chwili mamy kota i kotkę (obydwoje po zabiegach) i pięcioletnią wysterylizowaną suczkę kundelka (najbliżej jej do szi -tsu). Niuniek ( nasz grzywacz) odszedł od nas w zeszły wtorek i od razu wiedzieliśmy, że będziemy chcieli miec następnego grzywacza. Tyle ciepła i bezinteresownej miłości, które otrzymaliśmy od niego przekonało nas do tej rasy na "amen". Mamy doświadczenie w obcowaniu ze zwierzętami i nie straszne nam posikiwanie czy gotowanie. Po telefonie p. Karoliny, że są grzywacze do adopcji od razu weszliśmy na forum, żeby je zobaczyc. Są piękne. Jesteśmy zdecydowani zaopiekowac się obydwojgiem, żeby absolutnie ich nie rozdzielac. Zapraszamy do odwiedzin. Czekamy niecierpliwie. Proponujemy także, może zabieg sterylizacji Rokiego zrobic już w Kielcach np. po miesiącu, aby nie nakładac na siebie dwóch stresujących sytuacji. (zabieg+zmiana miejsca). Pozdrawiamy Rodzina z Kielc.

Link to comment
Share on other sites

Także witam Państwa :) Odwiedziny na wątku doskonale rokują.
Oczywiście w imieniu wszystkich chyba (?) muszę przestrzec, że po adopcji piesków, o ile dojdzie ona do skutku, będziemy męczyć o wieści i zdjęcia :D
Pozdrawiam serdecznie !

Link to comment
Share on other sites

Ja również witam Państwa na wątku grzyweczek, mam nadzieję, że wizyta wypadnie pozytywnie i psiaki znajdą swoją stałą szczęśliwą przystań :)

Oczywiście relacje i zdjęcia obowiązkowe, bez tego nie oddamy naszych słoneczek !!!!!!!

Jak pisałam, Rokiś jest jednostronnym wnętrem, przed kastracją konieczne USG !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...