Jump to content
Dogomania

Grafit nareszcie w upragnionym DS!!!;)


MARCHEWA

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='gazzy']Słuchajcie , to może żadna pomoc, ale udało mi się znaleźć miejsce w hoteliku u yumanji za 350 zł. Są tam nasze dwa psiaki ze schroniska. Złota kobieta... Zawsze 50 zł mniej. To okolice Warszawy.[/QUOTE]

Na razie hotel odpada,bo brakuje deklaracji stałych.

W weekend będziemy w schronisku robić zdjęcia Grafitowi i od poniedziałku będziemy chłopaka konkretnie ogłaszać.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze,więc podaję konto do wpłat,może pieniądze będą pilnie potrzebne jak po kwarantannie jakis pan w gumofilcach zechce Grafita zabrać na łańcuch do budy-bo to duży pies,więc się nada.Wtedy będzie trzeba go zabierać szybko bo marny jego los:
Podaję konto;
37 1020 3639 0000 8302 0092 9133
PKOBP
Joanna Gonciarz

Proszę w tytule koniecznie napisać:dla Grafita

Za wszystkie wpłaty bardzo dziękuję w imieniu Grafita.

Link to comment
Share on other sites

Myślę ,że nadal intensywnie trzeba myśleć nad pomocą dla Grafita,niestety w schronisku przyklejono mu etykietę agresywnego.To ugryzienie urosło do dramatycznych rozmiarów.Mimo tego ,ze mówiłam ,że wiemy od szkoleniowca który się psem zajmował po ugryzieniu ,że nie wykazuje zachowań agresywnych i pani u której przebywał była starszą osobą która wcześniej nigdy nie miała psa i panicznie boi się psów.Myślę ,że argumenty moje nie trafiały i etykieta zostanie.Może się to dla niego naprawdę źle skończyć,a pies cieszył się lizał nas jak robiłyśmy mu zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GrubbaRybba']Moja znajoma deklaruje jednorazowo 100 zł.
Ja wciąż podtrzymuję moje 50 zł.[/QUOTE]
GrubbaRybbo-:loveu:

[quote name='vena&vivi']Jaka jest łączna kwota stałych deklaracji??[/QUOTE]
tylko 50 zł

[quote name='romenka']Rany ludzie robią z igły widły!!!! Grafit trzymaj się dzielny psiaku!!!![/QUOTE]
Dokładnie,już to przerabiałam z astowatą sunią Luną,która w schronisku miała opinie tej najgorszej,a w dt i ds okazała się wspaniałą przylepą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...