Jump to content
Dogomania

Grafit nareszcie w upragnionym DS!!!;)


MARCHEWA

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Grafit jutro ma trafić do schroniska w Szczytnie,poproszę aby nam go zarezerwowali na 3-4 tygodnie i mam nadzieję,że uda nam się znakeźć dla niego jakiś dom,bo potem nie będziemy mieli wpływu do kogo go wydadzą,czy trafi np gdzieś na łańcuch w pole.

Agrazko,wiem że jest wpłata 50 zł na Grafita chyba od twojej znajomej,ale rozliczenie napisze jutro,bo miałam okropny dzień idę się odstresować.

Dzięki dziewczyny za kciuki trzymane za Grafita,

Link to comment
Share on other sites

Grafit ma dzisiaj być odwieziny do schroniska przez szkoleniowca u którego przebywał ,a dłużej już u niego zostać nie moze bo nie ma wolnych boksów.Najgorzej ,że mocno dużo psów przybywa do schroniska codziennie ,wczoraj jeździłam sama by łapać dwa maluchy wyrzucone na stacji CPN i kierowniczka mówiła ,że jadą ratować sunię która sie szczeni na mrozie i jeszcze o godz.1 w nocy telefonowała koleżanka z pracy ,że pod jej blokiem leży pies pod balkonem i nie moze wstać.W niedzielą karton z 9 szczeniakami pod schroniskiem.O ilu my nie wiemy .Zaśmiecam wątek Grafita ,ale piszę to byście zobaczyły jaka jest skala wyrzucania psów na Mazurach gdzie pełno wsi wokół.Jak jadę do pracy i koleżanka mnie pyta czy ktoś nie chce szczeniaczka bo u jej sąsiadów się urodziły i ,że to fajni ludzie to mi się nóż w kieszeni otwiera, wczorajszy dzień to dla mnie osobiście horror.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...