Jump to content
Dogomania

Grafit nareszcie w upragnionym DS!!!;)


MARCHEWA

Recommended Posts

zrobilam Grafitowi wyroznienie na Morusku ktre zotało po mojej podopiecznej do 16 chyba powinno byc,duzo telefonow bylo wiec moze i po Grafita beda:) jak bedzie trzeba cos zmienic w ogloszeniu to prosze o info [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenia/polska/psy-oddam-psa/0/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Rubi18']zrobilam Grafitowi wyroznienie na Morusku ktre zotało po mojej podopiecznej do 16 chyba powinno byc,duzo telefonow bylo wiec moze i po Grafita beda:) jak bedzie trzeba cos zmienic w ogloszeniu to prosze o info [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenia/polska/psy-oddam-psa/0/[/URL][/QUOTE]

Dzięki,kochana jesteś;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='megii1']Drukarki kolorowej niestety nie mam:( a jeżeli chodzi o opłaty za hotel to u nas się płaci po miesiącu pobytu.[/QUOTE]

Boję się tylko co będzie jak nie damy rady uzbierać całej kwoty i jak pobyt Grafita się przedłuży.Wioząc go do Ciebie wezmę za niego odpowiedzialność,a niestety nie dam rady sama utrzymać psa w hotelu,dlatego nie wiem co robić.

Link to comment
Share on other sites

Miałam przemiły telefon od Pani z Kanady,która widziała ogłoszenie o Graficie i chciałaby jakoś wspomóc biedaka.
Cały czas mam nadzieję,że jednak uda nam się zebrać chociaż część deklaracji i zabrać go do hotelu,żeby Grafit nie zniknął w tajemniczych okolicznościach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MARCHEWA']Miałam przemiły telefon od Pani z Kanady,która widziała ogłoszenie o Graficie i chciałaby jakoś wspomóc biedaka.
Cały czas mam nadzieję,że jednak uda nam się zebrać chociaż część deklaracji i zabrać go do hotelu,żeby Grafit nie zniknął w tajemniczych okolicznościach.[/QUOTE]
Super ,że jest jednak szansa.:lol::multi:

Link to comment
Share on other sites

MARCHEWA SZKODA BY BYŁO NIE WYKORZYSTAĆ TAKIEJ SYTUACJI ALE ROZUMIEM CIĘ
TYLE ŻE CO CZEKA GO U CIEBIE? Moim zdaniem to dla niego szansa!!! Proszę weź go może jednak:-( Coś wymyślimy. Będę pisała PW do cioteczek by pomogli na pewno co miesiąc uzbieramy te 400 zł miesięcznie choć ja myślę że on długo siedział w hotelu nie będzie. Ale nieważne co zrobisz jestem w stanie Cię zrozumieć i uszanować Twoją decyzję tylko tak mi go szkoda...

Link to comment
Share on other sites

Romenko,nie mamy uzbierane nawet na pierwszy miesiąc z deklaracji jednorazowych jest 200zł a to połowa.Stałych deklaracji oprócz naszej w 50zł nie ma wcale.
Umieszczając psa w hotelu biorę na siebie obowiązek utrzymania jego,a to w obecnej chwili jest niemożliwe,nie mam takich pieniędzy.
Wiem,że to jest ogromna szansa dla niego,ale sama widzisz jaka jest sytuacja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...