Jump to content
Dogomania

Grafit nareszcie w upragnionym DS!!!;)


MARCHEWA

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name=':: FiGa ::']MArchewa, czatajac watek natrafilam na dwa posty:




[SIZE="1"][I][B]Zrodlo, str 7[/B]: [url]http://www.dogomania.pl/threads/202032-Młody-Grafit-miał-być-uśpiony-teraz-przestał-jeść!Błagamy-o-deklaracje!!!/page7[/url][/I][/SIZE]

Czemu nie zostalo to doliczone na pierwszej stronie?[/QUOTE]

To przez brak czasu,skaczę tylko od wątku Grafita do wątku Saby....sorki,zaraz napiszę do tych osób.

Dzwoniła do mnie Megii1,że miejsce dla Grafita czeka,Megii jest w stanie obniżyć cenę do 350zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cleo2008']kto robi banerki? potrzebuje inny niz tu jest, ten z ostatnim zdjeciem gdzie jest chudy!!![/QUOTE]
Może być coś takiego?
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/724/200la.jpg[/IMG]

Mogę zrobić inny, tylko napisz jaki chcesz: mniejszy/większy, jaki napis, kolor itp.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PACZEK']Jakies decyzje czekamy na wiesci co z GRAFITEM moze juz jedziecie po niego[/QUOTE]

Mamy już część kasy na hotel,a u Megii1 można zapłacić po miesiącu,a nie z góry,więc teoretycznie Grafit już mógłby jechać do hotelu.Teraz głównym problemem jest transport!
My pracujemy i w tygodniu to jest ciężko, a w piątek jadę na zabieg do Warszawy do szpitala i zabieram onkę sabę,aby ją przekazać do dalszej podróży,dwa tak duże psy do mojego samochodu plus trzy dorosłe osoby nie wejdą,więc Grafita już nie wezmę!!!
Kurcze,dzisiaj mogłyśmy jechać,jakbyśmy kilka dni temu wiedziały,że z Grafitem jest tak źle,ale nikt mi nic nie powiedział,a byłam w schronie kilka dni temu po pekińczyka,ale wszystko w biegu i do Grafita nie zachodziłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MARCHEWA']Horacy Dwa była ze mną i z Grafitem dzisiaj rano na spacerze,więc widziała jego stan.Psu wystają kości,ma straszną biegunkę........jak on tak się męczy od tygodnia to masakra.
Kierowniczka nam dzisiaj powiedziała,że,,coś mu jest,,i to tyle.[/QUOTE]Przeczytaj co napisała Horacy Dwa i uzgodnijcie wersje bo w ten sposob zniechecasz ludzi do pomocy czy to chodzi o pomoc psu czy o co innego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PACZEK']Przeczytaj co napisała Horacy Dwa i uzgodnijcie wersje bo w ten sposob zniechecasz ludzi do pomocy czy to chodzi o pomoc psu czy o co innego[/QUOTE]

To ty czytaj uważniej ten wątek!!!Jak przyszłeś tu kręcić afery to sobie daruj!!!
Może ty rzucisz pracę i przyjedziesz po niego a nie zza kompa się produkujesz!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cleo2008']nie kloccie sie, mamy (wy macie, ja tez tylko zza kompa) kupe roboty do zrobienia, szkoda nerwow i energii. trzymam kciuki
i test sygnaturki
ps. co jeszcze moge zrobic? ciesze sie ze sie ruszylo[/QUOTE]
To dzięki taki ludziom jak ty się ruszyło,dzięki że jesteś;)

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie nas jest tylko dwie i dużo zwierząt do ratowania.W sobotę czyli wczoraj załatwiałyśmy transport dla pekińczyka do KŚ do Nasielska i wydawałam od siebie kota z dt do Ds do Legionowa.Poza tym pracujemy cały tydzień ja prowadzę dt dla kotów tez jedyny w naszym mieście ,Asia awaryjnie przetrzymuje psy.Dzisiaj rano byłyśmy w schronisku i Asia poszła do domu wstawiać zdjęcia ,uzupełniać wpisy na kilku wątkach ,ja jeszcze raz byłam w schronisku i zabrałam dwie ciężko chore kotki do weterynarza i do siebie na dt.Teraz uzupełniałam wątek na miau i weszłam na chwile tutaj.Czy ktoś chciałby spędzać tak swój jedyny wolny czas ,my chcemy ale popatrzcie ile wątków prowadzimy tylko we dwie i jeździmy przewożąc koty i psy,jeździmy do weterynarzy.Niestety więcej nie jesteśmy w stanie zrobić ,a o pomoc prosimy owszem bo inaczej same nie damy rady ,ale nie wymagajcie zbyt wiele.Dlatego ja mniej piszę na dogomanii bo tutaj ciągle są jakieś kłótnie ,a szkoda mi na to energii musze ją wykorzystać zupełnie gdzie indziej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...